Marvel Universe: The Avengers PBF
 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 Guardians of the Galaxy - Temat Organizacyjny

Go down 
+2
Rocket Raccoon
Peter Quill
6 posters
AutorWiadomość
Peter Quill

Peter Quill


Liczba postów : 132
Data dołączenia : 05/05/2014

Guardians of the Galaxy - Temat Organizacyjny Empty
PisanieTemat: Guardians of the Galaxy - Temat Organizacyjny   Guardians of the Galaxy - Temat Organizacyjny Icon_minitime1Wto Lut 23, 2016 5:45 pm

Guardians of the Galaxy - Temat Organizacyjny Tumblr_ogut6paSHT1r239fno1_500

Strażnicy Galaktyki, jak ich nie rozpoznać. Zaraz? To jednak nie znacie ich? Dobra, dobra. Przedstawię to w najkrótszy z możliwych sposobów. My to znaczy cała moja ekipa i ja - jesteśmy póki co samozwańczą grupą, która usiłuje chronić wszechświat przed wszelkimi kosmicznymi i międzygalaktycznymi zagrożeniami zanim wymkną się spod kontroli. W skrócie tak rysuje się nasza sytuacja ogólna.

Członkowie grupy to przede wszystkim osoby znane z komiksów i filmów. W skład niej wchodzą:
- Star-Lord
- Gamora
- Drax
- Rocket Raccoon
- Groot

Nie stoi jednak na przeszkodzie stworzenie innych kanonów, które mogłyby zaistnieć w naszej drużynie:
- Angela
- Jack Flag
- Major Victory
- Martyr (Phyla-Vell)
- Adam Warlock
- Thing
Powrót do góry Go down
Peter Quill

Peter Quill


Liczba postów : 132
Data dołączenia : 05/05/2014

Guardians of the Galaxy - Temat Organizacyjny Empty
PisanieTemat: Re: Guardians of the Galaxy - Temat Organizacyjny   Guardians of the Galaxy - Temat Organizacyjny Icon_minitime1Sob Sty 21, 2017 11:45 am

Aktualizacja i przerobienie tematu, który był zaniedbany, dlatego pozwolę sobie przypomnieć o nim innym. Może kogoś zainteresuje jedna z postaci "kanonicznych z możliwością dołączenia" oraz to, że nadal nie ma Groota, ale raczej póki co Rocket nie narzeka na to. Dlatego patrzcie i jedzcie z tego wszyscy.

Obecna sytuacja teamu jest taka, że udało się nawiązać pozytywny rezultat rozmów z przedstawicielką Avengers, Carol Danvers, która pomimo wcześniejszych wydarzeń o jakich słyszała, zgodziła się na pomoc w naprawie statku, dając drużynie do dyspozycji część wieży Avengers oraz warsztat. W czasie negocjacji oraz przed nimi samymi, został nadany sygnał SOS z Knowhere, które zostało zaatakowane przez nieznaną póki co rasę z nieznaną technologią. Dlatego też Peter wraz z resztą drużyny zechciał pomóc miejscu zgromadzeń Guardians of the Galaxy i swojemu drugiemu domowi. Zaraz po usłyszeniu wesołych nowin od Ms. Marvel, nadeszła kolejna wiadomość. O działalności kryształu M'Kraan, co przyśpieszyło działanie Petera, który przekazał ważne informacje o nim samej bohaterce.

W skrócie:
- Drużyna została włączona tymczasowo do Avengers z powodu braku rąk do ogarnięcia wielu zagrożeń.
- Statek będzie naprawiany.
- Sygnały nie będą już przysyłane.
- Na okres napraw zostaje nam udostępnione piętro w Avengers Tower.
Powrót do góry Go down
Rocket Raccoon

Rocket Raccoon


Liczba postów : 184
Data dołączenia : 12/11/2012

Guardians of the Galaxy - Temat Organizacyjny Empty
PisanieTemat: Re: Guardians of the Galaxy - Temat Organizacyjny   Guardians of the Galaxy - Temat Organizacyjny Icon_minitime1Wto Kwi 11, 2017 11:07 am

Strażnicy Galaktyki zakończyli niepowodzeniem swoją karkołomną próbę odsieczy mieszkańcom Knowhere. Zbyt późna reakcja zbyt małych sił skazały misję na porażkę. Uratowani cudem przez system awaryjnej teleportacji Fantastycznej Czwórki zostali przeniesieni z powrotem na ziemię do Baxter Building.
Z przytłaczającym poczuciem winy i klęski ekipa Petera Quilla znów została uwięziona na ziemi, szukając sposobu i powodu, żeby się z niej wydostać.
W międzyczasie prawdopodobnie zacieśnione zostaną więzi z ziemskimi bohaterami i pomoc w sprawach Avengers.
Powrót do góry Go down
Sam Alexander

Sam Alexander


Liczba postów : 25
Data dołączenia : 02/07/2017

Guardians of the Galaxy - Temat Organizacyjny Empty
PisanieTemat: Re: Guardians of the Galaxy - Temat Organizacyjny   Guardians of the Galaxy - Temat Organizacyjny Icon_minitime1Czw Lis 30, 2017 2:23 pm

Hej Strażnicy!
Mogę wam teraz wbić do tematu w Nowej Gwinei, czy czekacie aż coś się tam wydarzy i dopiero potem? Bo Rocket wysłał do was Sama, żeby się z wami zabrał w kosmos.
Powrót do góry Go down
Vision
Mistrz Gry
Vision


Liczba postów : 182
Data dołączenia : 24/09/2015

Guardians of the Galaxy - Temat Organizacyjny Empty
PisanieTemat: Re: Guardians of the Galaxy - Temat Organizacyjny   Guardians of the Galaxy - Temat Organizacyjny Icon_minitime1Czw Lis 30, 2017 8:04 pm

Ja nie mam nic przeciwko. Myślę, że Quill i N'yota również. Obecnie co prawda czekamy aż wyjaśni się sytuacja Gamory, która za jakiś czas powinna do nas dołączyć, stąd tak duży zastój w temacie, ale twoje przybycie będzie dobrym powodem, by znów coś w tamtym miejscu ruszyć i otrzepać postaci z kurzu, którym się w ostatnich tygodniach pokryły.
Powrót do góry Go down
Fenris
Mistrz Gry
Fenris


Liczba postów : 674
Data dołączenia : 08/06/2012

Guardians of the Galaxy - Temat Organizacyjny Empty
PisanieTemat: Re: Guardians of the Galaxy - Temat Organizacyjny   Guardians of the Galaxy - Temat Organizacyjny Icon_minitime1Pią Gru 01, 2017 7:09 am

Moim zdaniem wbijaj. Coś się rozrusza zanim Gam dojdzie.
Poganiacie się z robalami czy coś. :)
Powrót do góry Go down
Nova

Nova


Liczba postów : 86
Data dołączenia : 12/07/2012

Guardians of the Galaxy - Temat Organizacyjny Empty
PisanieTemat: Re: Guardians of the Galaxy - Temat Organizacyjny   Guardians of the Galaxy - Temat Organizacyjny Icon_minitime1Pon Sty 08, 2018 5:27 pm

W moim poście posłałem następujący komunikat, który może odebrać każdy członek drużyny.

"- Z tej strony Nova Prime, Richard Rider. Przeżyłem katastrofę pod Knowhere. Nieznana mi jeszcze siła teleportowała mnie na moment przed zderzeniem. Nie mam danych o statusie Strażników Galaktyki. Odebrałem komunikat, którego współrzędne wskazują bezpośrednią okolicę Knowhere. Lecę to sprawdzić. Odezwę się, gdy uda mi się dowiedzieć czegoś więcej. Przesyłam Wam też tę wiadomość, gdyby do Was nie dotarła."


Podrzucam też link do owej wiadomości z Knowhere, gdyby ktoś jej jeszcze nie poznał: https://theavengers.forumpolish.com/t1930-knowhere#30769
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Guardians of the Galaxy - Temat Organizacyjny Empty
PisanieTemat: Re: Guardians of the Galaxy - Temat Organizacyjny   Guardians of the Galaxy - Temat Organizacyjny Icon_minitime1

Powrót do góry Go down
 
Guardians of the Galaxy - Temat Organizacyjny
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» 'Milano' - statek Guardians of the Galaxy
» Bal u Hrabiego-temat organizacyjny
» "Kac morderca... nie ma serca " - Temat organizacyjny
» Sesja dla nastoletnich bohaterów - temat organizacyjny
» Informacje - temat zbiorczy

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Marvel Universe: The Avengers PBF :: Sprawy organizacyjne :: Ogłoszenia :: Tematy organizacyjne grup-
Skocz do: