Marvel Universe: The Avengers PBF
 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 The New Strange

Go down 
4 posters
AutorWiadomość
Gość
Gość




The New Strange Empty
PisanieTemat: The New Strange   The New Strange Icon_minitime1Nie Lip 01, 2018 7:40 am

Tytuł: The New Strange
Poziom: -
Data rozpoczęcia: -
Ilość uczestników: 2-3
-Drugmaster
-Victor von Doom
-Skydive
-
Frakcja/e: Bez ograniczeń, misja dostępna jest dla postaci zarówno walczących po stronie dobra, jak i tych walczących po stronie zła. Istoty kroczące po granicy również znajdą tu miejsce dla siebie.
Opis:
Technologiczni:
Dysponując ponadprzeciętnym potencjałem technologicznym, postać może odczytać dość szerokie spektrum zakłóceń nad Oceanem Atlantyckim. Zakłócenia przyjmują formę szerokiego spektrum energetycznego, rozciągającego się nad obszarem o średnicy pięciu i pół kilometra, ciągnącego się od głębin oceanu, praktycznie do granicy atmosfery. Nie ma tutaj mowy o jednym, konkretnym rodzaju energii, lecz jej spektrum. Co za tym idzie, skany/sensory/pomiary pozwalają ustalić, że dziwne zakłócenia zmieniają swoją formę. Odczyty wskazują czasem na jony, innym razem na "żywą plazmę" widoczną czasami w tych obszarach gołym okiem. Elektryczność często tworzy silne wyładowania, niepoparte żadnymi naturalnymi zjawiskami - jak chociażby chmury. Pewnym jest, że w okolicy w której pojawiają się zakłócenia - robi się bardzo niebezpiecznie dla wszystkiego, co akurat się tam znajdzie.
Próba doszukania się jakichkolwiek dodatkowych informacji, to ciągła walka z czasem. Zakłócenia "przeskakują" do innego miejsca nad oceanem, średnio co cztery do sześciu godzin.
Magiczni:
Będąc istotą z czułym zmysłem magicznym, postać może wyczuwać bardzo silne oraz zmienne fluktuacje energii magicznej nad obszarami Oceaneu Atlantyckiego. Zawsze przybierają dość niestabilne formy, sposób odczucia również jest różny - indywidualny dla każdej postaci. Dziwna energia utrzymuje się w jednym miejscu przez około trzy do siedmiu godzin, z różnym przedziałem czasowym. Narasta dość powoli, utrzymuje wysoki poziom przez  pewien okres - a następnie powoli maleje, po czym znika całkowicie - pojawiając się ponownie w innym miejscu.
Informatorzy/czarny rynek:
Czasami wystarczą informatorzy, dojścia, pieniądze czy po prostu znajomi. Z różnych źródeł można otrzymać informacje o dziwnych zjawiskach pojawiających się nad Oceanem Atlantyckim. Odczyty energetyczne, nagłe wyładowania elektryczności, zmiennokształtna plazma pojawiająca się na różnych wysokościach - spopielająca wszystko, z czym wejdzie w bezpośrednią styczność. Pojawiły się pogłoski i wyspie, którą widział pilot prywatnego samolotu - szmugler. Podobno unosiła się kilka tysięcy metrów nad linią wody, niestety szczęśliwiec nie był w stanie zarejestrować widoku na żadnym nośniku pamięci, czy odnaleźć obiekt po powrocie do tego samego miejsca.
Uwagi:
Nagrody:
->Standardowa oferta z mojej strony. Nagrody wzmacniające postać, budujące nowe - silne relacje, a do tego artefakty, broń, pancerze, co tam sobie wymarzycie. Jestem otwarty na propozycje.
Rozgrywka:
->Hybrydowa - Normalnym stanem jest, że w moich fabułach występują bardzo aktywne, wspierające NPCKi - będące towarzyszami w męce oraz podróży. W wypadku tej fabuły, takie rozegranie będzie opcjonalne. Obligatoryjna będzie tutaj samodzielność oraz zaangażowanie gracza, kiedy to na własną rękę będziecie musieli odnaleźć i spełnić kryterium, pozwalające posunąć fabułę dalej. Będzie to dotyczyło zarówno "zagadek", jak i walki. Sojusznicze NPCki będą dostępne dopiero od pewnego momentu, gdy możliwość ich dołączenia pojawi się w ramach spełnienia warunków fabularnych.


Ostatnio zmieniony przez Dur-Shurrikun dnia Nie Wrz 02, 2018 8:10 am, w całości zmieniany 5 razy
Powrót do góry Go down
Drugmaster

Drugmaster


Liczba postów : 11
Data dołączenia : 29/06/2018

The New Strange Empty
PisanieTemat: Re: The New Strange   The New Strange Icon_minitime1Sro Lip 04, 2018 7:59 pm

Zapis
Powrót do góry Go down
Skydive

Skydive


Liczba postów : 42
Data dołączenia : 01/07/2018

The New Strange Empty
PisanieTemat: Re: The New Strange   The New Strange Icon_minitime1Sro Lip 04, 2018 8:57 pm

Hmmm... zainteresowany (po akcji w Vegas oczywiście, i nowych upgrade'ach)
Powrót do góry Go down
Victor von Doom

Victor von Doom


Liczba postów : 324
Data dołączenia : 13/09/2013

The New Strange Empty
PisanieTemat: Re: The New Strange   The New Strange Icon_minitime1Sro Lip 04, 2018 11:36 pm

Jeśli jest miejsce to poproszę, ale nie gwarantuje dobrych relacji z sojusznikami.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




The New Strange Empty
PisanieTemat: Re: The New Strange   The New Strange Icon_minitime1Czw Lip 05, 2018 4:18 am

Drugmaster napisał:
Zapis
Okej, rozmawialiśmy już o tym na CB.

Skydive napisał:
Hmmm... zainteresowany (po akcji w Vegas oczywiście, i nowych upgrade'ach)
Nie będę wstrzymywał misji, jeśli będzie pełen pakiet chętnych. Więc albo szykujesz się "na teraz" albo nie dołączysz.

Victor von Doom napisał:
Jeśli jest miejsce to poproszę, ale nie gwarantuje dobrych relacji z sojusznikami.
Miejsce jest, relacje to Twój osobisty wybór. Preferujesz drogę informator/czarny rynek czy technologiczną?
Powrót do góry Go down
Victor von Doom

Victor von Doom


Liczba postów : 324
Data dołączenia : 13/09/2013

The New Strange Empty
PisanieTemat: Re: The New Strange   The New Strange Icon_minitime1Czw Lip 05, 2018 10:04 am

Wolę technologiczną.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




The New Strange Empty
PisanieTemat: Re: The New Strange   The New Strange Icon_minitime1Czw Lip 05, 2018 6:52 pm

Drugmaster i Doom wpisani.
Skydive - nie. Przyjmuję tylko zdecydowanych, nie ma opcji pośredniej.

Nadal mam jedno lub dwa wolne miejsca, czekam na chętnych.
Powrót do góry Go down
Skydive

Skydive


Liczba postów : 42
Data dołączenia : 01/07/2018

The New Strange Empty
PisanieTemat: Re: The New Strange   The New Strange Icon_minitime1Czw Lip 05, 2018 6:59 pm

Dobra wpisuj. Na bank.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




The New Strange Empty
PisanieTemat: Re: The New Strange   The New Strange Icon_minitime1Czw Lip 05, 2018 7:59 pm

Skydive napisał:
Dobra wpisuj. Na bank.

https://theavengers.forumpolish.com/t1579p25-las-vegas-strip#33242

Czyli to mam uznać, za...?
Powrót do góry Go down
Drugmaster

Drugmaster


Liczba postów : 11
Data dołączenia : 29/06/2018

The New Strange Empty
PisanieTemat: Re: The New Strange   The New Strange Icon_minitime1Czw Lip 12, 2018 10:12 pm

Ja nadal zdecydowany.
Powrót do góry Go down
Skydive

Skydive


Liczba postów : 42
Data dołączenia : 01/07/2018

The New Strange Empty
PisanieTemat: Re: The New Strange   The New Strange Icon_minitime1Czw Lip 12, 2018 10:21 pm

zdecydowany.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




The New Strange Empty
PisanieTemat: Re: The New Strange   The New Strange Icon_minitime1Pon Lip 23, 2018 7:02 pm

Bazując na temacie usprawiedliwień, ostrzegam, że moje odpisy zwolnią. Jeśli komuś to przeszkadza, to nie będę czuł urazy w przypadku rezygnacji.

Bazując na informacjach podanych w pierwszym poście, zaczynać w TYM temacie. Wasza postać dostaje się na miejsce w wybrany przez siebie sposób i... zaczyna szukać. Tutaj kluczem jest Wasza umiejętność tworzenia opisu, myślenia oraz kombinowania. Zadanie jest proste.
Znaleźć ślad, jakikolwiek z tych podanych w pierwszym poście. Droga dowolna, w zakresie dostępu do sprzętu/umiejętności/wiedzy/kontaktów/czego-tam-nie-macie, Wasze postaci muszą natrafić na trop. Wy podajcie w temacie, czym i jak dotarliście w pole, które ostatnio wskazały Wam sprzęty/kontakty, a następnie wykazujecie się inicjatywą. Ja podaję, co wydarzyło się dalej.
Ostrzegam, może się zdarzyć, że w MG dostaniecie odpowiedź, że nie znaleźliście nic. Wtedy należy kombinować dalej. Nie udzielam tutaj porad na GG/PW, bo pojawią się one w odpowiedzi MG do Waszych działań.

Powodzenia!
Powrót do góry Go down
Drugmaster

Drugmaster


Liczba postów : 11
Data dołączenia : 29/06/2018

The New Strange Empty
PisanieTemat: Re: The New Strange   The New Strange Icon_minitime1Sro Sie 01, 2018 2:12 pm

Ok, pisze posta.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




The New Strange Empty
PisanieTemat: Re: The New Strange   The New Strange Icon_minitime1Nie Wrz 02, 2018 8:10 am

Jedno miejsce zwolnione, więc gdyby kogoś naszło - jest jeszcze okazja, by dołączyć.
Powrót do góry Go down
Loki
Administrator
Loki


Liczba postów : 4172
Data dołączenia : 23/05/2012

The New Strange Empty
PisanieTemat: Re: The New Strange   The New Strange Icon_minitime1Nie Paź 28, 2018 9:53 am

MG prowadzący tę sesję zakończył grę na forum, w związku z czym zapewne najlepiej będzie przerwać misję lub ją anulować. Którą opcję wolicie? Teoretycznie moglibyśmy też spróbować znaleźć kogoś, kto pociągnie akcję dalej po swojemu, ale nie mogę z góry zagwarantować, że któryś MG się tego podejmie. Propozycje wyślijcie mi przez PM.
Powrót do góry Go down
https://theavengers.forumpolish.com
Sponsored content





The New Strange Empty
PisanieTemat: Re: The New Strange   The New Strange Icon_minitime1

Powrót do góry Go down
 
The New Strange
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» Doctor Strange

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Marvel Universe: The Avengers PBF :: Sprawy organizacyjne :: Misje-
Skocz do: