Marvel Universe: The Avengers PBF
 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 Rozwój fabularny Young Avengers

Go down 
+15
Lightningrod
Emma Frost
Speed
Sly
Miles Morales
B.J.
Skuld
Miss America
Patriot
Iron Fist
Carol Danvers
Teddy Altman
Cassie Lang
Kelly Night
Loki
19 posters
Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4  Next
AutorWiadomość
Wiccan

Wiccan


Liczba postów : 564
Data dołączenia : 15/06/2013

Rozwój fabularny Young Avengers - Page 3 Empty
PisanieTemat: Rozwój fabularny Young Avengers   Rozwój fabularny Young Avengers - Page 3 Icon_minitime1Czw Maj 28, 2015 10:38 am

First topic message reminder :

Young Avengers to istniejące fabularnie od kilku miesięcy ugrupowanie, którego głównym celem istnienia oryginalnie miało być przygotowywanie utalentowanych nastolatków do zostania w przyszłości bohaterami. Początkowo S.H.I.E.L.D. zapewniało nam odpowiednie przeszkolenie, a także miejsce zamieszkania wraz z wyżywieniem i wszelkimi bonusami... Wszystko to po to, abyśmy za parę lat mogli działać z ramienia agencji jako grupa nie ustępująca w niczym Avengers, Fantastic Four i innym drużynom. Gdy na jaw wyszły pewne przekręty i ukryte intencje S.H.I.E.L.D., zdecydowaliśmy się jednak zacząć działać na własną rękę. Od tego czasu sami sobą rządzimy, werbujemy nowych członków, ćwiczymy swoje zdolności i pomagamy osobom, które nas potrzebują.


Aktywni członkowie:
America Chavez / Miss America
Ava Harris
Billy Kaplan / Wiccan
Cassie Lang / Stature
Eugene Mercer
Tommy Shepherd / Speed

Do przejęcia:
Eli Bradley / Patriot
Kate Bishop / Hawkeye
Miles Morales / Spider-Man
Noh-Varr / Marvel Boy
Teddy Altman / Hulkling

Nieaktywni z możliwością powrotu:
Alice Carter / Indestructible
Billy Quirke / Lightningrod
Kanerva Malum / Kelly Night
Samantha Black
Skuld Odindóttir

Do założenia:
David Alleyne / Prodigy



Relacje z innymi grupami:
skala: przyjazne - pozytywne - neutralne - negatywne - wrogie

Avengers - przyjazne
S.H.I.E.L.D. - negatywne
X-men - przyjazne
Runaways - przyjazne
X-Factor - neutralne
A.I.M. - neutralne
Future Foundation - neutralne
Guardians of the Galaxy - neutralne
Thunderbolts - neutralne
Czarne charaktery - wrogie


Ostatnio zmieniony przez Wiccan dnia Pon Sty 07, 2019 11:19 am, w całości zmieniany 11 razy
Powrót do góry Go down

AutorWiadomość
Sly

Sly


Liczba postów : 214
Data dołączenia : 04/10/2015

Rozwój fabularny Young Avengers - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Rozwój fabularny Young Avengers   Rozwój fabularny Young Avengers - Page 3 Icon_minitime1Sro Lis 23, 2016 5:38 pm

Eugene'a możesz wysłać na Brooklyn. Jest on całkiem dobrze dopasowany, jeżeli weźmiemy fakt że ma dostęp do "podziemia" ulicznego. Jeżeli powiesz mu że możesz go w każdej chwili ściągnąć do siebie, nie ma szans by uciekł. Poza tym- może się niewidzialny wemknąć do niektórych miejsc, więc zdaje się że pasuje idealnie. Nie narzucam, proponuję.
Powrót do góry Go down
Wiccan

Wiccan


Liczba postów : 564
Data dołączenia : 15/06/2013

Rozwój fabularny Young Avengers - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Rozwój fabularny Young Avengers   Rozwój fabularny Young Avengers - Page 3 Icon_minitime1Sro Lis 23, 2016 6:28 pm

W tej chwili tak czy siak nawet nie wiemy, że tam się coś dzieje. Szkoda, że Miles zniknął, bo on by się świetnie nadawał - zobaczyłby z góry te wszystkie zmiany i jako bohater z krwi i kości na pewno pomknąłby, aby się im przyjrzeć... Ale skoro go nie ma, to po zakończeniu tej akcji z demonami musielibyśmy pewnie dowiedzieć się o wszystkim z mediów i wtedy zadecydować, że ktoś powinien się tam na wszelki wypadek wybrać. To chyba brzmi najrozsądniej.
Powrót do góry Go down
Wiccan

Wiccan


Liczba postów : 564
Data dołączenia : 15/06/2013

Rozwój fabularny Young Avengers - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Rozwój fabularny Young Avengers   Rozwój fabularny Young Avengers - Page 3 Icon_minitime1Nie Gru 11, 2016 10:25 pm

Tym razem dwie sprawy, z czego pierwsza jest bardzo przyjemna, bo niniejszym informuję grupę, że mamy Kate, a istnieje szansa na to, że w najbliższym czasie zdobędziemy również Cassie. Rośniemy, zbieramy się, posiadamy wystarczająco dużo członków, żeby zacząć w końcu pokazywać się na prawdziwych misjach... Na co mam kilka propozycji i to jest właśnie ta druga sprawa.

Przede wszystkim: Eugene, chciałeś sprawdzić co się dzieje na Brooklynie - może zabierzesz tam ze sobą Klaudię? W tych okolicznościach to chyba idealny team, bo w razie czego w każdej chwili będzie Was mogła zabrać w bezpieczne miejsce, a oboje macie zdolności ułatwiające infiltrację. Ja rozmawiałem już z Runawaysami i chciałbym się z nimi w najbliższym czasie spotkać, może sam, a może z jeszcze jedną osobą od nas, o ile ktoś będzie wolny. Kate i / lub Tommy mogliby się wybrać na spotkanie z Rapidem, żeby nawiązać z nim znajomość i być może współpracę... I w takim wypadku Cassie zajęłaby się - zgodnie z wcześniejszym planem - przedstawieniem naszej sprawy Mścicielom, oczywiście zakładając, że faktycznie zostanie przejęta.

Akcja z demonami najprawdopodobniej się przesunie, bo Fenris jest chory, a poza tym chyba coś mu się tam skomplikowało fabularnie, przez co sprawa się przeciąga. Możemy się tym martwić wtedy, gdy przyjdzie już czas działać.

Uwagi, sugestie, pomysły?
Powrót do góry Go down
Speed

Speed


Liczba postów : 133
Data dołączenia : 26/08/2013

Rozwój fabularny Young Avengers - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Rozwój fabularny Young Avengers   Rozwój fabularny Young Avengers - Page 3 Icon_minitime1Nie Gru 11, 2016 10:27 pm

Sugestia.
"Kate i / lub Tommy mogliby się wybrać na spotkanie z Rapidem, żeby nawiązać z nim znajomość i być może współpracę..."
Powrót do góry Go down
Wiccan

Wiccan


Liczba postów : 564
Data dołączenia : 15/06/2013

Rozwój fabularny Young Avengers - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Rozwój fabularny Young Avengers   Rozwój fabularny Young Avengers - Page 3 Icon_minitime1Nie Gru 11, 2016 10:29 pm

Byłoby dobrze, gdyby Kate i Rapid zaczęli razem i na przykład Kate po Ciebie zadzwoniła do towarzystwa. Na pewno znajdzie się ku temu jakiś powód, nawet bez odwoływania się do podobnych zdolności... Będziesz mieć wymówkę, żeby do nich przemknąć z naszej obecnej sesji.
Powrót do góry Go down
Kate Bishop

Kate Bishop


Liczba postów : 140
Data dołączenia : 24/07/2013

Rozwój fabularny Young Avengers - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Rozwój fabularny Young Avengers   Rozwój fabularny Young Avengers - Page 3 Icon_minitime1Nie Gru 11, 2016 10:38 pm

Sugerujecie, że sama sobie nie poradzę? :>
Powrót do góry Go down
Wiccan

Wiccan


Liczba postów : 564
Data dołączenia : 15/06/2013

Rozwój fabularny Young Avengers - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Rozwój fabularny Young Avengers   Rozwój fabularny Young Avengers - Page 3 Icon_minitime1Nie Gru 11, 2016 10:42 pm

Tommy sugeruje. Ja w Ciebie wierzę, ale podejrzewam, że ktoś powinien się opiekować Tommy'm...
Powrót do góry Go down
Kate Bishop

Kate Bishop


Liczba postów : 140
Data dołączenia : 24/07/2013

Rozwój fabularny Young Avengers - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Rozwój fabularny Young Avengers   Rozwój fabularny Young Avengers - Page 3 Icon_minitime1Nie Gru 11, 2016 10:45 pm

Skoro potrzebuje specjalnej opieki to... chętnie się nim zajmę. Będę pisać.
Powrót do góry Go down
Speed

Speed


Liczba postów : 133
Data dołączenia : 26/08/2013

Rozwój fabularny Young Avengers - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Rozwój fabularny Young Avengers   Rozwój fabularny Young Avengers - Page 3 Icon_minitime1Nie Gru 11, 2016 10:50 pm

Potrzebuję bardzo specjalnej i bliskiej opieki od Ciebie, zgadzam się. Tym bardziej, że jesteś chętna.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Rozwój fabularny Young Avengers - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Rozwój fabularny Young Avengers   Rozwój fabularny Young Avengers - Page 3 Icon_minitime1Pon Gru 12, 2016 1:36 pm

Mi tam pasi wypad z Eugenem.
Powrót do góry Go down
Sly

Sly


Liczba postów : 214
Data dołączenia : 04/10/2015

Rozwój fabularny Young Avengers - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Rozwój fabularny Young Avengers   Rozwój fabularny Young Avengers - Page 3 Icon_minitime1Wto Gru 13, 2016 2:15 pm

Nie mam problemów z wyprawą wraz z Succubus. Pytanie jak dowiemy się fabularnie, ale to już się spokojnie ustali :)
Powrót do góry Go down
Wiccan

Wiccan


Liczba postów : 564
Data dołączenia : 15/06/2013

Rozwój fabularny Young Avengers - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Rozwój fabularny Young Avengers   Rozwój fabularny Young Avengers - Page 3 Icon_minitime1Wto Gru 13, 2016 3:12 pm

Media o tym mówią, więc praktycznie dowolnie. Możecie nawet zobaczyć relację na telewizorach z wystawy, gdy będziecie przechodzić obok sklepu... Po powrocie do miasta oczywiście, bo najpierw musimy skończyć w elektrowni.
Powrót do góry Go down
Wiccan

Wiccan


Liczba postów : 564
Data dołączenia : 15/06/2013

Rozwój fabularny Young Avengers - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Rozwój fabularny Young Avengers   Rozwój fabularny Young Avengers - Page 3 Icon_minitime1Sob Sty 21, 2017 11:22 am

Klaudia choruje, dlatego wraz z Eugene'em wstrzymali na trochę akcję, ale mam nadzieję, że niedługo ją rozpoczną. Teleportowali się już z elektrowni, ale muszą dopiero pojawić się na Brooklynie. Ustalanie szczegółów tej misji zostawiam już im, chyba że życzą sobie, bym się tym zajął.

Kate i Tommy zajmują się werbowaniem w parku. W sesji biorą z nimi udział trzy osoby: Rapid, Sammy i Noiro. Jeżeli dobrze pójdzie, to wkrótce nas przybędzie. Mimo protestów Tommy'ego odnośnie konkurencyjnego speedstera. Noh z kolei ma już ustawioną misję, pewnie zajmiemy się nim po niej.

Teddy jest w Wieży Mścicieli, udało mu się spotkać z mamą Wandą i zobaczymy co z tego wyniknie. W tej chwili wygląda na to, że najprawdopodobniej weźmie udział w polowaniu na grubego zwierza, czyli na Hulka na Manhattanie.

Ja w dalszym ciągu jestem z Runaways, jeszcze nie zdążyliśmy się pozabijać, ale dogadać też nie, więc myślę, że bilans wychodzi na zero. Za to chyba spodobałem się Fro, więc jest też ta kwestia. Molly również jest do nas pozytywnie nastawiona. Serce Nico powoli podbijam drobnymi złośliwościami... Nie wiem czemu nie działa.
Powrót do góry Go down
Wiccan

Wiccan


Liczba postów : 564
Data dołączenia : 15/06/2013

Rozwój fabularny Young Avengers - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Rozwój fabularny Young Avengers   Rozwój fabularny Young Avengers - Page 3 Icon_minitime1Sro Lut 08, 2017 9:44 pm

Skończyłem pierwsze spotkanie z Runaways i wracam do Nowego Jorku. Wiele z tego wszystkiego nie wynikło, ale przynajmniej nawiązaliśmy kontakt, wiemy o sobie wzajemnie, a oni mają przemyśleć kwestię współpracy. Dostali do mnie numer, więc prędzej czy później się pewnie do nas zgłoszą.

W związku z powyższym jestem wolny i mogę się kimś zająć, pomóc, dołączyć. Kate i reszta - da się do Was jeszcze wbić do parku? Jeżeli nie, to mógłbym pewnie trochę poczekać i zabrać się za Noh-Varra... Choć wolałbym już pisać. Ktoś, coś?
Powrót do góry Go down
Lightningrod

Lightningrod


Liczba postów : 58
Data dołączenia : 23/11/2016

Rozwój fabularny Young Avengers - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Rozwój fabularny Young Avengers   Rozwój fabularny Young Avengers - Page 3 Icon_minitime1Sro Lut 08, 2017 10:21 pm

A ja mam inne pytanie...

Tooo... Kiedy zaczynamy podróżować między wymiarami? XD Nie żeby coś, ale ten pomysł odwiedzenia świata X-Men Evolution mi się spodobał.
Powrót do góry Go down
Kate Bishop

Kate Bishop


Liczba postów : 140
Data dołączenia : 24/07/2013

Rozwój fabularny Young Avengers - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Rozwój fabularny Young Avengers   Rozwój fabularny Young Avengers - Page 3 Icon_minitime1Czw Lut 09, 2017 8:22 am

Zapraszamy, Billy. :-) No chyba, że pojawi się ktoś chętny, kogo będzie trzeba zrekrutować. Ewentualnie możesz wbić do Noh i przyspieszyć rekrutacje + spotkać się ze swoja mamą. Jeżeli jednak wybierasz nas to się nie krępuj, bo mój post będzie jakoś dopiero na dniach, ewentualnie w weekend.


Ps. Rapid, poprosiłeś o kolorek?
Powrót do góry Go down
Wiccan

Wiccan


Liczba postów : 564
Data dołączenia : 15/06/2013

Rozwój fabularny Young Avengers - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Rozwój fabularny Young Avengers   Rozwój fabularny Young Avengers - Page 3 Icon_minitime1Czw Lut 09, 2017 1:30 pm

To jeszcze się zastanowię, ale raczej dołączę w parku.
Powrót do góry Go down
Lightningrod

Lightningrod


Liczba postów : 58
Data dołączenia : 23/11/2016

Rozwój fabularny Young Avengers - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Rozwój fabularny Young Avengers   Rozwój fabularny Young Avengers - Page 3 Icon_minitime1Czw Lut 09, 2017 4:14 pm

Może spotkaj się z Wandą Wic. Wtedy będziesz mógł uświadomić Tommy'emu, że ta gotycka nastolatka z innego świata, którą podrywa pod nieobecność Kate to alternatywna wersja waszej mamy.
Powrót do góry Go down
Kate Bishop

Kate Bishop


Liczba postów : 140
Data dołączenia : 24/07/2013

Rozwój fabularny Young Avengers - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Rozwój fabularny Young Avengers   Rozwój fabularny Young Avengers - Page 3 Icon_minitime1Czw Lut 09, 2017 4:15 pm

:v
Powrót do góry Go down
Wiccan

Wiccan


Liczba postów : 564
Data dołączenia : 15/06/2013

Rozwój fabularny Young Avengers - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Rozwój fabularny Young Avengers   Rozwój fabularny Young Avengers - Page 3 Icon_minitime1Pią Lut 10, 2017 12:06 pm

Tak na poważnie, to możemy kiedyś przeskoczyć na trochę do innego wymiaru. Tylko pewnie trzeba by się dobrze zastanowić jak dokładnie to zorganizować. Może miałbym parę pomysłów.
Powrót do góry Go down
Lightningrod

Lightningrod


Liczba postów : 58
Data dołączenia : 23/11/2016

Rozwój fabularny Young Avengers - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Rozwój fabularny Young Avengers   Rozwój fabularny Young Avengers - Page 3 Icon_minitime1Czw Lut 16, 2017 8:27 pm

Może wpadnijmy do różnych wymiarów? XD Niech nas porozrzuca!
Powrót do góry Go down
Wiccan

Wiccan


Liczba postów : 564
Data dołączenia : 15/06/2013

Rozwój fabularny Young Avengers - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Rozwój fabularny Young Avengers   Rozwój fabularny Young Avengers - Page 3 Icon_minitime1Wto Lut 28, 2017 5:07 pm

Aktualizuję!

Klaudia i Eugene bawią się na Brooklynie, ale chyba jedno i drugie ma teraz jakieś problemy, bo rzadziej odpisują. Eugene zgłaszał to w usprawiedliwieniach nieobecności, Klaudia - zdaje się - nie, ale na forum bywają oboje, więc póki co raczej nie mamy powodów do niepokoju.

Teddy nam niestety zniknął, więc nie bierze udziału w walce z Hulkiem, ale za to Noh-Varr tak. W trakcie albo pod koniec tego starcia ktoś z nas powinien się po niego zgłosić i oficjalnie go do nas przekonać. Jeżeli zgramy się w czasie, to mogę się tym zająć, ale jeżeli nie, to przydałby się nam plan B.

Werbowanie Sammy i Noiro trwa w starej elektrowni, zajmujemy się tym Tommy i ja, a Lightningrod nam towarzyszy i wymiotuje obok po teleportacji. Kate jest w tej chwili wolna, więc gdyby ktoś czegoś od nas potrzebował, to pewnie najlepiej byłoby to fabularnie załatwiać właśnie z nią.

Ponownie apeluję o przejmowanie postaci, które czekają na adopcję! W tej chwili pewnie najbardziej przydałaby nam się Cassie, ale Teddy też byłby bardzo mile widziany. Oczywiście ucieszymy się również z pozostałych osób wymienionych w pierwszym poście, na przykład z Americi czy Eliego. Zachęcamy do nawiązywania z nami kontaktu jako OC czy kanony, które w komiksach nie należały do Young Avengers, ale mimo to by do nas pasowały - jak na przykład Red Widow czy młoda Ms. Marvel.
Powrót do góry Go down
Kate Bishop

Kate Bishop


Liczba postów : 140
Data dołączenia : 24/07/2013

Rozwój fabularny Young Avengers - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Rozwój fabularny Young Avengers   Rozwój fabularny Young Avengers - Page 3 Icon_minitime1Wto Lut 28, 2017 5:17 pm

Yup, jak coś to zapraszam do kontaktu. Rekrutacja. Wprowadzenie w fabułę. Przejęcie postaci z rozgrywką fabularną. Jestem wolna, więc nie ma co się krępować.

Billy, jeżeli się nie wyrobisz to mogę się podjąć odebrania Noh.
Powrót do góry Go down
Loki
Administrator
Loki


Liczba postów : 4172
Data dołączenia : 23/05/2012

Rozwój fabularny Young Avengers - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Rozwój fabularny Young Avengers   Rozwój fabularny Young Avengers - Page 3 Icon_minitime1Wto Mar 07, 2017 2:27 pm

Informuję, że jestem w trakcie zabijania Succubus, więc usunąłem ją z listy członków grupy.
Powrót do góry Go down
https://theavengers.forumpolish.com
Emma Frost

Emma Frost


Liczba postów : 375
Data dołączenia : 02/12/2012

Rozwój fabularny Young Avengers - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Rozwój fabularny Young Avengers   Rozwój fabularny Young Avengers - Page 3 Icon_minitime1Czw Mar 09, 2017 8:12 pm

Możemy zaoferować przeniesienie jednego z członków Young Avengers, Eugene'a Mercera, do Instytutu. W tej chwili znajduje się pod opieką Shadowcat, po którą wysyłamy transport. Jeżeli będzie wolał pozostać na miejscu, nie ma problemu, ale jeśli pójdzie z Kitty, to w wolnej chwili go sobie odbierzecie i być może przy okazji nawiążemy między grupami jakieś relacje.
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Rozwój fabularny Young Avengers - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Rozwój fabularny Young Avengers   Rozwój fabularny Young Avengers - Page 3 Icon_minitime1

Powrót do góry Go down
 
Rozwój fabularny Young Avengers
Powrót do góry 
Strona 3 z 4Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4  Next
 Similar topics
-
» Postęp fabularny Avengers
» Nabór do X-Men i rozwój grupy
» Sprzęt Avengers
» To właśnie Avengers!
» Marvel: Avengers Alliance

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Marvel Universe: The Avengers PBF :: Sprawy organizacyjne :: Ogłoszenia :: Tematy organizacyjne grup-
Skocz do: