Marvel Universe: The Avengers PBF
 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 Bunt maszyn

Go down 
+9
Surge
Tommy Oliver
Loki
Arateris Va'Loar
Doreen Green
Silas Søgaard
Fenris
Roused
Diamondback
13 posters
Idź do strony : 1, 2  Next
AutorWiadomość
Loki
Administrator
Loki


Liczba postów : 4172
Data dołączenia : 23/05/2012

Bunt maszyn Empty
PisanieTemat: Bunt maszyn   Bunt maszyn Icon_minitime1Sob Mar 17, 2018 9:15 pm

Tytuł:
Bunt maszyn.

Poziom:
Zróżnicowany.

Data rozpoczęcia:
Teraz.

Ilość uczestników:
Nieograniczona.

Frakcje:
Dowolnie.

Opis:
Duże miasta Stanów Zjednoczonych zostały bez ostrzeżenia zaatakowane przez liczną i silną armię robotów, agresywną wobec wszystkich mieszkańców bez wyjątku. Wydarzenie to zbiegło się w czasie z odbywającą się w Waszyngtonie konferencją w sprawie mutantów i innych osób z mocami - która została przerwana przez przybycie maszyn. Teraz zarówno bohaterowie, jak i cywile czy nawet czarne charaktery muszą stanąć w obronie kraju - albo przynajmniej samych siebie.

Uwagi:
Część uczestników nie miała wyboru, bo znajdowała się już na miejscu, z innymi rozmawialiśmy i dopiero przybędą do tematów - a pozostałych zainteresowanych zapraszamy do zgłaszania się wraz z podaniem miasta, w którym chcecie podjąć walkę. Jednocześnie prosimy, aby w miarę możliwości unikać Nowego Jorku, w którym zawsze sporo się dzieje. Oczywiście osoby, które nie mają możliwości przybycia w inne miejsce zostaną przyjęte, ale jeśli ktoś ją posiada - zachęcamy.

Las Vegas:
- Arateris Va'Loar,
- Baal,
- Doreen Green,
- Lana Clermont,
- Pheromone,
- Psylocke,
- Skydive,
- Thing,
- Victor von Doom,
- Vrath,
- ...

Los Angeles:
- Caine Joyce,
- Fro,
- Deadpool,
- Sabretooth,
- Samuel Guthrie,
- Sigma,
- Wolverine,
- ...

Nowy Jork:
- Ava Harris,
- Black Panther,
- Black Widow,
- Captain America,
- Carol Danvers,
- Damien Stein,
- Eugene Mercer,
- Human Torch,
- Invisible Woman,
- Kalia,
- Lil,
- Miguel O'Hara,
- Pendulum,
- Rictor,
- Sammy,
- Scarlet Spider,
- Soleil Van Court,
- Spider-Man,
- Tony Stark,
- Wiccan,
- ...

Nowy Orlean:
- Doctor Strange,
- Drax,
- Gamora,
- Marie Laveau,
- N'yota,
- Peter Quill,
- Roused,
- Silas Søgaard,
- ...

Waszyngton:
- Moonstone,
- Roberto da Costa,
- Vision,
- ...


Ostatnio zmieniony przez Loki dnia Sro Lip 25, 2018 7:00 pm, w całości zmieniany 7 razy
Powrót do góry Go down
https://theavengers.forumpolish.com
Diamondback

Diamondback


Liczba postów : 18
Data dołączenia : 10/10/2017

Bunt maszyn Empty
PisanieTemat: Re: Bunt maszyn   Bunt maszyn Icon_minitime1Czw Mar 22, 2018 6:11 am

Zgłaszam się. Najlepszy byłby Nowy Meksyk.
Powrót do góry Go down
Loki
Administrator
Loki


Liczba postów : 4172
Data dołączenia : 23/05/2012

Bunt maszyn Empty
PisanieTemat: Re: Bunt maszyn   Bunt maszyn Icon_minitime1Czw Mar 22, 2018 12:21 pm

Diamondback napisał:
Zgłaszam się. Najlepszy byłby Nowy Meksyk.

Nowy Meksyk (przy okazji: to stan, a nie miasto) nie był przewidywany, ale jeżeli dogadasz się z którymś MG, żeby wziął to na siebie, to zgoda. Mimo to uważam, że byłoby lepiej, gdybyś dołączył do jednego z prowadzonych już miast, na przykład do Las Vegas, bo w tej chwili w subforum z Nowym Meksykiem nawet nie mamy żadnego dużego miasta, więc trzeba by było je dopiero umeblować tematami.
Powrót do góry Go down
https://theavengers.forumpolish.com
Roused

Roused


Liczba postów : 15
Data dołączenia : 13/05/2018

Bunt maszyn Empty
PisanieTemat: Re: Bunt maszyn   Bunt maszyn Icon_minitime1Wto Maj 15, 2018 6:47 pm

Podobno można się jeszcze zapisać. Jestem w stanie podjąć się któregokolwiek miejsca, w którym brakuje gracza, albo jest jeszcze miejsce i czas na nowego.
Powrót do góry Go down
Loki
Administrator
Loki


Liczba postów : 4172
Data dołączenia : 23/05/2012

Bunt maszyn Empty
PisanieTemat: Re: Bunt maszyn   Bunt maszyn Icon_minitime1Wto Maj 15, 2018 7:01 pm

Zaktualizowałem listę uczestników. Jeżeli kogoś na niej brakuje, to niech się tu odezwie, a go czy ją dopiszę. Przy okazji przypominam zapisanym osobom, aby pojawiały się w wybranych miastach, a nie tylko figurowały w tym temacie.

Roused napisał:
Podobno można się jeszcze zapisać. Jestem w stanie podjąć się któregokolwiek miejsca, w którym brakuje gracza, albo jest jeszcze miejsce i czas na nowego.

Tak naprawdę wszędzie poza Nowym Jorkiem można jeszcze dołączać - ale w różnych tematach może panować odmienne tempo, nie tylko ze względu na prowadzących MG, ale i na prędkość odpisywania samych graczy. Najlepiej daj mi znać jak częste postowanie preferujesz i wtedy wybierzemy.
Powrót do góry Go down
https://theavengers.forumpolish.com
Roused

Roused


Liczba postów : 15
Data dołączenia : 13/05/2018

Bunt maszyn Empty
PisanieTemat: Re: Bunt maszyn   Bunt maszyn Icon_minitime1Wto Maj 15, 2018 7:03 pm

Bez znaczenia, ale oczywiście im szybciej tym lepiej. Ostatnio mam i będę miał "kupę" wolnego czasu.
Powrót do góry Go down
Loki
Administrator
Loki


Liczba postów : 4172
Data dołączenia : 23/05/2012

Bunt maszyn Empty
PisanieTemat: Re: Bunt maszyn   Bunt maszyn Icon_minitime1Wto Maj 15, 2018 7:58 pm

Roused napisał:
Bez znaczenia, ale oczywiście im szybciej tym lepiej. Ostatnio mam i będę miał "kupę" wolnego czasu.

Wiem, że u Fenrisa w Nowym Orleanie szło szybko, ale miał urlop i teraz dopiero wrócił do postowania. Może mógłby Cię przyłączyć na przykład do Silasa, który jest sam w temacie. Wydaje mi się, że tam będzie najsprawniej. Zostawisz mu wiadomość przez PM?
Powrót do góry Go down
https://theavengers.forumpolish.com
Fenris
Mistrz Gry
Fenris


Liczba postów : 674
Data dołączenia : 08/06/2012

Bunt maszyn Empty
PisanieTemat: Re: Bunt maszyn   Bunt maszyn Icon_minitime1Sro Maj 16, 2018 8:07 am

Potwierdzam przedmówcę. Zawsze chętnie kogoś przygarnę, a Silas obecnie gra sam, więc mogłoby przydać mu się jakieś towarzystwo. Byłem na urlopie, ale mam nadzieję że dziś popłyną pierwsze posty.

Daj mi znać na pw, albo gg to ustalimy szczegóły.
Powrót do góry Go down
Silas Søgaard

Silas Søgaard


Liczba postów : 25
Data dołączenia : 08/04/2018

Bunt maszyn Empty
PisanieTemat: Re: Bunt maszyn   Bunt maszyn Icon_minitime1Sro Maj 16, 2018 11:05 am

Zawsze chętnie, tylko w ten pyrkonowy weekend mnie nie ma.
Powrót do góry Go down
Doreen Green

Doreen Green


Liczba postów : 89
Data dołączenia : 27/06/2016

Bunt maszyn Empty
PisanieTemat: Re: Bunt maszyn   Bunt maszyn Icon_minitime1Sro Maj 16, 2018 2:04 pm

Squirrel Girl może dołączyć do obrońców w dowolnej lokacji. Przed urlopem rozmawiałam wstępnie z Rhoshanem na temat Las Vegas, ale widzę, że tam zebrało się sporo graczy, więc dołączę gdziekolwiek potrzeba zjeść trochę orzechów i skopać tyłki.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Bunt maszyn Empty
PisanieTemat: Re: Bunt maszyn   Bunt maszyn Icon_minitime1Sro Maj 16, 2018 2:21 pm

Możesz dołączyć, bo rozbiłem te grupki na dwa tematy więc jest też drugi temat, w którym możesz bronić Vegas. Do it. Muszę gdzieś potem móc wydać hajs ze sprzedaży lisimiętki.
Powrót do góry Go down
Doreen Green

Doreen Green


Liczba postów : 89
Data dołączenia : 27/06/2016

Bunt maszyn Empty
PisanieTemat: Re: Bunt maszyn   Bunt maszyn Icon_minitime1Sro Maj 16, 2018 2:26 pm

Wchodzę w to. Przyznam, że nie śledziłam dotychczas wątków. Polecasz zacząć na Stripie czy w ratuszu?
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Bunt maszyn Empty
PisanieTemat: Re: Bunt maszyn   Bunt maszyn Icon_minitime1Sro Maj 16, 2018 2:28 pm

Ratusz, bo będzie to szło szybciej.
Powrót do góry Go down
Arateris Va'Loar

Arateris Va'Loar


Liczba postów : 10
Data dołączenia : 02/05/2018

Bunt maszyn Empty
PisanieTemat: Re: Bunt maszyn   Bunt maszyn Icon_minitime1Sro Maj 16, 2018 3:17 pm

Mam poczucie, że na stripie troche utknąłem :(.
Powrót do góry Go down
Loki
Administrator
Loki


Liczba postów : 4172
Data dołączenia : 23/05/2012

Bunt maszyn Empty
PisanieTemat: Re: Bunt maszyn   Bunt maszyn Icon_minitime1Sro Maj 16, 2018 3:56 pm

Arateris Va'Loar napisał:
Mam poczucie, że na stripie troche utknąłem :(.

Psylocke najprawdopodobniej znowu zniknęła, więc może być pomijana lub prowadzona jako NPC. Kiedy wróci, to sobie doczyta. Dooma trzeba pogonić o posty. Jest tam ktoś jeszcze? Sądząc po dacie ostatniej wiadomości pewnie już kolej na MG.
Powrót do góry Go down
https://theavengers.forumpolish.com
Gość
Gość




Bunt maszyn Empty
PisanieTemat: Re: Bunt maszyn   Bunt maszyn Icon_minitime1Sro Maj 16, 2018 4:50 pm

Yup, jeśli Doom nie da znaku życia to dziś wrzucam posty (troszkę praca mnie przygniotła ostatnio).
Powrót do góry Go down
Tommy Oliver

Tommy Oliver


Liczba postów : 15
Data dołączenia : 09/04/2014

Bunt maszyn Empty
PisanieTemat: Re: Bunt maszyn   Bunt maszyn Icon_minitime1Wto Maj 29, 2018 10:05 pm

Chętnie zgłosiłbym się do eventu znajdującego się w Nowym Jorku.
Powrót do góry Go down
Loki
Administrator
Loki


Liczba postów : 4172
Data dołączenia : 23/05/2012

Bunt maszyn Empty
PisanieTemat: Re: Bunt maszyn   Bunt maszyn Icon_minitime1Wto Maj 29, 2018 10:23 pm

Tommy Oliver napisał:
Chętnie zgłosiłbym się do eventu znajdującego się w Nowym Jorku.  

Ja już w Nowym Jorku kolejnej osoby nie wezmę, ale Carol mogłaby się zgodzić kogoś przyjąć - pogadaj z nią. W innym wypadku zostają do wyboru Las Vegas u Rhoshana, Los Angeles u Surge i Nowy Orlean u Fenrisa.
Powrót do góry Go down
https://theavengers.forumpolish.com
Tommy Oliver

Tommy Oliver


Liczba postów : 15
Data dołączenia : 09/04/2014

Bunt maszyn Empty
PisanieTemat: Re: Bunt maszyn   Bunt maszyn Icon_minitime1Sro Maj 30, 2018 7:43 pm

Dobrze, rozumiem. W takim wypadku nie chcę komplikować sytuacji i jeśli można to poproszę do sesji odbywającej się w Los Angeles.
Powrót do góry Go down
Surge
Mistrz Gry
Surge


Liczba postów : 277
Data dołączenia : 04/05/2013

Bunt maszyn Empty
PisanieTemat: Re: Bunt maszyn   Bunt maszyn Icon_minitime1Sro Maj 30, 2018 7:50 pm

Powrót do góry Go down
Arateris Va'Loar

Arateris Va'Loar


Liczba postów : 10
Data dołączenia : 02/05/2018

Bunt maszyn Empty
PisanieTemat: Re: Bunt maszyn   Bunt maszyn Icon_minitime1Nie Cze 03, 2018 8:52 pm

Las Vegas Strip znajdzie w końcu jakieś rozwiązanie na te żenująco wolną rozgrywkę? Trochę już jestem poirytowany ;/.
Powrót do góry Go down
Loki
Administrator
Loki


Liczba postów : 4172
Data dołączenia : 23/05/2012

Bunt maszyn Empty
PisanieTemat: Re: Bunt maszyn   Bunt maszyn Icon_minitime1Nie Cze 03, 2018 9:00 pm

Arateris Va'Loar napisał:
Las Vegas Strip znajdzie w końcu jakieś rozwiązanie na te żenująco wolną rozgrywkę? Trochę już jestem poirytowany ;/.

Rhoshan zgłaszał, że go bodajże przez weekend nie będzie, więc po powrocie powinien wrzucić post. Jeżeli chciałbyś jednak wyjść z tematu i zorganizować sobie inną grę, to wystarczy, że mu o tym wspomnisz i nie powinien robić problemów z ucieczką z miejsca wydarzeń.
Powrót do góry Go down
https://theavengers.forumpolish.com
Bruce Banner

Bruce Banner


Liczba postów : 138
Data dołączenia : 26/09/2012

Bunt maszyn Empty
PisanieTemat: Re: Bunt maszyn   Bunt maszyn Icon_minitime1Sro Lip 25, 2018 8:25 am

Chciałbym dołączyć jako że jestem Avengersem.
Powrót do góry Go down
Skydive

Skydive


Liczba postów : 42
Data dołączenia : 01/07/2018

Bunt maszyn Empty
PisanieTemat: Re: Bunt maszyn   Bunt maszyn Icon_minitime1Sro Lip 25, 2018 6:37 pm

Wpisz mnie proszę - już tam trochę rozwaliłem.
Powrót do góry Go down
Cable

Cable


Liczba postów : 238
Data dołączenia : 22/10/2012

Bunt maszyn Empty
PisanieTemat: Re: Bunt maszyn   Bunt maszyn Icon_minitime1Pią Paź 05, 2018 11:55 pm

Zgłaszam się, o ile roboty zaatakują raft, czy to gdzie siedzę.
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Bunt maszyn Empty
PisanieTemat: Re: Bunt maszyn   Bunt maszyn Icon_minitime1

Powrót do góry Go down
 
Bunt maszyn
Powrót do góry 
Strona 1 z 2Idź do strony : 1, 2  Next

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Marvel Universe: The Avengers PBF :: Sprawy organizacyjne :: Misje-
Skocz do: