Marvel Universe: The Avengers PBF
 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 Rekrutacja do Thunderbolts

Go down 
+12
Black Cat
Nekahaarrir
Thaddeus Ross
Morgana le Fay
Moonstone
Alyce Evans
Mayhem
Loki
Moon Knight
Elektra Natchios
Mikael
Juggernaut
16 posters
Idź do strony : Previous  1, 2, 3  Next
AutorWiadomość
Thaddeus Ross

Thaddeus Ross


Liczba postów : 186
Data dołączenia : 30/07/2013

Rekrutacja do Thunderbolts - Page 2 Empty
PisanieTemat: Rekrutacja do Thunderbolts   Rekrutacja do Thunderbolts - Page 2 Icon_minitime1Sob Sie 30, 2014 11:10 pm

First topic message reminder :

Rekrutacja do Thunderbolts - Page 2 Thunderbolts_Vol_2_1_Textless

Generał Thaddeus 'Thunderbolt' Ross otrzymał rozkaz od prezydenta Stanów Zjednoczonych, by uformować jednostkę specjalną której zadaniem będzie monitorowanie wszelkich aktywności metaludzi a przede wszystkim mutantów. Pojawienie się osobników z genem X, zaniepokoiło prezydenta, dlatego też powołał jednostkę która miała pilnować wszystkich, obojętnie czy herosów, czy też wręcz przeciwnie. Takie CIA dla nadludzi.
A nikt się nie nadawał lepiej do prowadzenia tego oddziału niż doświadczony i zasłużony generał Ross.
Formacja pod dowództwem Thaddeusa nie istnieje na papierze. Została jej nadana najwyższa klauzula tajności oraz zapewnione wszelkie środki by ją budować.


Chcesz zostać członkiem grupy, która ma nieograniczone możliwości i służyć w dobrej sprawie? A może chcesz zmazać swoje winy? A może niekoniecznie, ale nie widzi Ci się siedzenie w supernowoczesnym więzieniu? A może szukasz odpowiedzi?
Jeżeli odpowiedź na którekolwiek z tych pytań to ,,tak" do zapraszam do dołączania.
Moim zamiarem jest stworzenie zróżnicowanego zespołu do zadań specjalnych. Grupa badassów od zadań najtrudniejszych i najbardziej zabójczych.

Rekrutacja może nastąpić przez KP albo drogą fabularną. Czekam na PM-ki na to konto, Cyclops'a lub Falcona.


Członkowie:

- Moonstone
- Thaddeus Ross
- Genis-Vell
- Ortchocea

Kandydaci:

- Nacameleon ?


Ostatnio zmieniony przez Thaddeus Ross dnia Nie Lis 06, 2016 1:17 pm, w całości zmieniany 30 razy
Powrót do góry Go down

AutorWiadomość
Thaddeus Ross

Thaddeus Ross


Liczba postów : 186
Data dołączenia : 30/07/2013

Rekrutacja do Thunderbolts - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Rekrutacja do Thunderbolts   Rekrutacja do Thunderbolts - Page 2 Icon_minitime1Sro Sty 28, 2015 12:32 am

Jako, że ustalałem z Morgana le Fey dołącza ona do rekrutacji.

Bardzo chętnie się zgłaszacie. Oby tak dalej.

A innych bohaterów niezrzeszonych bądź złoczyńców, zapraszam do zapisywania się w tym temacie.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Rekrutacja do Thunderbolts - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Rekrutacja do Thunderbolts   Rekrutacja do Thunderbolts - Page 2 Icon_minitime1Czw Lut 05, 2015 10:04 pm

Mam dosyć czekania aż łaskawie Morgana ruszy dupę i odpisze. Przykro mi ale rezygnuję z rekrutacji.
Powrót do góry Go down
Thaddeus Ross

Thaddeus Ross


Liczba postów : 186
Data dołączenia : 30/07/2013

Rekrutacja do Thunderbolts - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Rekrutacja do Thunderbolts   Rekrutacja do Thunderbolts - Page 2 Icon_minitime1Sro Lut 25, 2015 7:19 pm

Wiec tak Anivi rezygnacja ale za to Moonstone przyjeta i rekrutacja nadal otwarta.
Powrót do góry Go down
Loki
Administrator
Loki


Liczba postów : 4172
Data dołączenia : 23/05/2012

Rekrutacja do Thunderbolts - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Rekrutacja do Thunderbolts   Rekrutacja do Thunderbolts - Page 2 Icon_minitime1Sro Lut 25, 2015 7:27 pm

A ja tak tylko od siebie dorzucę - wołajcie do mnie na CB albo przez PM, gdy trzeba będzie nadać komuś kolor. Czy dowódca czy sam przyjmowany, wszystko jedno; ja mogę po prostu nie zauważyć, że to już czas, bo jednak sporo tych postów pada. A, jeszcze jedno - dostaliście wzmiankę o rekrutacji w ogłoszeniu na górze strony głównej forum.
Powrót do góry Go down
https://theavengers.forumpolish.com
Thaddeus Ross

Thaddeus Ross


Liczba postów : 186
Data dołączenia : 30/07/2013

Rekrutacja do Thunderbolts - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Rekrutacja do Thunderbolts   Rekrutacja do Thunderbolts - Page 2 Icon_minitime1Czw Lut 26, 2015 7:07 pm

Loki ja tez moge przez tel dawac kolorki ale ok bede dawal tobie znac i dziekuje za dodanie do pgloszen a kiedy mozemy liczyc na jakas fabule dla TB?
Powrót do góry Go down
Loki
Administrator
Loki


Liczba postów : 4172
Data dołączenia : 23/05/2012

Rekrutacja do Thunderbolts - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Rekrutacja do Thunderbolts   Rekrutacja do Thunderbolts - Page 2 Icon_minitime1Czw Lut 26, 2015 7:32 pm

Póki co zbieraj członków, bo masz na liście trzech nieaktywnych, dwóch aktywnych, dwóch dopiero do przyjęcia. Potem może włączycie się do aktualnego eventu - bo on pewnie trochę potrwa, a poniekąd pasuje do założeń Thunderbolts.
Powrót do góry Go down
https://theavengers.forumpolish.com
Morgana le Fay

Morgana le Fay


Liczba postów : 111
Data dołączenia : 08/06/2012

Rekrutacja do Thunderbolts - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Rekrutacja do Thunderbolts   Rekrutacja do Thunderbolts - Page 2 Icon_minitime1Pią Mar 06, 2015 5:46 pm

Rezygnuję z rekrutacji i proszę o anulowanie - anulowanie, a nie po prostu przerwanie - akcji, w której biorę obecnie udział. Jak? Nie wiem, ale nie wiem też skąd generał wziął informacje na temat mojej postaci, których posiadać po prostu nie mógł... A on sam nie chce lub nie potrafi mi tego wyjaśnić. Oto mój powód.
Powrót do góry Go down
Thaddeus Ross

Thaddeus Ross


Liczba postów : 186
Data dołączenia : 30/07/2013

Rekrutacja do Thunderbolts - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Rekrutacja do Thunderbolts   Rekrutacja do Thunderbolts - Page 2 Icon_minitime1Nie Maj 10, 2015 10:38 pm

Witam ponownie po mojej kolejnej dlugiej nieobecnosci. Zapraszam wszystkich zainteresowanych.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Rekrutacja do Thunderbolts - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Rekrutacja do Thunderbolts   Rekrutacja do Thunderbolts - Page 2 Icon_minitime1Sob Maj 30, 2015 10:29 am

Dobra, jeśli są chętni na dołączenie, to proszę pisać do mnie(najlepiej na GG, w ostateczności na PW), pomogę z rekrutacją.
Powrót do góry Go down
Thaddeus Ross

Thaddeus Ross


Liczba postów : 186
Data dołączenia : 30/07/2013

Rekrutacja do Thunderbolts - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Rekrutacja do Thunderbolts   Rekrutacja do Thunderbolts - Page 2 Icon_minitime1Sob Cze 06, 2015 9:21 am

Dobra Ross powrócił ze zdwojoną mocą zapraszam wszystkich nowych graczy jak i starych którzy chcą dołączyć do Thunderbolts.

Pomożecie??
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Rekrutacja do Thunderbolts - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Rekrutacja do Thunderbolts   Rekrutacja do Thunderbolts - Page 2 Icon_minitime1Sob Cze 06, 2015 6:50 pm

Thaddeus Ross napisał:
Pomożecie??

Ja pomogę.
Na początek zalecam usunięcie informacji o telefonie z podpisu.
Nawiązując od razu do tego, dobrze jeśli wyrównasz się długością postów ze swoimi podwładnymi. Będzie to lepiej wyglądało i na pewno zdobędziesz jako gracz więcej szacunku u tych z którymi grasz - jeśli jednak posty będą lepsze.

Kolejna sprawa - Twój czas na grę. Jeśli chcesz prowadzić TB, musisz mieć na to czas. Nie możesz znikać bez słowa, czy nawet informując, co chwila. Przywództwo niestety wiąże się z wymogami aktywności. Inaczej struktura się Tobie posypie.

Kiedy Ciebie nie było, Loki ratował Thunderbolts. Polecam byś zagadał z nim na GG i dowiedział się co się wydarzyło, gdzie kto został wysłany, jak idzie im wykonywanie zadań (ostatnie możesz sprawdzić samodzielnie, przeszukując tematy poprzez ich profile). Warto wiedzieć co Twoi ludzie wyprawiają.

Nie skupiaj się już tak na rekrutacji - skup się na tym co masz. Aktualnie w grupie TB jest 7 postaci. Ogarnij je. Nie wszystkie są aktywne, może warto się ich pozbyć? Stworzenie wielkiej struktury nie sprawi, że będzie potężna. Stworzenie zorganizowanej, małej struktury - a następnie rozbudowa - to klucz do sukcesu.

W razie pytań - GG.
Powrót do góry Go down
Thaddeus Ross

Thaddeus Ross


Liczba postów : 186
Data dołączenia : 30/07/2013

Rekrutacja do Thunderbolts - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Rekrutacja do Thunderbolts   Rekrutacja do Thunderbolts - Page 2 Icon_minitime1Pią Cze 12, 2015 2:07 pm

Zaczynamy nową erę Thunderbolt trzech użytkowników już usunąłem z powodu ich nie obecności bardzo długiej. Więc zostało nam trzech i oczywiście ja. Może w niedalekiej przyszłości uda się powiększyć nasze grono, ale na razie cieszmy się z tego co mamy. Co oczywiście nie znaczy, że rekrutacja jest zamknięta oczywiście ciągle zapraszamy innych bohaterów bądź ich przeciwieństwa.


------------------------------------------------------------------------------

Thx Dur :)
Powrót do góry Go down
Nekahaarrir

Nekahaarrir


Liczba postów : 10
Data dołączenia : 20/01/2014

Rekrutacja do Thunderbolts - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Rekrutacja do Thunderbolts   Rekrutacja do Thunderbolts - Page 2 Icon_minitime1Sro Sie 05, 2015 3:29 pm

Demon chętnie zobaczy co tam macie.
Powrót do góry Go down
Black Cat

Black Cat


Liczba postów : 410
Data dołączenia : 16/10/2012

Rekrutacja do Thunderbolts - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Rekrutacja do Thunderbolts   Rekrutacja do Thunderbolts - Page 2 Icon_minitime1Sro Sie 05, 2015 3:32 pm

Mogę.
Powrót do góry Go down
Thaddeus Ross

Thaddeus Ross


Liczba postów : 186
Data dołączenia : 30/07/2013

Rekrutacja do Thunderbolts - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Rekrutacja do Thunderbolts   Rekrutacja do Thunderbolts - Page 2 Icon_minitime1Sro Sie 05, 2015 6:16 pm

Oboje przyjęci reszta info na PW
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Rekrutacja do Thunderbolts - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Rekrutacja do Thunderbolts   Rekrutacja do Thunderbolts - Page 2 Icon_minitime1Sro Sie 05, 2015 6:21 pm

wstępnie się zgłaszam ( z zaproszenia)
Powrót do góry Go down
Thaddeus Ross

Thaddeus Ross


Liczba postów : 186
Data dołączenia : 30/07/2013

Rekrutacja do Thunderbolts - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Rekrutacja do Thunderbolts   Rekrutacja do Thunderbolts - Page 2 Icon_minitime1Sro Sie 05, 2015 9:16 pm

Oczywiście przyjęty. Info na GG bądź PW
Powrót do góry Go down
Thaddeus Ross

Thaddeus Ross


Liczba postów : 186
Data dołączenia : 30/07/2013

Rekrutacja do Thunderbolts - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Rekrutacja do Thunderbolts   Rekrutacja do Thunderbolts - Page 2 Icon_minitime1Czw Sie 06, 2015 7:40 pm

Z przykrością muszę powiadomić, że postać Black Cat została oddana dlatego jej rekrutacja zostanie anulowana.

Jednocześnie chciałem przypomnieć, że rekrutacja do TB jest nadal aktualna dla każdego chętnego.
Powrót do góry Go down
Thaddeus Ross

Thaddeus Ross


Liczba postów : 186
Data dołączenia : 30/07/2013

Rekrutacja do Thunderbolts - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Rekrutacja do Thunderbolts   Rekrutacja do Thunderbolts - Page 2 Icon_minitime1Pią Sie 07, 2015 3:42 pm

Niestety chyba kolejna osoba opuściła forum tym razem Elias. Dlatego jego rekrutacja jest anulowana.
Powrót do góry Go down
Veronique Croisseux

Veronique Croisseux


Liczba postów : 32
Data dołączenia : 05/08/2014

Rekrutacja do Thunderbolts - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Rekrutacja do Thunderbolts   Rekrutacja do Thunderbolts - Page 2 Icon_minitime1Pon Sie 10, 2015 10:37 am

Jak mi polecono, tak się zgłaszam. Aczkolwiek dopiero, jak dokończę sesję z Johnym.
Powrót do góry Go down
Johnny Blaze

Johnny Blaze


Liczba postów : 140
Data dołączenia : 29/08/2014

Rekrutacja do Thunderbolts - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Rekrutacja do Thunderbolts   Rekrutacja do Thunderbolts - Page 2 Icon_minitime1Wto Sie 11, 2015 9:36 pm

Zgłaszam się ale dopiero jak skończę sesję z Veronique.
Powrót do góry Go down
Loki
Administrator
Loki


Liczba postów : 4172
Data dołączenia : 23/05/2012

Rekrutacja do Thunderbolts - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Rekrutacja do Thunderbolts   Rekrutacja do Thunderbolts - Page 2 Icon_minitime1Pią Sie 21, 2015 4:18 pm

Ghost Rider zrezygnował z postaci, więc można go skreślić z rekrutacji.
Powrót do góry Go down
https://theavengers.forumpolish.com
Gość
Gość




Rekrutacja do Thunderbolts - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Rekrutacja do Thunderbolts   Rekrutacja do Thunderbolts - Page 2 Icon_minitime1Sro Lis 04, 2015 3:56 pm

Uuu...można się zapisywać czy nie?
Powrót do góry Go down
Loki
Administrator
Loki


Liczba postów : 4172
Data dołączenia : 23/05/2012

Rekrutacja do Thunderbolts - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Rekrutacja do Thunderbolts   Rekrutacja do Thunderbolts - Page 2 Icon_minitime1Sro Lis 04, 2015 7:12 pm

Ano można.
Powrót do góry Go down
https://theavengers.forumpolish.com
Thaddeus Ross

Thaddeus Ross


Liczba postów : 186
Data dołączenia : 30/07/2013

Rekrutacja do Thunderbolts - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Rekrutacja do Thunderbolts   Rekrutacja do Thunderbolts - Page 2 Icon_minitime1Sob Lis 07, 2015 3:51 pm

Wiem, że ostatnio to częste ale przepraszam za moją nie obecność wiem, że Kargo chce się dołączyć i Bloody Mary.

Prosiłbym o jakieś info na PW, gdybym był potrzebny.
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Rekrutacja do Thunderbolts - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Rekrutacja do Thunderbolts   Rekrutacja do Thunderbolts - Page 2 Icon_minitime1

Powrót do góry Go down
 
Rekrutacja do Thunderbolts
Powrót do góry 
Strona 2 z 3Idź do strony : Previous  1, 2, 3  Next
 Similar topics
-
» Hydra - rekrutacja
» Pierwsza misja Thunderbolts
» Kwatera główna Thunderbolts - otoczenie
» Rekrutacja do A.I.M.
» Rekrutacja do Shield

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Marvel Universe: The Avengers PBF :: Offtopic :: Archiwum :: Nieaktualne ogłoszenia-
Skocz do: