Marvel Universe: The Avengers PBF
 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 Usprawiedliwienia nieobecności

Go down 
+180
Bio
Jimmy Hudson
Ruth
Jigsaw
Wolfsbane
Skydive
Eugene Mercer
Lucas Moreira
Jacob
Caine Joyce
Silas Søgaard
Mia
Kera
Gamora
Tony Stark
Akira
Hellion
Victor von Doom
Nymph
Liu
Aether
Elixir
Big Boy
Damien Stein
Morow
She-Hulk
Transonic
Jake Minty
Shatterstar
Human Torch
Hiro Takachiho
Mercury
Sly
Ant-Man
Chase Stein
Gwen Stacy
Asher Northwoode
Nico Minoru
Jemma Simmons
Sabretooth
Namor
Copycat
Evaine Drake
Soleil Van Court
Punisher
Peter Quill
Icarus
Ms. Marvel
Doreen Green
The Hood
X-23
Vision
Roberto da Costa
Aaron Irvine
Adam Stuart
Rockslide
Mockingbird
Vrath
Wiccan
Cable
Fro
Molly Hayes
Moonstone
Magneto
Sūn Wùkōng
Scattershot
Cassie Lang
Frank Murphy
Kate Bishop
Kelly Night
Black Panther
Lounarie
Austin Roberts
Carnage
B.J.
Grant Ward
Ahura
Sam Wilson
Margaret Carter
Harry Osborn
Kagura
Miss America
Warg
Pepper Potts
Kalia
Elias
Miguel O'Hara
Hawkeye
Sin
Loki
Havok
Cosmo the Dog
Macklemore
Maria Hill
Scarlet Witch
Mayhem
Baal
Daken
Moon Knight
Leila
Herzog
Bullseye
Shiklah
Ultron
Thing
Carol Danvers
Goshi
Winter Soldier
Blackshift
Rocket Raccoon
Morgan Sandler
Red Skull
Iron Fist
Sharon Carter
Cyclops
Mikael
Wonder Man
Enea
Angel
Gambit
Scarlet Spider
Edward J. Wright
Jean Grey
Aiden Shannon
Daredevil
Joan Nilsen
Wasp
Pyro
Sentry
Wolverine
Andrea
Quicksilver
Thaddeus Ross
Betty Ross
Shadowcat
Elektra Natchios
Storm
Rogue
Black Widow
Rafael
Taskmaster
Sersi
Reed Richards
Eliott
Nightcrawler
Agent Coulson
Surge
Kiara Gabha
Mary Jane Watson
Jane Foster
Fantomex
Iceman
Luna
Shy
Zoja Voron
Black Cat
Domino
Helbindi
Bruce Banner
Hector
Eve
Nancy Bran
Ghost
Hiver
Darkhawk
Summer
James Rhodes
Auena
Doctor Strange
Toxin
Deadpool
Terry
Flash Thompson
Spider-Man
Nova
Sigyn
Doppelganger
Captain America
Fenris
Thor
184 posters
Idź do strony : Previous  1 ... 17 ... 30, 31, 32, 33, 34  Next
AutorWiadomość
Loki
Administrator
Loki


Liczba postów : 4172
Data dołączenia : 23/05/2012

Usprawiedliwienia nieobecności - Page 31 Empty
PisanieTemat: Usprawiedliwienia nieobecności   Usprawiedliwienia nieobecności - Page 31 Icon_minitime1Pią Maj 25, 2012 1:15 pm

First topic message reminder :

Prosimy o zgłaszanie w tym temacie swych planowanych nieobecności - zwłaszcza tych, które będą trwały tydzień lub dłużej. Powody nie są oczywiście wymagane, choć nie ukrywam, że mile widziane.

Uwaga!
Od 23.08.2017 r. przyjmujemy nową zasadę dla nieobecności na czas nieokreślony. Kilka osób już takie zgłaszało, część z nich wracała, część (jeszcze?) nie, w związku z czym musimy jakoś się zabezpieczyć. W końcu podczas nieobecności jakiegoś gracza mógłby się znaleźć chętny do prowadzenia jego postaci - a post tutaj zablokowałby adopcję; pierwszy gracz jednak by nie wrócił, drugi zrezygnowałby z powodu odmowy, więc i on i forum byliby na tym stratni.
Przede wszystkim od teraz prosimy o przybliżanie ile mniej więcej taka nieobecność może potrwać - o ile to możliwe. Nie będziemy liczyć co do dnia, ale takie oszacowanie ułatwi nam wszystkim życie. Czy mamy do czynienia z dniami, tygodniami, miesiącami?
Podanie ogólnego powodu nieobecności - w temacie lub tylko do wiadomości administracji - również się przyda; nie wymagamy szczegółów, ale jeżeli na przykład ktoś ma problemy z internetem albo komputerem, to logiczne, że nie odpowie nam na próby nawiązania kontaktu.
Osoby, które nie mają w profilu podanego prawdziwego e-maila albo numeru GG proszone są o dostarczenie jakiegoś sposobu kontaktu - na wypadek, gdyby znalazł się chętny do przejęcia ich postaci lub gdyby z innego powodu konieczne było ustalenie jej dalszych losów. W takich okolicznościach będziemy się odzywać i dogadywać szczegóły.
Jeśli gracz wie, że jego nieobecność może potencjalnie potrwać długo, zobowiązany jest przynajmniej spróbować zadbać o to, aby jego postaci nie blokowały innych użytkowników na fabule. Sugerujemy wyprowadzanie ich z tematów, informowanie partnerów do pisania o tym, że mogą nas pomijać lub opuścić sesję, ustalanie z Mistrzami Gry prowadzenia postaci jako NPC i podobne zagrywki.


Ostatnio zmieniony przez Loki dnia Sro Sie 23, 2017 2:11 pm, w całości zmieniany 3 razy
Powrót do góry Go down
https://theavengers.forumpolish.com

AutorWiadomość
Thor

Thor


Liczba postów : 174
Data dołączenia : 25/05/2012

Usprawiedliwienia nieobecności - Page 31 Empty
PisanieTemat: Re: Usprawiedliwienia nieobecności   Usprawiedliwienia nieobecności - Page 31 Icon_minitime1Sob Lip 28, 2018 9:42 pm

Wynikło nieco bałaganu z wyjazdami, więc grę fabularną zacznę dopiero koło 12 sierpnia
Powrót do góry Go down
Spider-Man

Spider-Man


Liczba postów : 305
Data dołączenia : 20/07/2012

Usprawiedliwienia nieobecności - Page 31 Empty
PisanieTemat: Re: Usprawiedliwienia nieobecności   Usprawiedliwienia nieobecności - Page 31 Icon_minitime1Wto Sie 07, 2018 9:47 am

Ze względu na wyjazd, brak aktywności jako Spider-Man oraz Cassie 16 sierpnia.
Powrót do góry Go down
Captain America

Captain America


Liczba postów : 240
Data dołączenia : 27/05/2012

Usprawiedliwienia nieobecności - Page 31 Empty
PisanieTemat: Re: Usprawiedliwienia nieobecności   Usprawiedliwienia nieobecności - Page 31 Icon_minitime1Sro Sie 08, 2018 5:06 pm

Niestety z internetem jest gorzej niż podejrzewałem - moja obecność będzie bardzo znikoma do końca wakacji studenckich, szczególnie w okresie 28 sierpnia - 15 września (zero kontaktu).
Z poważaniem, Cap
Powrót do góry Go down
Surge
Mistrz Gry
Surge


Liczba postów : 277
Data dołączenia : 04/05/2013

Usprawiedliwienia nieobecności - Page 31 Empty
PisanieTemat: Re: Usprawiedliwienia nieobecności   Usprawiedliwienia nieobecności - Page 31 Icon_minitime1Pią Sie 10, 2018 6:28 pm

29 sierpnia - 3(4) września - wyjazd do Josha. Znając życie będziemy się pojawiać na cb ale postów to raczej nie napiszę żadnych.

8 września - randka z Miguelem.
Powrót do góry Go down
Vision
Mistrz Gry
Vision


Liczba postów : 182
Data dołączenia : 24/09/2015

Usprawiedliwienia nieobecności - Page 31 Empty
PisanieTemat: Re: Usprawiedliwienia nieobecności   Usprawiedliwienia nieobecności - Page 31 Icon_minitime1Pią Sie 17, 2018 5:27 pm

Zapomniałem wspomnieć wcześniej. Od jutra (18.08) do poniedziałku (20.08) włącznie nie ma szans na posty. Wesele, poprawiny, później czas potrzebny na dojście do siebie itd. We wtorek powinienem być już na nogach i gotów do pisania ;)
Powrót do góry Go down
Ant-Man

Ant-Man


Liczba postów : 33
Data dołączenia : 08/05/2016

Usprawiedliwienia nieobecności - Page 31 Empty
PisanieTemat: Re: Usprawiedliwienia nieobecności   Usprawiedliwienia nieobecności - Page 31 Icon_minitime1Pią Sie 17, 2018 6:35 pm

Od 22 sierpnia do 28 sierpnia będę na wyjeździe wakacyjnym <3
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Usprawiedliwienia nieobecności - Page 31 Empty
PisanieTemat: Re: Usprawiedliwienia nieobecności   Usprawiedliwienia nieobecności - Page 31 Icon_minitime1Nie Sie 19, 2018 12:26 pm

Nieobecność na kilka dni. Ostatnio sporo przebywam poza domem i dodatkowo obciążono mnie nowymi obowiązkami, przez co brakuje mi nie tylko sił, ale i humoru na pisanie z innymi... A może to jedno wynika z drugiego? Nieważne. Przez gadzią wylinkę mam okropne wahania nastroju i nie chcę, aby mój humor przenosił się na innych+czeka mnie wizyta w zoo i nie wiem, kiedy mnie wypuszczą z tamtejszego terrarium.

Kontakt ze mną będzie możliwy głównie przez Telegram i Deviantart.
Powrót do góry Go down
Vrath

Vrath


Liczba postów : 28
Data dołączenia : 24/06/2016

Usprawiedliwienia nieobecności - Page 31 Empty
PisanieTemat: Re: Usprawiedliwienia nieobecności   Usprawiedliwienia nieobecności - Page 31 Icon_minitime1Sro Wrz 05, 2018 11:06 am

Ze względu na gorszę samopoczucie spowodowane chorobą nie pojawię się tu przez parę dni, do soboty maks.

Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Usprawiedliwienia nieobecności - Page 31 Empty
PisanieTemat: Re: Usprawiedliwienia nieobecności   Usprawiedliwienia nieobecności - Page 31 Icon_minitime1Wto Wrz 11, 2018 6:41 pm

Minimum do 16.09.2018.
Posty będą się pojawiały - powoli.
Powrót do góry Go down
Miguel O'Hara

Miguel O'Hara


Liczba postów : 141
Data dołączenia : 29/12/2014

Usprawiedliwienia nieobecności - Page 31 Empty
PisanieTemat: Re: Usprawiedliwienia nieobecności   Usprawiedliwienia nieobecności - Page 31 Icon_minitime1Wto Wrz 25, 2018 5:12 pm

Jak mówiłem na cb, w czwartek poprawka, do tego w pracy pojawił się dość spory projekt, który muszę skończyć do piątku w tydzień (co jest realne, ale wymaga dużej dawki poświęcenia, nerwów i stresu).

Także najwcześniej jakiekolwiek posty w weekend, cb pewnie też będę unikał, snu też.

Tradycyjnie, nie tęsknijcie za bardzo.
Powrót do góry Go down
Harry Osborn

Harry Osborn


Liczba postów : 145
Data dołączenia : 27/04/2014

Usprawiedliwienia nieobecności - Page 31 Empty
PisanieTemat: Re: Usprawiedliwienia nieobecności   Usprawiedliwienia nieobecności - Page 31 Icon_minitime1Czw Wrz 27, 2018 11:53 am

Przez najbliższych parę dni mogę nie być w stanie odpisywać.
Powrót do góry Go down
Vrath

Vrath


Liczba postów : 28
Data dołączenia : 24/06/2016

Usprawiedliwienia nieobecności - Page 31 Empty
PisanieTemat: Re: Usprawiedliwienia nieobecności   Usprawiedliwienia nieobecności - Page 31 Icon_minitime1Sob Wrz 29, 2018 4:26 pm

Z przyczyn niezależnych ode mnie, posty wrzucę dopiero po niedzieli.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Usprawiedliwienia nieobecności - Page 31 Empty
PisanieTemat: Re: Usprawiedliwienia nieobecności   Usprawiedliwienia nieobecności - Page 31 Icon_minitime1Sob Wrz 29, 2018 7:35 pm

Do 15.10 z dużym prawdopodobieństwem - zmniejszę częstotliwość postową. Na GG będę normalnie aktywny.
Powrót do góry Go down
Harry Osborn

Harry Osborn


Liczba postów : 145
Data dołączenia : 27/04/2014

Usprawiedliwienia nieobecności - Page 31 Empty
PisanieTemat: Re: Usprawiedliwienia nieobecności   Usprawiedliwienia nieobecności - Page 31 Icon_minitime1Sro Paź 03, 2018 6:49 pm

Harry Osborn napisał:
Przez najbliższych parę dni mogę nie być w stanie odpisywać.

Odnośnie tego. Jeżeli jutro trafię do szpitala, to może mnie przez jakiś czas nie być w ogóle.
Powrót do góry Go down
Fenris
Mistrz Gry
Fenris


Liczba postów : 674
Data dołączenia : 08/06/2012

Usprawiedliwienia nieobecności - Page 31 Empty
PisanieTemat: Re: Usprawiedliwienia nieobecności   Usprawiedliwienia nieobecności - Page 31 Icon_minitime1Pon Paź 08, 2018 6:33 am

Przez ten tydzień nie będzie mnie i Rahne. Do poniedziałku (15.10.2018) prawdopodobnie nie ma co liczyć na posty z naszej strony. Chyba że pogoda w bieszczadzkich lasach nie dopisze, a my znajdziemy prąd i Internet w jakiejś jaskini.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Usprawiedliwienia nieobecności - Page 31 Empty
PisanieTemat: Re: Usprawiedliwienia nieobecności   Usprawiedliwienia nieobecności - Page 31 Icon_minitime1Sro Paź 17, 2018 11:17 pm

Z powodu choroby jestem zmuszony ograniczyć swoją aktywność. Pewnie do weekendu mi przejdzie, jednak jeśli Silk i Eugene chcą razem popisać, pozwalam pomijać mnie w kolejce. Można uznać, że Simon nie sprawia kłopotów i robi wszystko, co mu każą, będąc gdzieś w tle.


Piszę, bo nie chcę skarg za to, że nie odpisuję przez tydzień. Życie bywa pracochłonne i przykro mi, że niektórzy tego nie rozumieją. Ostatecznie można mnie zostawić samego w temacie.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Usprawiedliwienia nieobecności - Page 31 Empty
PisanieTemat: Re: Usprawiedliwienia nieobecności   Usprawiedliwienia nieobecności - Page 31 Icon_minitime1Pon Paź 22, 2018 10:50 am

Esmeraldy ze dwa dni nie bedzie
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Usprawiedliwienia nieobecności - Page 31 Empty
PisanieTemat: Re: Usprawiedliwienia nieobecności   Usprawiedliwienia nieobecności - Page 31 Icon_minitime1Pon Paź 22, 2018 6:12 pm

Urlop.
Kontakt na GG.
Powrót do góry Go down
Miguel O'Hara

Miguel O'Hara


Liczba postów : 141
Data dołączenia : 29/12/2014

Usprawiedliwienia nieobecności - Page 31 Empty
PisanieTemat: Re: Usprawiedliwienia nieobecności   Usprawiedliwienia nieobecności - Page 31 Icon_minitime1Pon Paź 22, 2018 7:24 pm

Intensywny tydzień-dwa na uczelni, jeśli już wbijam to raczej na chwilę, towarzysko, wykończony, żebyście nie musieli znowu tęsknić.
Ewentualny post mógłby się w weekend pojawić, szczególnie jeśli Cap wcześniej odpisze, ale gwarancji nie daję.
Powrót do góry Go down
Vision
Mistrz Gry
Vision


Liczba postów : 182
Data dołączenia : 24/09/2015

Usprawiedliwienia nieobecności - Page 31 Empty
PisanieTemat: Re: Usprawiedliwienia nieobecności   Usprawiedliwienia nieobecności - Page 31 Icon_minitime1Wto Paź 23, 2018 4:32 pm

W pierwszej kolejności chciałbym przeprosić za znacznie ograniczoną aktywność. Niestety taki stan może jeszcze trochę potrwać, choć w najbliższym czasie za wszelką cenę postaram się odpisać w tematach, w których zalegam najbardziej (czyt. u Genesisa i Fenrisa).

Jaki jest powód tego wszystkiego? Praca i od początku miesiąca doszły także studia w weekendy... Czasu wolnego mam więc raczej mało i to prędko się zmieni, za co przepraszam wszystkich, którzy mogą zostać przez to poszkodowani. Rezygnować z gry nie zamierzam. Możliwe za to, że z niektórymi postaciami będę musiał się pożegnać, lecz nim to nastąpi chciałbym co najmniej dokończyć ich obecne wątki.c
Powrót do góry Go down
Captain America

Captain America


Liczba postów : 240
Data dołączenia : 27/05/2012

Usprawiedliwienia nieobecności - Page 31 Empty
PisanieTemat: Re: Usprawiedliwienia nieobecności   Usprawiedliwienia nieobecności - Page 31 Icon_minitime1Wto Paź 23, 2018 7:17 pm

Do końca miesiąca ograniczona obecność.
Powrót do góry Go down
Jacob

Jacob


Liczba postów : 7
Data dołączenia : 01/09/2018

Usprawiedliwienia nieobecności - Page 31 Empty
PisanieTemat: Re: Usprawiedliwienia nieobecności   Usprawiedliwienia nieobecności - Page 31 Icon_minitime1Sro Paź 24, 2018 7:23 am

Mnie niebędzie najprawdopodobniej do nowego roku. Nie dość, że nie mam czasu to jeszcze sie przeprowadzam i po prostu zbytnio nie mam ani sił ani możliwości. Na Times Square po prostu mnie pomińcie i tak zbyt dużo tam nie wnosiłem.
Powrót do góry Go down
Miguel O'Hara

Miguel O'Hara


Liczba postów : 141
Data dołączenia : 29/12/2014

Usprawiedliwienia nieobecności - Page 31 Empty
PisanieTemat: Re: Usprawiedliwienia nieobecności   Usprawiedliwienia nieobecności - Page 31 Icon_minitime1Pią Paź 26, 2018 11:34 pm

Miguel O'Hara napisał:
Intensywny tydzień-dwa na uczelni, jeśli już wbijam to raczej na chwilę, towarzysko, wykończony, żebyście nie musieli znowu tęsknić.
Ewentualny post mógłby się w weekend pojawić, szczególnie jeśli Cap wcześniej odpisze, ale gwarancji nie daję.

Zmieniam na całkowitą nieobecność do co najmniej końca tego weekendu.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Usprawiedliwienia nieobecności - Page 31 Empty
PisanieTemat: Re: Usprawiedliwienia nieobecności   Usprawiedliwienia nieobecności - Page 31 Icon_minitime1Nie Paź 28, 2018 8:20 am

Tematy CORE, zostały oznaczone do usunięcia. Z tym co mogłem, wyręczyłem przez dzielenie konta.
Tematy niezwiązane z CORE i poradniki są dla forum, więc nie mam do nich roszczeń. Reszta - z działami - do usunięcia.
Grupa do kasacji.

KP Dur-Shurrikuna:
https://theavengers.forumpolish.com/t290-dur-shurrikun#1077

KP Scalebound
https://theavengers.forumpolish.com/t2222-scalebound
Powrót do góry Go down
Fenris
Mistrz Gry
Fenris


Liczba postów : 674
Data dołączenia : 08/06/2012

Usprawiedliwienia nieobecności - Page 31 Empty
PisanieTemat: Re: Usprawiedliwienia nieobecności   Usprawiedliwienia nieobecności - Page 31 Icon_minitime1Sro Paź 31, 2018 9:00 am

Do 05.11.2018 znikamy z Rahne do rodzinki, na groby, i naciągać postronnych na cukierki za realistyczne wilcze przebrania.

Mała szansa na posty.
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Usprawiedliwienia nieobecności - Page 31 Empty
PisanieTemat: Re: Usprawiedliwienia nieobecności   Usprawiedliwienia nieobecności - Page 31 Icon_minitime1

Powrót do góry Go down
 
Usprawiedliwienia nieobecności
Powrót do góry 
Strona 31 z 34Idź do strony : Previous  1 ... 17 ... 30, 31, 32, 33, 34  Next

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Marvel Universe: The Avengers PBF :: Sprawy organizacyjne :: Ogłoszenia-
Skocz do: