Marvel Universe: The Avengers PBF
 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 Veni poszukuje girlfrienda

Go down 
2 posters
AutorWiadomość
Flash Thompson

Flash Thompson


Liczba postów : 134
Data dołączenia : 20/07/2012

Veni poszukuje girlfrienda Empty
PisanieTemat: Veni poszukuje girlfrienda   Veni poszukuje girlfrienda Icon_minitime1Sob Lip 04, 2015 11:03 pm

Poszukuję miłej niewiasty która chciałaby być dziewczyną Flasha Thompsona (Venoma). Chętne zapraszam na pw bądź GG. Nie mam jakichś wielkich wymagań co do wyglądu byleby była chodź troszkę młodsza. Będę bardzo wdzięczny jeżeli któraś się zgłosi. I żeby oczywiście go kochała bo to najważniejsze!
Powrót do góry Go down
Deadpool

Deadpool


Liczba postów : 204
Data dołączenia : 08/08/2012

Veni poszukuje girlfrienda Empty
PisanieTemat: Re: Veni poszukuje girlfrienda   Veni poszukuje girlfrienda Icon_minitime1Nie Lip 05, 2015 4:33 pm

Gorąco polecam mojego zięcia! To wspaniała partia - jest cudowny, wspaniały, troskliwy i wie jak zająć się swoją kobietą! Tak mi się wydaję, własnych doświadczeń nie posiadam, a Ellie nigdy nie zdradzała mi szczegółów ich związku... Albo po prostu nie słuchałem... Mniejsza. Najważniejsze jednak jest to, że związek z Flashem = bycie moją synową! Nową córką... ? Nazewnictwo trzeba będzie jeszcze przedyskutować. Zmierzam jednak do tego, że tak, bycie rodziną Flasha = bycie rodziną Wade'a! Bo nigdy nie przestanę uznawać Thompsona za zięcia! A wszyscy wiemy, że nie ma nic wspanialszego, niż bycie spokrewnionym ze mną <3
Poza tym, nadal potrzeba mi Wade'a Juniora. Chcę wnuuuka! Daaajcie mi wnuuuka!
Ekhem. A wspominałem, że Venom ma macki? Sam bym poszedł na tę ofertę, gdybym spełniał wymagania co do płci.

No, więc brać go, póki wolny, bo już widzę wielką kolejkę ustawiającą mu się pod domem! No i enzymy Sparty mogą namieszać niedługo trochę w mojej płci, a wtedy wybaczcie panny, ale będziecie miały konkurentkę nie do pobicia. Wręcz nie do zabicia! Ha!
Powrót do góry Go down
Flash Thompson

Flash Thompson


Liczba postów : 134
Data dołączenia : 20/07/2012

Veni poszukuje girlfrienda Empty
PisanieTemat: Re: Veni poszukuje girlfrienda   Veni poszukuje girlfrienda Icon_minitime1Pią Cze 17, 2016 8:18 pm

Dum, dum dum...wznawiam poszukiwania. B)
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Veni poszukuje girlfrienda Empty
PisanieTemat: Re: Veni poszukuje girlfrienda   Veni poszukuje girlfrienda Icon_minitime1Sob Cze 18, 2016 8:43 am

Veni poszukuje girlfrienda Tactical_Facepalm
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Veni poszukuje girlfrienda Empty
PisanieTemat: Re: Veni poszukuje girlfrienda   Veni poszukuje girlfrienda Icon_minitime1

Powrót do góry Go down
 
Veni poszukuje girlfrienda
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» Poszukuję..
» Poszukuję rodzinki~
» Poszukuję Mistrza Zła
» Poszukuję służącego
» Poszukuję uczniów

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Marvel Universe: The Avengers PBF :: Offtopic :: Archiwum :: Nieaktualne ogłoszenia-
Skocz do: