Marvel Universe: The Avengers PBF
 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 Sesja dla nastoletnich bohaterów - temat organizacyjny

Go down 
+3
Ahura
Miles Morales
Wiccan
7 posters
AutorWiadomość
Wiccan

Wiccan


Liczba postów : 564
Data dołączenia : 15/06/2013

Sesja dla nastoletnich bohaterów - temat organizacyjny Empty
PisanieTemat: Sesja dla nastoletnich bohaterów - temat organizacyjny   Sesja dla nastoletnich bohaterów - temat organizacyjny Icon_minitime1Pon Sie 17, 2015 8:35 pm

Sesja dla nastoletnich bohaterów!

Na fabule czas zajmują nam przede wszystkim misje, walki, ucieczki i inne poważne plany, przez co zazwyczaj nie mamy ani chwili wytchnienia. W związku z tym pomyślałem, że dobrze byłoby zorganizować miejsce, w którym moglibyśmy pisać luźniej - zapoznać się ze sobą wzajemnie, pobawić się i tak dalej. Pewnie mimo wszystko doszłoby między nami do jakichś konfliktów, bo charaktery mamy przecież bardzo różne, ale atmosfera panowałaby bardziej towarzyska.

Jeśli chodzi o tło wydarzeń, to myślałem o zgromadzeniu wszystkich chętnych w jednej bazie - szczegóły można jeszcze ustalić, a jeżeli ktoś ma jakieś pomysły czy sugestie, to proszę o zgłaszanie ich w tym temacie. Na tę chwilę chciałbym się przede wszystkim zorientować czy ktoś by się na to pisał i jak byście to widzieli, żebyśmy wszyscy byli zadowoleni.


Ostatnio zmieniony przez Wiccan dnia Wto Sie 18, 2015 4:13 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
Miles Morales

Miles Morales


Liczba postów : 48
Data dołączenia : 17/06/2015

Sesja dla nastoletnich bohaterów - temat organizacyjny Empty
PisanieTemat: Re: Sesja dla nastoletnich bohaterów - temat organizacyjny   Sesja dla nastoletnich bohaterów - temat organizacyjny Icon_minitime1Pon Sie 17, 2015 8:38 pm

Piszę się!!!
Powrót do góry Go down
Ahura

Ahura


Liczba postów : 26
Data dołączenia : 17/08/2015

Sesja dla nastoletnich bohaterów - temat organizacyjny Empty
PisanieTemat: Re: Sesja dla nastoletnich bohaterów - temat organizacyjny   Sesja dla nastoletnich bohaterów - temat organizacyjny Icon_minitime1Pon Sie 17, 2015 8:46 pm

Ja z chęcią
Powrót do góry Go down
Ahura

Ahura


Liczba postów : 26
Data dołączenia : 17/08/2015

Sesja dla nastoletnich bohaterów - temat organizacyjny Empty
PisanieTemat: Re: Sesja dla nastoletnich bohaterów - temat organizacyjny   Sesja dla nastoletnich bohaterów - temat organizacyjny Icon_minitime1Pon Sie 17, 2015 10:27 pm

Serio? Czemu jest tak mało chętnych...
Powrót do góry Go down
Nico Minoru

Nico Minoru


Liczba postów : 51
Data dołączenia : 08/08/2015

Sesja dla nastoletnich bohaterów - temat organizacyjny Empty
PisanieTemat: Re: Sesja dla nastoletnich bohaterów - temat organizacyjny   Sesja dla nastoletnich bohaterów - temat organizacyjny Icon_minitime1Pon Sie 17, 2015 10:37 pm

Ja mogę wpaść.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Sesja dla nastoletnich bohaterów - temat organizacyjny Empty
PisanieTemat: Re: Sesja dla nastoletnich bohaterów - temat organizacyjny   Sesja dla nastoletnich bohaterów - temat organizacyjny Icon_minitime1Wto Sie 18, 2015 3:32 pm

Jak już dołączę do YA to pewnie i ja wpadnę.
Powrót do góry Go down
Victor Mancha

Victor Mancha


Liczba postów : 68
Data dołączenia : 15/07/2015

Sesja dla nastoletnich bohaterów - temat organizacyjny Empty
PisanieTemat: Re: Sesja dla nastoletnich bohaterów - temat organizacyjny   Sesja dla nastoletnich bohaterów - temat organizacyjny Icon_minitime1Wto Sie 18, 2015 3:58 pm

Ja chętnie, wiadomo. Chociaż nie wiem jak od września będzie u mnie z czasem.
Powrót do góry Go down
Molly Hayes

Molly Hayes


Liczba postów : 31
Data dołączenia : 18/08/2015

Sesja dla nastoletnich bohaterów - temat organizacyjny Empty
PisanieTemat: Re: Sesja dla nastoletnich bohaterów - temat organizacyjny   Sesja dla nastoletnich bohaterów - temat organizacyjny Icon_minitime1Czw Sie 20, 2015 12:21 pm

Zapisuje się, Molly zawsze chętna na poznanie nowych osobistości.
Powrót do góry Go down
Miss America

Miss America


Liczba postów : 110
Data dołączenia : 30/05/2015

Sesja dla nastoletnich bohaterów - temat organizacyjny Empty
PisanieTemat: Re: Sesja dla nastoletnich bohaterów - temat organizacyjny   Sesja dla nastoletnich bohaterów - temat organizacyjny Icon_minitime1Sob Lis 14, 2015 5:08 pm

Ja i Sin (jeśli jest taka opcja) wbijamy na tę imprezę >3
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Sesja dla nastoletnich bohaterów - temat organizacyjny Empty
PisanieTemat: Re: Sesja dla nastoletnich bohaterów - temat organizacyjny   Sesja dla nastoletnich bohaterów - temat organizacyjny Icon_minitime1

Powrót do góry Go down
 
Sesja dla nastoletnich bohaterów - temat organizacyjny
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» Sesja dla nastoletnich bohaterów - rozgrywka
» Bal u Hrabiego-temat organizacyjny
» "Gdy Piekło zostaje samo" - Post organizacyjny.
» "Kac morderca... nie ma serca " - Temat organizacyjny
» Śpiesz się powoli... - SESJA

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Marvel Universe: The Avengers PBF :: Pozostałe atrakcje :: Sesje trollowane-
Skocz do: