Marvel Universe: The Avengers PBF
 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 Zefira poszukuje!!

Go down 
AutorWiadomość
Zefira

Zefira


Liczba postów : 10
Data dołączenia : 08/10/2016

Zefira poszukuje!! Empty
PisanieTemat: Zefira poszukuje!!   Zefira poszukuje!! Icon_minitime1Pon Paź 10, 2016 4:11 pm

A więc jeśli ktoś by się zdecydował i zechciał ( obojętnie czy jest już graczem czy dopiero będzie zakładał postać ) stworzyć Zefirze braci. Dokładnie to tak. Poszukuję dwoje braci!

Pierwszy brat jest najstarszym z rodziny. Charakter postaci obojętny pozostawiam do wyboru graczowi. Jest możliwość również, jeśli zdecyduje się osoba mająca postać już stworzoną na to, by brat Zef miał zmienione swoje dane osobowe, wygląd itd. Raczej każdy wie o co mi chodzi nie będę się rozpisywać. Również jeśli rozchodzi się o młodszego brata Zef. Jest on o rok młodszy od niej. Również pozostawiam wszelkie dane itd do własnego widzi mi się. Pytania proszę kierować na PW. Zachęcam!

Obaj bracia urwali kontakt z siostrą w dniu jej wyjazdu do Instytutu. Mile widziani bracia po przeciwnej stronie barykady. ( Dla jasności co by nie było niejasności, chodzi mi o to by bracia byli w czarnych charakterach. ) Ciekawa sesja gwarantowana! Więcej info na PW. Wzmianka o braciach w KP ZAPRASZAM!!!
Powrót do góry Go down
 
Zefira poszukuje!!
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» Poszukuje naukowca
» Poszukuję..
» Poszukuję służącego
» Poszukuję uczniów
» Veni poszukuje girlfrienda

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Marvel Universe: The Avengers PBF :: Offtopic :: Archiwum :: Nieaktualne ogłoszenia-
Skocz do: