Marvel Universe: The Avengers PBF
 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 Usprawiedliwienia nieobecności

Go down 
+180
Bio
Jimmy Hudson
Ruth
Jigsaw
Wolfsbane
Skydive
Eugene Mercer
Lucas Moreira
Jacob
Caine Joyce
Silas Søgaard
Mia
Kera
Gamora
Tony Stark
Akira
Hellion
Victor von Doom
Nymph
Liu
Aether
Elixir
Big Boy
Damien Stein
Morow
She-Hulk
Transonic
Jake Minty
Shatterstar
Human Torch
Hiro Takachiho
Mercury
Sly
Ant-Man
Chase Stein
Gwen Stacy
Asher Northwoode
Nico Minoru
Jemma Simmons
Sabretooth
Namor
Copycat
Evaine Drake
Soleil Van Court
Punisher
Peter Quill
Icarus
Ms. Marvel
Doreen Green
The Hood
X-23
Vision
Roberto da Costa
Aaron Irvine
Adam Stuart
Rockslide
Mockingbird
Vrath
Wiccan
Cable
Fro
Molly Hayes
Moonstone
Magneto
Sūn Wùkōng
Scattershot
Cassie Lang
Frank Murphy
Kate Bishop
Kelly Night
Black Panther
Lounarie
Austin Roberts
Carnage
B.J.
Grant Ward
Ahura
Sam Wilson
Margaret Carter
Harry Osborn
Kagura
Miss America
Warg
Pepper Potts
Kalia
Elias
Miguel O'Hara
Hawkeye
Sin
Loki
Havok
Cosmo the Dog
Macklemore
Maria Hill
Scarlet Witch
Mayhem
Baal
Daken
Moon Knight
Leila
Herzog
Bullseye
Shiklah
Ultron
Thing
Carol Danvers
Goshi
Winter Soldier
Blackshift
Rocket Raccoon
Morgan Sandler
Red Skull
Iron Fist
Sharon Carter
Cyclops
Mikael
Wonder Man
Enea
Angel
Gambit
Scarlet Spider
Edward J. Wright
Jean Grey
Aiden Shannon
Daredevil
Joan Nilsen
Wasp
Pyro
Sentry
Wolverine
Andrea
Quicksilver
Thaddeus Ross
Betty Ross
Shadowcat
Elektra Natchios
Storm
Rogue
Black Widow
Rafael
Taskmaster
Sersi
Reed Richards
Eliott
Nightcrawler
Agent Coulson
Surge
Kiara Gabha
Mary Jane Watson
Jane Foster
Fantomex
Iceman
Luna
Shy
Zoja Voron
Black Cat
Domino
Helbindi
Bruce Banner
Hector
Eve
Nancy Bran
Ghost
Hiver
Darkhawk
Summer
James Rhodes
Auena
Doctor Strange
Toxin
Deadpool
Terry
Flash Thompson
Spider-Man
Nova
Sigyn
Doppelganger
Captain America
Fenris
Thor
184 posters
Idź do strony : Previous  1 ... 6, 7, 8 ... 20 ... 34  Next
AutorWiadomość
Loki
Administrator
Loki


Liczba postów : 4172
Data dołączenia : 23/05/2012

Usprawiedliwienia nieobecności - Page 7 Empty
PisanieTemat: Usprawiedliwienia nieobecności   Usprawiedliwienia nieobecności - Page 7 Icon_minitime1Pią Maj 25, 2012 1:15 pm

First topic message reminder :

Prosimy o zgłaszanie w tym temacie swych planowanych nieobecności - zwłaszcza tych, które będą trwały tydzień lub dłużej. Powody nie są oczywiście wymagane, choć nie ukrywam, że mile widziane.

Uwaga!
Od 23.08.2017 r. przyjmujemy nową zasadę dla nieobecności na czas nieokreślony. Kilka osób już takie zgłaszało, część z nich wracała, część (jeszcze?) nie, w związku z czym musimy jakoś się zabezpieczyć. W końcu podczas nieobecności jakiegoś gracza mógłby się znaleźć chętny do prowadzenia jego postaci - a post tutaj zablokowałby adopcję; pierwszy gracz jednak by nie wrócił, drugi zrezygnowałby z powodu odmowy, więc i on i forum byliby na tym stratni.
Przede wszystkim od teraz prosimy o przybliżanie ile mniej więcej taka nieobecność może potrwać - o ile to możliwe. Nie będziemy liczyć co do dnia, ale takie oszacowanie ułatwi nam wszystkim życie. Czy mamy do czynienia z dniami, tygodniami, miesiącami?
Podanie ogólnego powodu nieobecności - w temacie lub tylko do wiadomości administracji - również się przyda; nie wymagamy szczegółów, ale jeżeli na przykład ktoś ma problemy z internetem albo komputerem, to logiczne, że nie odpowie nam na próby nawiązania kontaktu.
Osoby, które nie mają w profilu podanego prawdziwego e-maila albo numeru GG proszone są o dostarczenie jakiegoś sposobu kontaktu - na wypadek, gdyby znalazł się chętny do przejęcia ich postaci lub gdyby z innego powodu konieczne było ustalenie jej dalszych losów. W takich okolicznościach będziemy się odzywać i dogadywać szczegóły.
Jeśli gracz wie, że jego nieobecność może potencjalnie potrwać długo, zobowiązany jest przynajmniej spróbować zadbać o to, aby jego postaci nie blokowały innych użytkowników na fabule. Sugerujemy wyprowadzanie ich z tematów, informowanie partnerów do pisania o tym, że mogą nas pomijać lub opuścić sesję, ustalanie z Mistrzami Gry prowadzenia postaci jako NPC i podobne zagrywki.


Ostatnio zmieniony przez Loki dnia Sro Sie 23, 2017 2:11 pm, w całości zmieniany 3 razy
Powrót do góry Go down
https://theavengers.forumpolish.com

AutorWiadomość
Black Widow

Black Widow


Liczba postów : 184
Data dołączenia : 25/05/2012

Usprawiedliwienia nieobecności - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: Usprawiedliwienia nieobecności   Usprawiedliwienia nieobecności - Page 7 Icon_minitime1Wto Wrz 03, 2013 8:50 pm

Ostatni tydzień w pracy jest zaskakująco intensywny. Od poniedziałku (9 września) wszystko powinno wrócić do normy, ale teraz grzecznie melduję, że mnie nie będzie zbyt często. Zaległe posty będą niebawem, obiecuję!

(standardowo - Wdówka, MJ, Dazzler, Amora)
Powrót do góry Go down
Loki
Administrator
Loki


Liczba postów : 4172
Data dołączenia : 23/05/2012

Usprawiedliwienia nieobecności - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: Usprawiedliwienia nieobecności   Usprawiedliwienia nieobecności - Page 7 Icon_minitime1Czw Wrz 12, 2013 3:20 pm

Oświadczam, że przez najbliższy tydzień będę miał mniej czasu dla forum. Oczywiście będę nadzorował jego funkcjonowanie, ale raczej nie oczekujcie z mojej strony zbyt wielu postów - jeśli w ogóle znajdę moment, aby coś wrzucić.
Powrót do góry Go down
https://theavengers.forumpolish.com
Deadpool

Deadpool


Liczba postów : 204
Data dołączenia : 08/08/2012

Usprawiedliwienia nieobecności - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: Usprawiedliwienia nieobecności   Usprawiedliwienia nieobecności - Page 7 Icon_minitime1Sro Wrz 25, 2013 7:03 pm

Waszemu ulubionemu najemnikowi schrzanił się healing factor, znaczy się zachorowałem. Więc Deadpoola przez najbliższy czas nie będzie na forum i posta na plaży też na razie nie będzie. Wybacz Carol i Owłosiony Smutasie ;_;
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Usprawiedliwienia nieobecności - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: Usprawiedliwienia nieobecności   Usprawiedliwienia nieobecności - Page 7 Icon_minitime1Czw Wrz 26, 2013 4:09 pm

Od soboty rano do bliżej nieokreślonej przyszłości, co najmniej do poniedziałku nie będę mieć Internetów (Beast, Luke, Fandral).
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Usprawiedliwienia nieobecności - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: Usprawiedliwienia nieobecności   Usprawiedliwienia nieobecności - Page 7 Icon_minitime1Czw Wrz 26, 2013 8:31 pm

Dur-Shurrikun, Drakon, Patron

Zaczyna się zabawa :)
Mniejsza aktywność, prawdopodobnie głównie wieczorami - chyba, że gdzieś tam Wi-Fi będę miał po za domem. :)
Powrót do góry Go down
Domino

Domino


Liczba postów : 136
Data dołączenia : 22/10/2012

Usprawiedliwienia nieobecności - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: Usprawiedliwienia nieobecności   Usprawiedliwienia nieobecności - Page 7 Icon_minitime1Sro Paź 02, 2013 2:13 pm

Nieobecność do ok 23 października.
Problem z dostępem do internetu, chyba, że złapię Wi-fi.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Usprawiedliwienia nieobecności - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: Usprawiedliwienia nieobecności   Usprawiedliwienia nieobecności - Page 7 Icon_minitime1Czw Paź 03, 2013 8:31 am

Problemów z Internetem ciąg dalszy, az do odwołania.
Powrót do góry Go down
Reed Richards

Reed Richards


Liczba postów : 30
Data dołączenia : 02/05/2013

Usprawiedliwienia nieobecności - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: Usprawiedliwienia nieobecności   Usprawiedliwienia nieobecności - Page 7 Icon_minitime1Sro Paź 09, 2013 6:57 pm

Zgłaszam nieobecność w dniach 10-13 października. Nieoczekiwany wyjazd za granicę w celach zdrowotnych. :C
Powrót do góry Go down
Captain America

Captain America


Liczba postów : 240
Data dołączenia : 27/05/2012

Usprawiedliwienia nieobecności - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: Usprawiedliwienia nieobecności   Usprawiedliwienia nieobecności - Page 7 Icon_minitime1Sro Paź 16, 2013 8:24 pm

Nieobecny od 17 do 18-19 października.
Powrót do góry Go down
Loki
Administrator
Loki


Liczba postów : 4172
Data dołączenia : 23/05/2012

Usprawiedliwienia nieobecności - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: Usprawiedliwienia nieobecności   Usprawiedliwienia nieobecności - Page 7 Icon_minitime1Sro Paź 16, 2013 10:34 pm

Od siedemnastego do dziewiętnastego będę na forum mniej aktywny - choć postaram się zerkać kiedy tylko dam radę.
Powrót do góry Go down
https://theavengers.forumpolish.com
Black Cat

Black Cat


Liczba postów : 410
Data dołączenia : 16/10/2012

Usprawiedliwienia nieobecności - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: Usprawiedliwienia nieobecności   Usprawiedliwienia nieobecności - Page 7 Icon_minitime1Sob Paź 19, 2013 1:37 pm

Hej, nie wiem gdzie to napisać, wiec piszę tutaj.
Wiem, że nie każdy będzie z tego zadowolony, albo nawet zły - mówię tu o osobach, które są na mojej misji, która ciągnie się od wieki wieków. Przepraszam Was, ale zostanie ona anulowana. Rozwiązaliście sprawę, pokonaliście wirusa, znalezione antidotum i tak dalej. Stark mnie prosił, abym uśmierciła jego postać, także tak robię. Jesteście wolni, a Stark zginął śmiercią bohatera i bla bla bla.
Mówię to, bo chcę się z wami pożegnać, gdyż rezygnuję z dalszego MGowania i bycia graczem - straciłam do tego całkowitą wenę, a także nie mam też za dużo czasu, rozpoczął się rok akademicki, a ja nawet nie mogę znaleźć chwili aby zaglądnąć od czasu do czasu na forum.
Proszę także Magnusa, aby uznał moją Kotkę za martwą na swojej misji i kontynuował ją beze mnie.
Miło było z wami spędzić ten cały rok, było naprawdę fajnie, ale wiadomo - po co wam gracz, który pojawia się bardzo sporadycznie na forum.
Trzymajcie się!
Powrót do góry Go down
Loki
Administrator
Loki


Liczba postów : 4172
Data dołączenia : 23/05/2012

Usprawiedliwienia nieobecności - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: Usprawiedliwienia nieobecności   Usprawiedliwienia nieobecności - Page 7 Icon_minitime1Sob Paź 19, 2013 3:23 pm

Od siebie tak tylko dodam, że dziekuję Wam obu za ten rok współpracy i zaznaczę, że postaci nie zostaną zabite, tylko oddane do przejęcia; w tym Stark, który z chwilą obecną zyskuje nowego właściciela.
Powrót do góry Go down
https://theavengers.forumpolish.com
Thaddeus Ross

Thaddeus Ross


Liczba postów : 186
Data dołączenia : 30/07/2013

Usprawiedliwienia nieobecności - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: Usprawiedliwienia nieobecności   Usprawiedliwienia nieobecności - Page 7 Icon_minitime1Sob Paź 19, 2013 6:02 pm

Będę tęsknić :'(
Powrót do góry Go down
Captain America

Captain America


Liczba postów : 240
Data dołączenia : 27/05/2012

Usprawiedliwienia nieobecności - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: Usprawiedliwienia nieobecności   Usprawiedliwienia nieobecności - Page 7 Icon_minitime1Wto Paź 22, 2013 7:17 pm

Captain oraz Helbindi niedysponowani z postami do ok. 27 października ze względu na brak dłuższego dostępu do sprzętu.
Powrót do góry Go down
Quicksilver

Quicksilver


Liczba postów : 98
Data dołączenia : 07/12/2012

Usprawiedliwienia nieobecności - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: Usprawiedliwienia nieobecności   Usprawiedliwienia nieobecności - Page 7 Icon_minitime1Czw Paź 24, 2013 1:06 pm

Haters gonna hate. Życzymy miłego rpowania i świetlanej przyszłości.
QS~
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Usprawiedliwienia nieobecności - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: Usprawiedliwienia nieobecności   Usprawiedliwienia nieobecności - Page 7 Icon_minitime1Sob Paź 26, 2013 10:33 am

Niestety muszę swoją grę zawiesić na czas bliżej nieokreślony. Klasa maturalna robi swoje. Mam nadzieję, że gdzieś w pobliżu świąt uda mi się wrócić do mniej bądź bardziej aktywnej gry...
Powrót do góry Go down
Andrea

Andrea


Liczba postów : 18
Data dołączenia : 25/10/2013

Usprawiedliwienia nieobecności - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: Usprawiedliwienia nieobecności   Usprawiedliwienia nieobecności - Page 7 Icon_minitime1Sob Paź 26, 2013 1:39 pm

Zgłaszam swoją nieobecność od dnia 28.10. do 22.11. Wyjazd szkolny, kurs, będę tylko w weekendy.
Powrót do góry Go down
Wolverine

Wolverine


Liczba postów : 207
Data dołączenia : 19/04/2013

Usprawiedliwienia nieobecności - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: Usprawiedliwienia nieobecności   Usprawiedliwienia nieobecności - Page 7 Icon_minitime1Sob Paź 26, 2013 5:36 pm

Rosomak wyjeżdża polować i nie będzie go od 27.10. do 30.10.
Dotyczy też Red Hulk i Bullseye.
Powrót do góry Go down
Loki
Administrator
Loki


Liczba postów : 4172
Data dołączenia : 23/05/2012

Usprawiedliwienia nieobecności - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: Usprawiedliwienia nieobecności   Usprawiedliwienia nieobecności - Page 7 Icon_minitime1Nie Paź 27, 2013 6:43 pm

Pająk ma problemy z netem, stąd mała aktywność.
Powrót do góry Go down
https://theavengers.forumpolish.com
Sentry

Sentry


Liczba postów : 26
Data dołączenia : 10/10/2013

Usprawiedliwienia nieobecności - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: Usprawiedliwienia nieobecności   Usprawiedliwienia nieobecności - Page 7 Icon_minitime1Wto Paź 29, 2013 6:23 am

Choróbsko za choróbskiem więc wrócę do pisania jak mi przejdzie :)
Powrót do góry Go down
Darkhawk

Darkhawk


Liczba postów : 146
Data dołączenia : 25/08/2012

Usprawiedliwienia nieobecności - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: Usprawiedliwienia nieobecności   Usprawiedliwienia nieobecności - Page 7 Icon_minitime1Sro Paź 30, 2013 11:06 pm

Do soboty mnie nie ma. Jadę na tereny internet free :(
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Usprawiedliwienia nieobecności - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: Usprawiedliwienia nieobecności   Usprawiedliwienia nieobecności - Page 7 Icon_minitime1Pią Lis 01, 2013 1:45 pm

Uciekam od internetu do niedzieli! :)
Powrót do góry Go down
Ghost

Ghost


Liczba postów : 79
Data dołączenia : 30/09/2012

Usprawiedliwienia nieobecności - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: Usprawiedliwienia nieobecności   Usprawiedliwienia nieobecności - Page 7 Icon_minitime1Wto Lis 05, 2013 11:49 am

Brak obecnosci taskiego, skipera i mojej.. problemy z kompem
Powrót do góry Go down
Pyro

Pyro


Liczba postów : 38
Data dołączenia : 18/09/2013

Usprawiedliwienia nieobecności - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: Usprawiedliwienia nieobecności   Usprawiedliwienia nieobecności - Page 7 Icon_minitime1Wto Lis 05, 2013 7:49 pm

Znikam na jakiś czas, do odwołania.
Powrót do góry Go down
Wasp

Wasp


Liczba postów : 142
Data dołączenia : 20/11/2012

Usprawiedliwienia nieobecności - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: Usprawiedliwienia nieobecności   Usprawiedliwienia nieobecności - Page 7 Icon_minitime1Sro Lis 06, 2013 7:51 pm

Mogą pojawić się problemy z moją obecnością w najbliższym czasie, brat pozbawił mnie kompa, a na telefonie nie mam siana na internet niestety. Wasp. Angel, Gambit
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Usprawiedliwienia nieobecności - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: Usprawiedliwienia nieobecności   Usprawiedliwienia nieobecności - Page 7 Icon_minitime1

Powrót do góry Go down
 
Usprawiedliwienia nieobecności
Powrót do góry 
Strona 7 z 34Idź do strony : Previous  1 ... 6, 7, 8 ... 20 ... 34  Next

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Marvel Universe: The Avengers PBF :: Sprawy organizacyjne :: Ogłoszenia-
Skocz do: