Marvel Universe: The Avengers PBF
 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 [Rekrutacja] It's showtime!

Go down 
+6
Nancy Bran
Doctor Strange
Magaju
Nuzuki
Spider-Man
Deadpool
10 posters
Idź do strony : 1, 2  Next
AutorWiadomość
Deadpool

Deadpool


Liczba postów : 204
Data dołączenia : 08/08/2012

[Rekrutacja] It's showtime! Empty
PisanieTemat: [Rekrutacja] It's showtime!   [Rekrutacja] It's showtime! Icon_minitime1Nie Paź 07, 2012 10:23 am

Hej ty! Tak, ty. Nie udawaj, że nie słyszysz. Do ciebie mówię, człowieku po drugiej stronie ekranu. Co taki zdziwiony? Może i jestem fikcyjną postacią, zamkniętą w wirtualnym świecie, a na dodatek muszę nosić te obcisłe, czerwone rajtuzy, ale to nie znaczy, że nie umiem mówić. Tak czy siak, ten tego, no...Znajdujemy się w sesjach trollowanych, tak? Wszystko jest możliwe, tak? Obczaj to: Szykuję reality show z udziałem najróżniejszych superbohaterów i superzłoczyńców. Co można wygrać? Nic, mało wam kasy?! No dobra, uścisk dłoni prowadzącego wystarczy? Nie? To może lepiej będzie jak powiem, że przegrani kończą swoją przygodę na tym świecie i lecą do raju. Czy w co wy tam wierzycie. Pamiętajcie pozdrowić ode mnie Śmierć. No to może podam jakieś szczegóły...Chętni lądują na jakieś bezludnej wyspie czy planecie. To chyba mało ważne, co? I tak będziecie zamknięci w bunkrach pod ziemią. Zresztą nad szczegółami jeszcze pomyślę... Powalczycie sobie z robotami, dinozaurami, potworami, pluszowymi misiami i z czym tam jeszcze przyjdzie mi do głowy. Mówiłem już, że w sesjach trollowanych wszystko jest możliwe? Jak nie wierzycie to spójrzcie na moją twarz: Zero blizn, wyglądam jak młody Tom Cruise. A może jak Ryan Reynolds? Mniejsza. Chętni niech się pospieszą z zapisami, bo może zabraknąć miejsc...Zważywszy na to, że ja, Wade Wilson będę głównym organizatorem i prowadzącym, te dwadzieścia miejsc na pewno szybko się zapełni. Fabularnie, pojawicie się tam wbrew własnej woli. Wiecie, nie pamiętacie ostatnich kilku godzin, skąd się tu wzięliście itp itd...Tak dla pozorów. O wszystkim powiedziałem? Bo mam wrażenie, że coś za mało się rozgadałem...

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

Pozwolisz Wade, że trochę uporządkuje twoje słowa(Nie pozwalam)(Wiesz, że tak naprawdę i tak mam gdzieś twoje zdanie?)(Hej, to moje show, nie możesz tak się rządzić!):

Dla kogo: Dla wszystkich(U mnie nie ma dyskryminacji, każdy może zostać zamordowany)
Ilość graczy: Max. 4, w ostateczności 5, gdyż to moja pierwsza sesja w życiu, w której jestem MG i ze zbyt dużą ilością mógłbym sobie nie poradzić.
Kiedy zaczynamy: Kiedy zbierze się komplet i wszystkim będzie pasować.
Uwagi:
- Jak już zaczniemy, to prosiłbym o pewną rzecz: Wiem, że to sesja trollowana, polegająca głównie na parciu przed siebie, omijaniu pułapek, walce i co tam jeszcze wymyślę(Ty? Przecież to ja jestem organizatorem), i coś takiego może być trudne, ale naprawdę proszę was, starajcie się pisać szczegółowe posty. Starajcie się jakoś komentować co się dzieje wokół czy coś. Tym więcej szczegółów, tym łatwiej będzie mi dobrze odegrać Deadpoola.
- Jak już wspominałem, to moja pierwsza sesja ever jako MG, więc jeśli będziecie mieli jakieś uwagi, zażalenie, cokolwiek: Piszcie natychmiast.
- Większość osób ma multikonta, więc chyba mogę to napisać: Byłoby mi łatwiej, gdyby w sesji znalazły się postacie, różniące się między sobą. Na pewno łatwiej mi będzie, jeśli waszą "drużynę" stanowić będzie np. 1 overpower, 1 postać żeńska, 1 bohater wyróżniający się czymś w stylu poczucia humoru Spider-Mana czy ciętego języka Starka, 1 czarny charakter i 1 cywil(który dla reszty będzie przeważnie 5 kołem u wozu, i którego będzie Deadpoolowi tak bardzo żal, że ten się nad nim zlituje)(Chciałby), niż gdyby drużyna składała się tylko z szarych, podobnych do siebie pod względem charakteru bohaterów. Tym bardziej zróżnicowana drużyna, tym lepiej dla mojej weny. A tym lepiej dla mojej weny, tym łatwiej będzie mi was nie zanudzić.


Ostatnio zmieniony przez Deadpool dnia Pią Paź 26, 2012 1:05 pm, w całości zmieniany 3 razy
Powrót do góry Go down
Spider-Man

Spider-Man


Liczba postów : 305
Data dołączenia : 20/07/2012

[Rekrutacja] It's showtime! Empty
PisanieTemat: Re: [Rekrutacja] It's showtime!   [Rekrutacja] It's showtime! Icon_minitime1Pon Paź 08, 2012 7:41 pm

Wstępnie rezerwuję jedno miejsce, ale nie wiem jeszcze dla której postaci. (; Jak się zbierze lud, to określę.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




[Rekrutacja] It's showtime! Empty
PisanieTemat: Re: [Rekrutacja] It's showtime!   [Rekrutacja] It's showtime! Icon_minitime1Pon Paź 08, 2012 8:04 pm

Yuri gdzieś się w końcu musi udzielić~!
Powrót do góry Go down
Nuzuki

Nuzuki


Liczba postów : 37
Data dołączenia : 01/10/2012

[Rekrutacja] It's showtime! Empty
PisanieTemat: Re: [Rekrutacja] It's showtime!   [Rekrutacja] It's showtime! Icon_minitime1Pon Paź 08, 2012 8:11 pm

Skoro miejsca są tak rozchwytywane, to mnie też możesz zapisać. Jak szaleć to na całego
Powrót do góry Go down
Magaju

Magaju


Liczba postów : 4
Data dołączenia : 09/10/2012

[Rekrutacja] It's showtime! Empty
PisanieTemat: Re: [Rekrutacja] It's showtime!   [Rekrutacja] It's showtime! Icon_minitime1Wto Paź 09, 2012 6:05 pm

A cywila przyjmiecie? Ktoś musi pierwszy zginąć :)
Powrót do góry Go down
Deadpool

Deadpool


Liczba postów : 204
Data dołączenia : 08/08/2012

[Rekrutacja] It's showtime! Empty
PisanieTemat: Re: [Rekrutacja] It's showtime!   [Rekrutacja] It's showtime! Icon_minitime1Wto Paź 09, 2012 7:35 pm

Edytowałem nieco pierwszy post.
Powrót do góry Go down
Spider-Man

Spider-Man


Liczba postów : 305
Data dołączenia : 20/07/2012

[Rekrutacja] It's showtime! Empty
PisanieTemat: Re: [Rekrutacja] It's showtime!   [Rekrutacja] It's showtime! Icon_minitime1Wto Paź 09, 2012 7:52 pm

Co prawda myślałam, by dać postać dziennikarki, nad którą pracuję (na razie w głowie :D), ale jeśli chcesz Spidey'a, to nie ma sprawy.
Powrót do góry Go down
Magaju

Magaju


Liczba postów : 4
Data dołączenia : 09/10/2012

[Rekrutacja] It's showtime! Empty
PisanieTemat: Re: [Rekrutacja] It's showtime!   [Rekrutacja] It's showtime! Icon_minitime1Sro Paź 10, 2012 9:49 pm

Ja nadal się piszę. Chyba że wolicie ratować niewiastę, to wówczas mogę zaoferować drugą postać - Nancy Bran.
Powrót do góry Go down
Doctor Strange

Doctor Strange


Liczba postów : 150
Data dołączenia : 13/08/2012

[Rekrutacja] It's showtime! Empty
PisanieTemat: Re: [Rekrutacja] It's showtime!   [Rekrutacja] It's showtime! Icon_minitime1Czw Paź 11, 2012 11:03 am

Ja też się piszę, myślę że doctorem, bo to taka męska dróżyna
Powrót do góry Go down
Deadpool

Deadpool


Liczba postów : 204
Data dołączenia : 08/08/2012

[Rekrutacja] It's showtime! Empty
PisanieTemat: Re: [Rekrutacja] It's showtime!   [Rekrutacja] It's showtime! Icon_minitime1Czw Paź 11, 2012 1:41 pm

Doktorku, doktorku. Pisałem, że byłoby dobrze, żeby drużyna była zróżnicowana. Dlatego nie chciałbym zespołu składającego się wyłącznie z mężczyzn(Jakieś cycki muszą być, panowie).

No dobra, więc na obecną chwilę mamy:
- Spidermana
- Nancy Bran / Magaju
- Nuzukiego (Dobrze odmieniłem?)
- Lunatica/Emily/Alex
- Dr. Strange'a (?)

Jeśli nikt nie zmieni zdania, co do udziału w sesji, to napiszcie, którymi postaciami chcecie grać i, ponieważ mamy komplet, ustalimy kiedy możemy zaczynać.
Powrót do góry Go down
Nancy Bran

Nancy Bran


Liczba postów : 13
Data dołączenia : 02/10/2012

[Rekrutacja] It's showtime! Empty
PisanieTemat: Re: [Rekrutacja] It's showtime!   [Rekrutacja] It's showtime! Icon_minitime1Czw Paź 11, 2012 3:42 pm

No dobra, jak potrzeba cycków, to oferuje swoje. Nie mam wybitnej mocy, to przynajmniej będę ładnie wyglądać :)
Powrót do góry Go down
http://derreo-story.blogspot.com
Doctor Strange

Doctor Strange


Liczba postów : 150
Data dołączenia : 13/08/2012

[Rekrutacja] It's showtime! Empty
PisanieTemat: Re: [Rekrutacja] It's showtime!   [Rekrutacja] It's showtime! Icon_minitime1Nie Paź 14, 2012 3:18 pm

W takim razie idę jako Sersi, będzie ciekawiej
Powrót do góry Go down
Deadpool

Deadpool


Liczba postów : 204
Data dołączenia : 08/08/2012

[Rekrutacja] It's showtime! Empty
PisanieTemat: Re: [Rekrutacja] It's showtime!   [Rekrutacja] It's showtime! Icon_minitime1Nie Paź 14, 2012 6:50 pm

Tylko, że właśnie jeden overpower by się przydał. Chociaż...Sersi jest overpowerem, prawda?
Powrót do góry Go down
Loki
Administrator
Loki


Liczba postów : 4172
Data dołączenia : 23/05/2012

[Rekrutacja] It's showtime! Empty
PisanieTemat: Re: [Rekrutacja] It's showtime!   [Rekrutacja] It's showtime! Icon_minitime1Nie Paź 14, 2012 8:31 pm

Pozwolę sobie się wtrącić - forumowa nie jest, ograniczyła się nieźle z własnej woli~ Zgłosiłbym się, ale raczej nie wyrobię na kolejnym froncie... Małe szanse, niestety...
Powrót do góry Go down
https://theavengers.forumpolish.com
Nancy Bran

Nancy Bran


Liczba postów : 13
Data dołączenia : 02/10/2012

[Rekrutacja] It's showtime! Empty
PisanieTemat: Re: [Rekrutacja] It's showtime!   [Rekrutacja] It's showtime! Icon_minitime1Nie Paź 14, 2012 9:24 pm

Och, szkoda :) Nie powiem że z swojej strony z chęcią bym zobaczyła postać Lokiego wplątaną w tą kabałę.
Powrót do góry Go down
http://derreo-story.blogspot.com
Doctor Strange

Doctor Strange


Liczba postów : 150
Data dołączenia : 13/08/2012

[Rekrutacja] It's showtime! Empty
PisanieTemat: Re: [Rekrutacja] It's showtime!   [Rekrutacja] It's showtime! Icon_minitime1Pon Paź 15, 2012 11:34 am

MI obojętnie kim idę. Sersi jest ograniczona do bardzo wczesnego etapu tej postaci. Jest bardziej jako wsparcie niż gość co odwala główną robotę, i z umiejętności i z charakteru.

Strange jest z kolei ostro pomylony i w umiejętnościach i w charakterze. Musi uważać, żeby nie pozabijać innych, co komplikuje walkę zespołową :) Musi uważać, żeby nie pozabijać czegokolwiek neutralnego, np ryb w rzece (dla niego każde życie ma taką samą wartość) - a to już potrafi wkurzyć innych na polu walki. I robi magiczne pieczęcie przed silniejszymi czarami, co zajmuje czas (to już moje widzi mi się, żeby nie było sytuacji, że rozwalam superwroga w 1 post). Wkurzający typ ;]
Powrót do góry Go down
Deadpool

Deadpool


Liczba postów : 204
Data dołączenia : 08/08/2012

[Rekrutacja] It's showtime! Empty
PisanieTemat: Re: [Rekrutacja] It's showtime!   [Rekrutacja] It's showtime! Icon_minitime1Pon Paź 15, 2012 2:21 pm

U mnie możesz nawet rozwalać wszystkich w 1 poście, to sesja trollowana, więc mam kupę pomysłów jak cię ograniczyć. A co do Lokiego: Potem ja miałbym ogarniać waszą sześcioosobową "hordę", co? ;)
Powrót do góry Go down
Loki
Administrator
Loki


Liczba postów : 4172
Data dołączenia : 23/05/2012

[Rekrutacja] It's showtime! Empty
PisanieTemat: Re: [Rekrutacja] It's showtime!   [Rekrutacja] It's showtime! Icon_minitime1Pon Paź 15, 2012 3:45 pm

Tak, miałbyś~ <3. Ale nie martw się, może następnym razem Cię nawiedzę.
Powrót do góry Go down
https://theavengers.forumpolish.com
Gość
Gość




[Rekrutacja] It's showtime! Empty
PisanieTemat: Re: [Rekrutacja] It's showtime!   [Rekrutacja] It's showtime! Icon_minitime1Sro Paź 17, 2012 9:55 am

Co do mnie, zdania nie zmieniam. Jestem pewna, że Lunatic/Yuri zjawi się na tej wyspie c: Szczególnie teraz, gdy znów mam więcej czasu.
Powrót do góry Go down
Taskmaster

Taskmaster


Liczba postów : 162
Data dołączenia : 21/10/2012

[Rekrutacja] It's showtime! Empty
PisanieTemat: Re: [Rekrutacja] It's showtime!   [Rekrutacja] It's showtime! Icon_minitime1Nie Paź 21, 2012 8:27 pm

Jeśli dalej szukacie kogoś jeszcze do kompani mogę się zgłosić.
Powrót do góry Go down
Deadpool

Deadpool


Liczba postów : 204
Data dołączenia : 08/08/2012

[Rekrutacja] It's showtime! Empty
PisanieTemat: Re: [Rekrutacja] It's showtime!   [Rekrutacja] It's showtime! Icon_minitime1Nie Paź 21, 2012 8:36 pm

To by było już 6 osób, ale to w końcu Taskmaster...(Przyjmij go, przyjmij. Zawsze marzyłem, by poznęcać się nad moim starym kumplem)Może jak ładnie poprosi?
Powrót do góry Go down
Taskmaster

Taskmaster


Liczba postów : 162
Data dołączenia : 21/10/2012

[Rekrutacja] It's showtime! Empty
PisanieTemat: Re: [Rekrutacja] It's showtime!   [Rekrutacja] It's showtime! Icon_minitime1Pon Paź 22, 2012 5:20 pm

Hymm czy too że będziesz w trakcie tego mógł mnie rozczłonkować na drobne kawałeczki, usmażyć w sosie własnym, rozkwasić o jakąś ścianę nie jest wystarczającą pokusą Deadpool by mnie przyjąć ?
Powrót do góry Go down
Deadpool

Deadpool


Liczba postów : 204
Data dołączenia : 08/08/2012

[Rekrutacja] It's showtime! Empty
PisanieTemat: Re: [Rekrutacja] It's showtime!   [Rekrutacja] It's showtime! Icon_minitime1Pon Paź 22, 2012 5:53 pm

Ano, jest. Obecna lista chętnych prezentuje się następująco:

- Spider-Man
- Lunatic
- Alice
- Nancy Bran
- Taskmaster
- Nuzuki

Kolejność przypadkowa. To teraz niech każdy napisze, czy pasuje mu by zacząć, powiedzmy w najbliższy weekend oraz czy odpowiada mu, że odpisywać najprawdopodobniej będę głównie właśnie w łikendy. I prosiłbym o numery gie gie. Lubię mieć dodatkowy kontakt, gdy z kimś piszę.
Powrót do góry Go down
Spider-Man

Spider-Man


Liczba postów : 305
Data dołączenia : 20/07/2012

[Rekrutacja] It's showtime! Empty
PisanieTemat: Re: [Rekrutacja] It's showtime!   [Rekrutacja] It's showtime! Icon_minitime1Pon Paź 22, 2012 7:10 pm

Może być i weekend.
Powrót do góry Go down
Nuzuki

Nuzuki


Liczba postów : 37
Data dołączenia : 01/10/2012

[Rekrutacja] It's showtime! Empty
PisanieTemat: Re: [Rekrutacja] It's showtime!   [Rekrutacja] It's showtime! Icon_minitime1Pon Paź 22, 2012 7:20 pm

każdy termin dobry, w profilu masz gg
Powrót do góry Go down
Sponsored content





[Rekrutacja] It's showtime! Empty
PisanieTemat: Re: [Rekrutacja] It's showtime!   [Rekrutacja] It's showtime! Icon_minitime1

Powrót do góry Go down
 
[Rekrutacja] It's showtime!
Powrót do góry 
Strona 1 z 2Idź do strony : 1, 2  Next
 Similar topics
-
» [Rozgrywka] It's Showtime!
» Rekrutacja do A.I.M.
» Hydra - rekrutacja
» Rekrutacja do Thunderbolts
» Rekrutacja do Shield

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Marvel Universe: The Avengers PBF :: Offtopic :: Archiwum :: Martwe sesje trollowane :: It's showtime!-
Skocz do: