Marvel Universe: The Avengers PBF
 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 Rekrutacja do Thunderbolts

Go down 
+12
Black Cat
Nekahaarrir
Thaddeus Ross
Morgana le Fay
Moonstone
Alyce Evans
Mayhem
Loki
Moon Knight
Elektra Natchios
Mikael
Juggernaut
16 posters
Idź do strony : Previous  1, 2, 3
AutorWiadomość
Thaddeus Ross

Thaddeus Ross


Liczba postów : 186
Data dołączenia : 30/07/2013

Rekrutacja do Thunderbolts - Page 3 Empty
PisanieTemat: Rekrutacja do Thunderbolts   Rekrutacja do Thunderbolts - Page 3 Icon_minitime1Sob Sie 30, 2014 11:10 pm

First topic message reminder :

Rekrutacja do Thunderbolts - Page 3 Thunderbolts_Vol_2_1_Textless

Generał Thaddeus 'Thunderbolt' Ross otrzymał rozkaz od prezydenta Stanów Zjednoczonych, by uformować jednostkę specjalną której zadaniem będzie monitorowanie wszelkich aktywności metaludzi a przede wszystkim mutantów. Pojawienie się osobników z genem X, zaniepokoiło prezydenta, dlatego też powołał jednostkę która miała pilnować wszystkich, obojętnie czy herosów, czy też wręcz przeciwnie. Takie CIA dla nadludzi.
A nikt się nie nadawał lepiej do prowadzenia tego oddziału niż doświadczony i zasłużony generał Ross.
Formacja pod dowództwem Thaddeusa nie istnieje na papierze. Została jej nadana najwyższa klauzula tajności oraz zapewnione wszelkie środki by ją budować.


Chcesz zostać członkiem grupy, która ma nieograniczone możliwości i służyć w dobrej sprawie? A może chcesz zmazać swoje winy? A może niekoniecznie, ale nie widzi Ci się siedzenie w supernowoczesnym więzieniu? A może szukasz odpowiedzi?
Jeżeli odpowiedź na którekolwiek z tych pytań to ,,tak" do zapraszam do dołączania.
Moim zamiarem jest stworzenie zróżnicowanego zespołu do zadań specjalnych. Grupa badassów od zadań najtrudniejszych i najbardziej zabójczych.

Rekrutacja może nastąpić przez KP albo drogą fabularną. Czekam na PM-ki na to konto, Cyclops'a lub Falcona.


Członkowie:

- Moonstone
- Thaddeus Ross
- Genis-Vell
- Ortchocea

Kandydaci:

- Nacameleon ?


Ostatnio zmieniony przez Thaddeus Ross dnia Nie Lis 06, 2016 1:17 pm, w całości zmieniany 30 razy
Powrót do góry Go down

AutorWiadomość
Thaddeus Ross

Thaddeus Ross


Liczba postów : 186
Data dołączenia : 30/07/2013

Rekrutacja do Thunderbolts - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Rekrutacja do Thunderbolts   Rekrutacja do Thunderbolts - Page 3 Icon_minitime1Pon Mar 07, 2016 1:36 pm

Dostałem informacje, że Hood chcę się dołączyć do TB dlatego w celu potwierdzenia niech się tutaj zapiszę.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Rekrutacja do Thunderbolts - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Rekrutacja do Thunderbolts   Rekrutacja do Thunderbolts - Page 3 Icon_minitime1Pon Mar 07, 2016 5:43 pm

Ortcho by się chciał przyłączyć, zawsze chciał być kimś więcej niż tylko kosmitą który co jakiś czas straszy przechodniów xD
Powrót do góry Go down
The Hood

The Hood


Liczba postów : 62
Data dołączenia : 08/08/2012

Rekrutacja do Thunderbolts - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Rekrutacja do Thunderbolts   Rekrutacja do Thunderbolts - Page 3 Icon_minitime1Wto Mar 08, 2016 1:52 pm

No, zapisuje się... ;D
Powrót do góry Go down
Thaddeus Ross

Thaddeus Ross


Liczba postów : 186
Data dołączenia : 30/07/2013

Rekrutacja do Thunderbolts - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Rekrutacja do Thunderbolts   Rekrutacja do Thunderbolts - Page 3 Icon_minitime1Wto Mar 08, 2016 7:06 pm

Zapisuję
Powrót do góry Go down
Thaddeus Ross

Thaddeus Ross


Liczba postów : 186
Data dołączenia : 30/07/2013

Rekrutacja do Thunderbolts - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Rekrutacja do Thunderbolts   Rekrutacja do Thunderbolts - Page 3 Icon_minitime1Sob Mar 26, 2016 1:10 pm

Zaczynam rekrutacje Ortchocea proszę któregoś członka TB o zrekrutowanie Hooda.

Jeśli nie ma chętnego zapraszam czerwonego kapturka na ulicę NY. To będzie rekrutacja dla waszej dwójki.
Powrót do góry Go down
Thaddeus Ross

Thaddeus Ross


Liczba postów : 186
Data dołączenia : 30/07/2013

Rekrutacja do Thunderbolts - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Rekrutacja do Thunderbolts   Rekrutacja do Thunderbolts - Page 3 Icon_minitime1Sob Mar 26, 2016 2:46 pm

Po tym co widzę w postach witam Hooda w szeregach TB

Jeśli ktoś chce jeszcze dołączyć zapraszam na Ulice NY póki tam jestem to zrekrutuję dodatkowo kogoś. Trzeba odbudować TB, gdyż zaniedbałem to bardzo.
Powrót do góry Go down
Thaddeus Ross

Thaddeus Ross


Liczba postów : 186
Data dołączenia : 30/07/2013

Rekrutacja do Thunderbolts - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Rekrutacja do Thunderbolts   Rekrutacja do Thunderbolts - Page 3 Icon_minitime1Czw Kwi 28, 2016 7:39 pm

Niestety muszę powiedzieć, że rekrutacja Ortchocea nie jest udana bo znikł i się nie pojawia.

Dlatego gdyby ktoś chciał to chętnie jeszcze przyjmiemy kogoś w swoje szeregi.

Aktualnie mam czas to mogę kogoś zrekrutować.

Serdecznie zapraszam.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Rekrutacja do Thunderbolts - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Rekrutacja do Thunderbolts   Rekrutacja do Thunderbolts - Page 3 Icon_minitime1Pią Kwi 29, 2016 4:45 pm

Em,... jestem? Halo.
Nie mogłeś trochę zaczekać? ;-;

Ja czekałam na odpis od ciebie od 6 kwietnia! Praktycznie cały miesiąc a ty po tygodniu uważasz że zniknęłam. No coś tutaj mi nie pasuje ;p
Powrót do góry Go down
Thaddeus Ross

Thaddeus Ross


Liczba postów : 186
Data dołączenia : 30/07/2013

Rekrutacja do Thunderbolts - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Rekrutacja do Thunderbolts   Rekrutacja do Thunderbolts - Page 3 Icon_minitime1Pią Kwi 29, 2016 8:48 pm

Ort możemy kontynuować tak jak pisaliśmy na PW.
Powrót do góry Go down
Thaddeus Ross

Thaddeus Ross


Liczba postów : 186
Data dołączenia : 30/07/2013

Rekrutacja do Thunderbolts - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Rekrutacja do Thunderbolts   Rekrutacja do Thunderbolts - Page 3 Icon_minitime1Czw Maj 05, 2016 7:42 pm

Więc tak po rozmowie z Najwyższym, jest możliwość otrzymania kolorku, ale są pewne warunki

1. Aktywna gra członków
2. Rekrutacja (tutaj członkowie mają ode mnie pozwolenie na rekrutację nowych)
3. Wybór koloru ( i tutaj najlepiej, żeby był to odcień niebieskiego, żeby współgrał z forum.)


Co do koloru ja proponuję


A właśnie taki (#6600ff)

I w tym temacie oczekuje na wasze propozycję.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Rekrutacja do Thunderbolts - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Rekrutacja do Thunderbolts   Rekrutacja do Thunderbolts - Page 3 Icon_minitime1Pią Maj 06, 2016 11:39 am

O a ja proponuję taki #69e598
Powrót do góry Go down
Thaddeus Ross

Thaddeus Ross


Liczba postów : 186
Data dołączenia : 30/07/2013

Rekrutacja do Thunderbolts - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Rekrutacja do Thunderbolts   Rekrutacja do Thunderbolts - Page 3 Icon_minitime1Nie Maj 08, 2016 11:20 am

Chciałem tylko już oficjalnie powitać bardzo serdecznie Ortchocea.

Oczywiście zapraszam do dalszych zgłoszeń.


P.s

Ort wybieramy z odcieni koloru niebieskiego
Powrót do góry Go down
Thaddeus Ross

Thaddeus Ross


Liczba postów : 186
Data dołączenia : 30/07/2013

Rekrutacja do Thunderbolts - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Rekrutacja do Thunderbolts   Rekrutacja do Thunderbolts - Page 3 Icon_minitime1Nie Maj 22, 2016 10:11 am

Ponawiam rekrutacje do naszej grupy nadal szukamy ciekawych postaci.

Nie ma wymagań, możesz być złoczyńcą ale też i bohaterem.

Rekrutacja odbywa się fabularnie.
Powrót do góry Go down
Thaddeus Ross

Thaddeus Ross


Liczba postów : 186
Data dołączenia : 30/07/2013

Rekrutacja do Thunderbolts - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Rekrutacja do Thunderbolts   Rekrutacja do Thunderbolts - Page 3 Icon_minitime1Pią Maj 27, 2016 6:56 pm

Jako, że dostaliśmy pierwszą misję, potrzebujemy nowych członków, gdyż misja jest bardzo trudna.

Jestem w stanie zgodzić się, że w ramach pomocy przy misji dana postać, dołączy do TB.

Będzie miło.
Serdecznie polecam.
Powrót do góry Go down
Genis-Vell

Genis-Vell


Liczba postów : 16
Data dołączenia : 27/05/2016

Rekrutacja do Thunderbolts - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Rekrutacja do Thunderbolts   Rekrutacja do Thunderbolts - Page 3 Icon_minitime1Pią Maj 27, 2016 7:38 pm

Ok. Po wszelkich uzgodnieniach... ZGŁASZAM SIĘ.
Powrót do góry Go down
Thaddeus Ross

Thaddeus Ross


Liczba postów : 186
Data dołączenia : 30/07/2013

Rekrutacja do Thunderbolts - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Rekrutacja do Thunderbolts   Rekrutacja do Thunderbolts - Page 3 Icon_minitime1Pią Maj 27, 2016 7:47 pm

Oczywiście przyjmuję i po pomocy w misji dodam już oficjalnie do Teamu.


Oczywiście rekrutacja jest nadal otwarta, więc zapraszam dalej do zgłaszania się.
Powrót do góry Go down
Thaddeus Ross

Thaddeus Ross


Liczba postów : 186
Data dołączenia : 30/07/2013

Rekrutacja do Thunderbolts - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Rekrutacja do Thunderbolts   Rekrutacja do Thunderbolts - Page 3 Icon_minitime1Nie Cze 05, 2016 12:06 pm

Tak jak mówiłem wcześniej kto zapiszę się do pomocy w misji zostanie z automatu zapisany do Thunderbolts dlatego serdecznie chcę powitać jeszcze Nacameleona.

I oczywiście zapraszam kolejnych chętnych.
Powrót do góry Go down
Thaddeus Ross

Thaddeus Ross


Liczba postów : 186
Data dołączenia : 30/07/2013

Rekrutacja do Thunderbolts - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Rekrutacja do Thunderbolts   Rekrutacja do Thunderbolts - Page 3 Icon_minitime1Czw Cze 16, 2016 10:36 pm

Ponawiam rekrutacje i przypominam, że za pomoc w misji Thunderbolts będę proponował dołączenie do grupy.

Zapraszam.
Powrót do góry Go down
Loki
Administrator
Loki


Liczba postów : 4172
Data dołączenia : 23/05/2012

Rekrutacja do Thunderbolts - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Rekrutacja do Thunderbolts   Rekrutacja do Thunderbolts - Page 3 Icon_minitime1Pią Lip 08, 2016 12:35 am

Podbijam Wam temat i przy okazji przypominam o tym, że Thunderbolts mają przez swojego leadera dostęp do informacji na temat innych postaci na forum - może nie wszystkich, ale wielu - gdyż Ross otrzymał ode mnie bazę danych z opisami licznych nadludzi. Taki bonusik. Oczywiście sami członkowie nie mogą z tej bazy korzystać osobiście, ale nic nie stoi na przeszkodzie, aby dowiadywali się tego i owego od generała.
Powrót do góry Go down
https://theavengers.forumpolish.com
Thaddeus Ross

Thaddeus Ross


Liczba postów : 186
Data dołączenia : 30/07/2013

Rekrutacja do Thunderbolts - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Rekrutacja do Thunderbolts   Rekrutacja do Thunderbolts - Page 3 Icon_minitime1Nie Lip 17, 2016 12:38 pm

Tak jak napisał Loki w poście wyżej mam pewne dane, z których mogę się dowiedzieć o poszczególnych mutantach.

Aktualnie TB dostało swoją pierwszą misję, w której walczy z Phoenix.

Proponuję nadal dołączenie do nas w trakcie misji wtedy w ramach pomocy obiecuję dołączenie do naszej grupy.

Mam pewien pomysł co do dalszych wydarzeń, ale to będzie na razie tajemnica.

Jeśli oczywiście, ktoś chce dołączyć do Thunderbolts, ale nie chce uczestniczyć w walce z Phoenix to proszę odezwać się do mnie na PW bądź GG, albo w tym temacie.

Serdecznie zapraszam.
Powrót do góry Go down
Thaddeus Ross

Thaddeus Ross


Liczba postów : 186
Data dołączenia : 30/07/2013

Rekrutacja do Thunderbolts - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Rekrutacja do Thunderbolts   Rekrutacja do Thunderbolts - Page 3 Icon_minitime1Pon Wrz 26, 2016 7:23 pm

Rulk podbija ten temat.

I bardzo gorąco zachęca do zapisów.


Powrót do góry Go down
Thaddeus Ross

Thaddeus Ross


Liczba postów : 186
Data dołączenia : 30/07/2013

Rekrutacja do Thunderbolts - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Rekrutacja do Thunderbolts   Rekrutacja do Thunderbolts - Page 3 Icon_minitime1Nie Lis 06, 2016 1:18 pm

Niestety Parker nas opuścił, ale w jego miejsce bardzo serdecznie chcę powitać Genisa.

I zachęcam do dalszych zapisów.
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Rekrutacja do Thunderbolts - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Rekrutacja do Thunderbolts   Rekrutacja do Thunderbolts - Page 3 Icon_minitime1

Powrót do góry Go down
 
Rekrutacja do Thunderbolts
Powrót do góry 
Strona 3 z 3Idź do strony : Previous  1, 2, 3
 Similar topics
-
» Hydra - rekrutacja
» Pierwsza misja Thunderbolts
» Kwatera główna Thunderbolts - otoczenie
» Rekrutacja do A.I.M.
» Rekrutacja do Shield

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Marvel Universe: The Avengers PBF :: Offtopic :: Archiwum :: Nieaktualne ogłoszenia-
Skocz do: