Marvel Universe: The Avengers PBF
 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 Marvel: Avengers Alliance

Go down 
+10
Fantomex
Jane Foster
Cable
Carnage
Thor
Spider-Man
Rocket Raccoon
Black Cat
Tony Stark
Loki
14 posters
Idź do strony : 1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
AutorWiadomość
Loki
Administrator
Loki


Liczba postów : 4172
Data dołączenia : 23/05/2012

Marvel: Avengers Alliance Empty
PisanieTemat: Marvel: Avengers Alliance   Marvel: Avengers Alliance Icon_minitime1Nie Sty 20, 2013 4:19 pm

Zauważyłem, że sporo osób na naszym forum gra w MAA, a niektórzy może chcieliby dopiero zacząć - dlatego uznałem za stosowne założyć ten temat. Jedni bawią się na Facebooku, inni na Playdomie, jednakże nic nie stoi na przeszkodzie temu, abyśmy wymieniali się spostrzeżeniami, własnymi preferencjami, radami, ciekawostkami - i tak dalej i tym podobne~
Powrót do góry Go down
https://theavengers.forumpolish.com
Loki
Administrator
Loki


Liczba postów : 4172
Data dołączenia : 23/05/2012

Marvel: Avengers Alliance Empty
PisanieTemat: Re: Marvel: Avengers Alliance   Marvel: Avengers Alliance Icon_minitime1Pią Sty 25, 2013 8:18 pm

COMING SOON! Special Operation 6: Cry Havok! Several new mutant villains await as you embark on a quest to unlock the brother of Cyclops - our first Blaster reward hero! Best of all, a new feature will debut with this Spec Op that allows you to get a second playable CHARACTER. "Not a hero..."

Czyli mamy już oficjalną informację co do SO6~
Powrót do góry Go down
https://theavengers.forumpolish.com
Loki
Administrator
Loki


Liczba postów : 4172
Data dołączenia : 23/05/2012

Marvel: Avengers Alliance Empty
PisanieTemat: Re: Marvel: Avengers Alliance   Marvel: Avengers Alliance Icon_minitime1Pon Sty 28, 2013 9:53 pm

Mam kolejnego newsa - w tym tygodniu wyjdzie SO6, potwierdzone przez twórców:

Cytat :
I won't tell you guys the exact date and time for any releases including this spec op. Please stop asking guys. It will be out this week.
Powrót do góry Go down
https://theavengers.forumpolish.com
Loki
Administrator
Loki


Liczba postów : 4172
Data dołączenia : 23/05/2012

Marvel: Avengers Alliance Empty
PisanieTemat: Re: Marvel: Avengers Alliance   Marvel: Avengers Alliance Icon_minitime1Wto Sty 29, 2013 11:30 am

Najnowsza informacja: zaczęło się SO6!

Tutaj informacje o SO6.

Tutaj guide.
Powrót do góry Go down
https://theavengers.forumpolish.com
Gość
Gość




Marvel: Avengers Alliance Empty
PisanieTemat: Re: Marvel: Avengers Alliance   Marvel: Avengers Alliance Icon_minitime1Czw Lut 07, 2013 3:09 pm

Jako, że farmuję CP od dłuższego czasu myślę o rozwinięciu składu. Aby mieć co najmniej 2 postaci z danej klasy, poza tym że na 100% biorę Spidey'a. Mam już dwójkę Infiltratorów i dwóch scrapperów. Potrzebny mi Bruiser, Tact i Blaster. Dlatego potrzebna mi porada...Kogo wybrać.

Z Tactów myślałem nad CA i War Machine

Z Bruiserów Hulk lub Thor

Z Blasterów...Nie mam pojęcia. Albo Dr. Strange albo...Nie wiem kto.

Any ideas?
Powrót do góry Go down
Tony Stark
Mistrz Gry
Tony Stark


Liczba postów : 361
Data dołączenia : 28/05/2012

Marvel: Avengers Alliance Empty
PisanieTemat: Re: Marvel: Avengers Alliance   Marvel: Avengers Alliance Icon_minitime1Czw Lut 07, 2013 3:16 pm

Z taktyków osobiście polecam CA i Black Panthera.
Powrót do góry Go down
Black Cat

Black Cat


Liczba postów : 410
Data dołączenia : 16/10/2012

Marvel: Avengers Alliance Empty
PisanieTemat: Re: Marvel: Avengers Alliance   Marvel: Avengers Alliance Icon_minitime1Czw Lut 07, 2013 5:23 pm

Z blasterów polecam Scarlet Witch lub Storm.
Powrót do góry Go down
Loki
Administrator
Loki


Liczba postów : 4172
Data dołączenia : 23/05/2012

Marvel: Avengers Alliance Empty
PisanieTemat: Re: Marvel: Avengers Alliance   Marvel: Avengers Alliance Icon_minitime1Czw Lut 07, 2013 8:01 pm

A ja sobie pozwolę stanowczo odradzić Hulka~ Thor lub Hercules - jeśli chodzi o Bruiserów. Scarlet Witch popieram w kwestii Blastera, choć tanio można Human Torcha... Storm o tyle dobra, że odblokowuje Magneto - epic bossa w 4.4. Ech, akurat Blasterów uwielbiam, aż mi trudno zdecydować. Co do Taktyków... Cap albo War Machine. Ewentualnie Strange plus jego uni. Pomogłoby, gdybyś wkleił screena lub wypisał postaci, które już masz.

https://twitter.com/ProducerWoods <- to tak przy okazji.
Powrót do góry Go down
https://theavengers.forumpolish.com
Gość
Gość




Marvel: Avengers Alliance Empty
PisanieTemat: Re: Marvel: Avengers Alliance   Marvel: Avengers Alliance Icon_minitime1Czw Lut 07, 2013 8:20 pm

Here you go Guys..

Blaster:
Iron Man 7lvl

Scrapper:

Iron Fist 3lvl
Sif 5lvl

Taktyk:
Hawkeye 6lvl

Bruiser:
She-Hulk 6lvl

Infiltrator:
Black Cat 2lvl (Świeżynka...:P)
Black Widow 6lvl

Poziom Agenta: 25
Powrót do góry Go down
Rocket Raccoon

Rocket Raccoon


Liczba postów : 184
Data dołączenia : 12/11/2012

Marvel: Avengers Alliance Empty
PisanieTemat: Re: Marvel: Avengers Alliance   Marvel: Avengers Alliance Icon_minitime1Czw Lut 07, 2013 8:58 pm

Storm jest tańsza niż Scarlet Witch bo kosztuje tylko 48 CP, a naprawde dobrze wymiata bo ma dobre ataki obszarowe. Wali np Blizzarda, który w następnych rundach zadają każdemu wrogowi obrażenia od zimna. Na drugim levelu może też rzucać na twoją drużynę fajną mgiełkę, która sprawia, że wrogowie nie mogą cię dostrzec i mają problemy z tym, żeby cię trafić.

Mega wymiatającą postacią jest też Human Torch w momencie, gdy dokupisz mu czarny strój (nie pamiętam ile kosztował). Torch kosztuje tylko 33 CP, a atakiem odblokowywanym na drugim levelu potrafi walić krytyki po 2-3 tysiące przez co sporą część wrogów ma na jednego strzała. Ponadto podstawowym atakiem powoduje podpalenie wroga. Strój daje mu możliwość kontroli potworków z Negative Zone, które ma szanse przyzwać by zaatakowały wroga kiedy ten go zaatakuje, kiedy zaatakuje kogoś innego z twojej drużyny, albo kiedy sam go zaatakujesz na dobitkę. Ponadto z innymi członkami Fantastycznej Czwórki i Spider Manem w strojach Future Foundation zarzucają sobie dodatkowe bonusy zwiększające parametry ataku, i inne w zależności kogo się z nim dobierze. Z innych jego zalet, jest stworzony z ognia, więc jeśli ktoś zaatakuje go wręcz, Torch automatycznie zawsze oddaje atakiem Plasma Body, który podpala przeciwnika. Ponadto kiedy się nim rechargujesz odrasta ci nie tylko stamina, ale też trochę życia. Dodatkowo, czasami przez to, że składa się z ognia, który non stop się pali, sam z siebie przywróci sobie np 1/4 paska energii....

Z tanich postaci to polecę ci też Invisible Woman, kosztuje tylko 15 CP, a jeśli kupisz jej właśnie biały strój i wystawisz z jej bratem to mocno klepią. Trudno ją trafić bo staje się niewidzialna, kontruje wrogie ataki, w dodatku potrafi rzucać pola siłowe na siebie i reszte drużyny jednocześnie. Może też rzucić na wroga klatke z pola siłowego, która odbiera mu następne dwie kolejki (jedyne co może wtedy robić to się recharge'ować, nie może cię zaatakować, ale ty nie możesz też atakować jego). Ten skill daje ci możliwość wyłączenia z akcji najsilniejszego przeciwnika i da czas, abyś szybko wykończył jego słabszych pomagierów, a potem w trójkę zajął się osamotnionym bossem.

Fajny i nie drogi jest też Dr. Strange. Jego pierwszy atak zadaje spory demejdż. Na drugim skillu rzuca leczenie na całą drużyne, które działa chyba 2 kolejki. 3 atak jest obszarowy i też zadaje wrogom obrażenia, przez kilka następnych kolejek. Jak dokupi mu się strój jest jeszcze szansa, że z automatu zarzuci czasami komuś z twoich słabe pole siłowe. Często, gdy używasz nim leczenia, albo ataku dystansowego dostajesz następną kolejke gratis. Raz zaatakowałem 3 typów, w drugiej turze uleczyłem swoich, a potem dostałem nawet trzecią kolejką w której doprawiłem jednego z wrogów blastem...

A jeśli chodzi o War Machine, to gościu zadaje naprawdę solidne obrażenia i to już na niskich levelach przez co zjada Iron Man'a na śniadanie (mam nadzieję, że Tony otrzyma niedługo jakiś porządny pancerz. Nie kupuj też Wolverine'a, jest 100 razy bardziej lamerski niż w oryginale, w jego przypadku też trzeba czekać na ulepszenie strojowe). Dość często po wykonanym ataku otrzymuje też za darmo drugą kolejkę. Ale pozatym nie ma zbyt wielu udziwnień.

Ja w każdym razie i tak czekam, aż dodadzą do gry MNIE i wtedy nakopię na ryj każdemu.
Powrót do góry Go down
Loki
Administrator
Loki


Liczba postów : 4172
Data dołączenia : 23/05/2012

Marvel: Avengers Alliance Empty
PisanieTemat: Re: Marvel: Avengers Alliance   Marvel: Avengers Alliance Icon_minitime1Czw Lut 07, 2013 10:38 pm

A do tego wszystkiego dodam - NIE kupować Nightcrawlera~ Jeszcze nie widziałem, by wszyscy użytkownicy tak się zgadzali, jak przy osądzaniu jego bezużyteczności...
Powrót do góry Go down
https://theavengers.forumpolish.com
Gość
Gość




Marvel: Avengers Alliance Empty
PisanieTemat: Re: Marvel: Avengers Alliance   Marvel: Avengers Alliance Icon_minitime1Czw Lut 07, 2013 11:04 pm

Też słyszałem iż Wagner jest bardziej dla kolekcjonerów a nie dla faktycznej gry... :D Pozyskałem Human Torcha na Blastera. Będzie gorąco... :P
Powrót do góry Go down
Rocket Raccoon

Rocket Raccoon


Liczba postów : 184
Data dołączenia : 12/11/2012

Marvel: Avengers Alliance Empty
PisanieTemat: Re: Marvel: Avengers Alliance   Marvel: Avengers Alliance Icon_minitime1Pią Lut 08, 2013 3:54 pm

Niedawno ulepszyli postać Jean Gray, może takie kitowe postacie jak Nightcrawler, Wolverine, Black Cat czy Iron Man też z czasem ulepszą. Możesz sobie kupić potem Thinga też, nie wali jakiś kosmicznych obrażeń, ale naprawdę trudno go zabić bo może rzucać na siebie skill dzięki któremu mocno zwiększa mu się defens, a on wyskakuje na środek i osłania swoim ciałem kolegów kiedy wróg ich atakuje. W efekcie zabierają mu po kilka obrażeń. Wspomniałem o tym bo masz już Torcha, a wszyscy z Czwórki są zgrani i się wzmacniają kiedy ich się razem wystawia (to się opłaca zakładając oczywiście, że kupisz Thingowi czy Invisible Woman biały stró, Mr. Fantastic jest z nich najsłabszy jak dla mniej).
Powrót do góry Go down
Loki
Administrator
Loki


Liczba postów : 4172
Data dołączenia : 23/05/2012

Marvel: Avengers Alliance Empty
PisanieTemat: Re: Marvel: Avengers Alliance   Marvel: Avengers Alliance Icon_minitime1Pią Lut 08, 2013 4:43 pm

Mr. Fantastica też odradzam. Osobiście go nie mam, ale w team upach sprawdzałem i jest trochę bezużyteczny... Nawiasem mówiąc - nie wiem czy poprawią Wolverine'a, skoro w pvp wrzucili teraz X-23 i to taką, która podobno już teraz wymaga nerfa.

Btw, ładnie zrobione zestawienie iso znalazłem.
Powrót do góry Go down
https://theavengers.forumpolish.com
Gość
Gość




Marvel: Avengers Alliance Empty
PisanieTemat: Re: Marvel: Avengers Alliance   Marvel: Avengers Alliance Icon_minitime1Pią Lut 08, 2013 7:27 pm

Co do Iron Mana to całkiem nieźle sobie radzi na Silver League. A i w PvE też nie jest cienki. Przynajmniej na pierwszych rozdziałach. Teraz zbieram na tacta i chyba nim zostanie War Machine...Albo Cap. Jak będę kupować kogoś z F4 to na 99.9% będzie to Invisible Woman. Za jej pole siłowe :D


BTW, Wie ktoś czy Psylocke się opłaca?


Ostatnio zmieniony przez Ghost Rider dnia Pią Lut 08, 2013 9:47 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
Loki
Administrator
Loki


Liczba postów : 4172
Data dołączenia : 23/05/2012

Marvel: Avengers Alliance Empty
PisanieTemat: Re: Marvel: Avengers Alliance   Marvel: Avengers Alliance Icon_minitime1Pią Lut 08, 2013 7:58 pm

Force Cage też się u IW przydaje~ A co do IM... Nie jest jakiś tragiczny, moim skromnym zdaniem, ale po prostu jest wielu lepszych Blasterów - stąd małe zainteresowanie akurat nim. Ja na przykład mam Blasterów siedmiu i każdego z nich stawiam ponad IM.
Powrót do góry Go down
https://theavengers.forumpolish.com
Spider-Man

Spider-Man


Liczba postów : 305
Data dołączenia : 20/07/2012

Marvel: Avengers Alliance Empty
PisanieTemat: Re: Marvel: Avengers Alliance   Marvel: Avengers Alliance Icon_minitime1Pią Lut 08, 2013 8:00 pm

Loki napisał:
A do tego wszystkiego dodam - NIE kupować Nightcrawlera~ Jeszcze nie widziałem, by wszyscy użytkownicy tak się zgadzali, jak przy osądzaniu jego bezużyteczności...

Taaak... Kupiłam go, jak pierwszy raz zaczęłam grać - najgorzej wydane CP.
Powrót do góry Go down
Loki
Administrator
Loki


Liczba postów : 4172
Data dołączenia : 23/05/2012

Marvel: Avengers Alliance Empty
PisanieTemat: Re: Marvel: Avengers Alliance   Marvel: Avengers Alliance Icon_minitime1Pią Lut 08, 2013 10:41 pm

Powody, by mieć NC:
- bonus do pvp, który równie dobrze może dać inny infiltrator;
- wartość kolekcjonerska;
- ewentualne SO, w tym aktualnym jest potrzebny.

***

Wolverine dostanie upgrade'a! Przerabiają wszystkie cztery jego skille!
Powrót do góry Go down
https://theavengers.forumpolish.com
Gość
Gość




Marvel: Avengers Alliance Empty
PisanieTemat: Re: Marvel: Avengers Alliance   Marvel: Avengers Alliance Icon_minitime1Sob Lut 09, 2013 12:28 pm

Może się opłaci go kupować :D BTW, jak zdobyć X-23?
Powrót do góry Go down
Loki
Administrator
Loki


Liczba postów : 4172
Data dołączenia : 23/05/2012

Marvel: Avengers Alliance Empty
PisanieTemat: Re: Marvel: Avengers Alliance   Marvel: Avengers Alliance Icon_minitime1Sob Lut 09, 2013 2:13 pm

X-23 będzie nagrodą w PvP - czyli musisz na sam szczyt się dostać. Jeszcze nie teraz, kiedy zacznie się sezon, wtedy wszystkie informacje będą w zakładce z PvP - wypisane warunki, nagrody i tak dalej. A po pewnym czasie zostanie wystawiona za 135 CP - jak Deadpool, Cable i Psylocke.

Kolejne informacje odnośnie przyszłych Spec Ops! Wszystko wskazuje na to, że po Magneto będziemy mogli uzyskać kolejne dobro-złe postaci, o czym wskazuje ten screen. Raczej prawdziwy, zobaczymy.

Jeszcze pozwolę sobie zapytać - ma ktoś Quicksilvera w błękitnym stroju? Zastanawiam się czy mu nie kupić tego uni, podobno w nim miażdży... Co prawda już pokonywałem go INFILTRATORAMI w PvP, ale mówią, że jest świetny na Psylocke - a jej będzie teraz pewnie wysyp.
Powrót do góry Go down
https://theavengers.forumpolish.com
Gość
Gość




Marvel: Avengers Alliance Empty
PisanieTemat: Re: Marvel: Avengers Alliance   Marvel: Avengers Alliance Icon_minitime1Sob Lut 09, 2013 3:56 pm

Apropo PvP muszę w końcu ustalić sobie porządny build... Póki co takowego nie mam

I wiedziałem że Venom się pojawi...Chociaż wolę tego klasycznego... :P
Powrót do góry Go down
Loki
Administrator
Loki


Liczba postów : 4172
Data dołączenia : 23/05/2012

Marvel: Avengers Alliance Empty
PisanieTemat: Re: Marvel: Avengers Alliance   Marvel: Avengers Alliance Icon_minitime1Sob Lut 09, 2013 4:50 pm

A jaką drużynę teraz do PvP wystawiasz? W sumie dwie potrzebne - do ataku i do obrony...
Powrót do góry Go down
https://theavengers.forumpolish.com
Gość
Gość




Marvel: Avengers Alliance Empty
PisanieTemat: Re: Marvel: Avengers Alliance   Marvel: Avengers Alliance Icon_minitime1Sob Lut 09, 2013 6:42 pm

Staram się kombinować, wcześniej byli to IM i She-Hulk, teraz chyba wystawię HT i...She Hulk. Albo IM ze względu na wyższy poziom.
Powrót do góry Go down
Loki
Administrator
Loki


Liczba postów : 4172
Data dołączenia : 23/05/2012

Marvel: Avengers Alliance Empty
PisanieTemat: Re: Marvel: Avengers Alliance   Marvel: Avengers Alliance Icon_minitime1Sob Lut 09, 2013 7:08 pm

She-Hulk się nie opłaca. Spójrz na to tak - większość teamów ma Blastera. Blaster >>> Bruiser. Jeden cios i po niej. Bruiserzy są bardzo ryzykowni w PvP, trzeba naprawdę umiejętnie do nich podejść. Infiltrator się przydaje, bo sporo Taktyków się tam przytrafia. Z drugiej strony teraz Scraper może być dobry - przy tej nowej Psylocke... Mówią, że ten błękitny QS ją niszczy.
Powrót do góry Go down
https://theavengers.forumpolish.com
Spider-Man

Spider-Man


Liczba postów : 305
Data dołączenia : 20/07/2012

Marvel: Avengers Alliance Empty
PisanieTemat: Re: Marvel: Avengers Alliance   Marvel: Avengers Alliance Icon_minitime1Sob Lut 09, 2013 7:37 pm

U mnie w PvP bardzo dobrze sprawdza się team Human Torch i Black Panther. Chociaż HT i Invisible Woman też daje radę.
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Marvel: Avengers Alliance Empty
PisanieTemat: Re: Marvel: Avengers Alliance   Marvel: Avengers Alliance Icon_minitime1

Powrót do góry Go down
 
Marvel: Avengers Alliance
Powrót do góry 
Strona 1 z 6Idź do strony : 1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
 Similar topics
-
» Ms Marvel
» Ms. Marvel
» Marvel Puzzle Quest
» Sprzęt Avengers
» To właśnie Avengers!

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Marvel Universe: The Avengers PBF :: Offtopic :: Archiwum-
Skocz do: