Marvel Universe: The Avengers PBF
 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 Marvel: Avengers Alliance

Go down 
+10
Fantomex
Jane Foster
Cable
Carnage
Thor
Spider-Man
Rocket Raccoon
Black Cat
Tony Stark
Loki
14 posters
Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
AutorWiadomość
Loki
Administrator
Loki


Liczba postów : 4172
Data dołączenia : 23/05/2012

Marvel: Avengers Alliance - Page 4 Empty
PisanieTemat: Marvel: Avengers Alliance   Marvel: Avengers Alliance - Page 4 Icon_minitime1Nie Sty 20, 2013 4:19 pm

First topic message reminder :

Zauważyłem, że sporo osób na naszym forum gra w MAA, a niektórzy może chcieliby dopiero zacząć - dlatego uznałem za stosowne założyć ten temat. Jedni bawią się na Facebooku, inni na Playdomie, jednakże nic nie stoi na przeszkodzie temu, abyśmy wymieniali się spostrzeżeniami, własnymi preferencjami, radami, ciekawostkami - i tak dalej i tym podobne~
Powrót do góry Go down
https://theavengers.forumpolish.com

AutorWiadomość
Loki
Administrator
Loki


Liczba postów : 4172
Data dołączenia : 23/05/2012

Marvel: Avengers Alliance - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Marvel: Avengers Alliance   Marvel: Avengers Alliance - Page 4 Icon_minitime1Sro Mar 13, 2013 2:21 pm

Mam setny level, że się tak pochwalę <3.

Co do Pyma, to muszę się niestety zgodzić póki co. Nie zachwyca... Well, może odpowiednio wyisowany zmieni moją opinię, zobaczymy~
Powrót do góry Go down
https://theavengers.forumpolish.com
Carnage

Carnage


Liczba postów : 51
Data dołączenia : 05/10/2012

Marvel: Avengers Alliance - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Marvel: Avengers Alliance   Marvel: Avengers Alliance - Page 4 Icon_minitime1Czw Mar 14, 2013 10:46 am

Nie lubię niekonsekwencji jeśli chodzi o wykonywanie zadań. Bo zdarza się tak, że cel spełniłem już wcześniej. Ale task niezaliczony. Zresztą, jako że Hank za przeproszeniem dupy nie urywa, zajmuję się farmieniem. A nóz widelec trafię na TĄ wyprzedaż...
Powrót do góry Go down
Thor

Thor


Liczba postów : 174
Data dołączenia : 25/05/2012

Marvel: Avengers Alliance - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Marvel: Avengers Alliance   Marvel: Avengers Alliance - Page 4 Icon_minitime1Czw Mar 14, 2013 11:14 am

Mnie tam jak na razie brakuje iso do robienia dalszej części tasków, czyli 9... No, 8, bo epic bossa kupuję jak już. I fakt - AntMan jakiś super ataków nie ma, a do tego staminy w cholerę zużywa.
A co do farmienia - cóż, mój fart czy obrażone na mnie MAA, nie wiem, nie pozwala mi nawet na to więc cóż.
Powrót do góry Go down
Carnage

Carnage


Liczba postów : 51
Data dołączenia : 05/10/2012

Marvel: Avengers Alliance - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Marvel: Avengers Alliance   Marvel: Avengers Alliance - Page 4 Icon_minitime1Czw Mar 14, 2013 12:13 pm

Cóż, mam 20 dni na ustukanie 94 CP. Jestem dobrej myśli bo poprzednie 90 ustukałem w 3 dni dzięki udanej ruletce, levelowaniu i ruletkach w pvp. No, i awansowi do Gold League.
Powrót do góry Go down
Loki
Administrator
Loki


Liczba postów : 4172
Data dołączenia : 23/05/2012

Marvel: Avengers Alliance - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Marvel: Avengers Alliance   Marvel: Avengers Alliance - Page 4 Icon_minitime1Czw Mar 14, 2013 1:07 pm

A ja mam szczęście do wszystkiego ostatnio~ Tournamenty mi dropią zwykle podwójnie, a czasem i więcej, ostatnio znowu trafiam na pudełka - i już trochę CP z nich sypnęło... Przy samych bossach ciągle "losuję" CP - i fajnie jest~ Jak tak dalej pójdzie, to zaraz będę miał odłożone kolejne dwieście na następną postać z SO. Kto tam był dalej, Valkyrie? Ale pewnie mnie skusi X-23...

W sumie aż mi trochę żal, że ostatni task pomijam i nawet bym uzbierał jeszcze na potrzebne postaci, ale... No właśnie. Pająka chcę kupić, noszę się z tym zamiarem już pewien czas, Cable'a również mam w planach, choć odleglejszych, ale Wasp mi zupełnie niepotrzebna. Słaba jest... Więc chyba zostanę przy złocie, niestety. No, to zostało zrobić dwie gwiazdki w ostatniej misji i będzie nowa postać w mojej gromadce~
Powrót do góry Go down
https://theavengers.forumpolish.com
Carnage

Carnage


Liczba postów : 51
Data dołączenia : 05/10/2012

Marvel: Avengers Alliance - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Marvel: Avengers Alliance   Marvel: Avengers Alliance - Page 4 Icon_minitime1Czw Mar 14, 2013 4:12 pm

Niby następny miał być GR, ale go nie wypuścili bo przecież dzieci Playdomu MUSIAŁY głosować na mockingbird...
Jak go nie będzie też wezmę Pająka...I Scarlet Witch. A jak coś się ostanie, to i Cap'a.
Powrót do góry Go down
Loki
Administrator
Loki


Liczba postów : 4172
Data dołączenia : 23/05/2012

Marvel: Avengers Alliance - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Marvel: Avengers Alliance   Marvel: Avengers Alliance - Page 4 Icon_minitime1Czw Mar 14, 2013 5:28 pm

Och, wiem, że miał być GR. Tak jakby głównie ja cały czas donosiłem co się dzieje, w tym o głosowaniu~ Ale Ci wybaczam. W poście wyżej chodziło mi właśnie o postać, która wypadałaby po GR - bo idzie to przecież po kolei dawnymi SO. Well, nie obrażę się, jeśli wypuszczą teraz Emmę; to by było miłe, zwłaszcza, że mam obecnie trzysta dwadzieścia CP... A Valkyrie - cóż - słaba jest dość, pomijając jedną przydatną umiejętność tak naprawdę, ale i tak bym ją chciał mieć. Tak z sentymentu do femslashu postaci.
Powrót do góry Go down
https://theavengers.forumpolish.com
Carnage

Carnage


Liczba postów : 51
Data dołączenia : 05/10/2012

Marvel: Avengers Alliance - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Marvel: Avengers Alliance   Marvel: Avengers Alliance - Page 4 Icon_minitime1Czw Mar 14, 2013 7:37 pm

Spokojnie Loki, zły jestem na to gro głosów za MB...Jak nie wpadnie Ghosty to po prostu zrobię obfite zakupy.
Powrót do góry Go down
Loki
Administrator
Loki


Liczba postów : 4172
Data dołączenia : 23/05/2012

Marvel: Avengers Alliance - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Marvel: Avengers Alliance   Marvel: Avengers Alliance - Page 4 Icon_minitime1Czw Mar 14, 2013 8:43 pm

Wiem, do tej pory nie mam pojęcia jakim cudem Mockingbird wtedy wygrała... Próbowano to jakoś tłumaczyć, ale już w sumie zapomniałem argumenty, bo do mnie nie przemawiały w ogóle. Ale ja bym zakupów nie robił, trzymałbym odłożone dwieście i nadwyżkę wydawał - tak bezpieczniej.
Powrót do góry Go down
https://theavengers.forumpolish.com
Gość
Gość




Marvel: Avengers Alliance - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Marvel: Avengers Alliance   Marvel: Avengers Alliance - Page 4 Icon_minitime1Czw Mar 14, 2013 10:33 pm

Tak właśnie zrobię. Poczekam...A jeśli zostanie wypuszczona inna postać, wtedy przewalę te 200.
Powrót do góry Go down
Loki
Administrator
Loki


Liczba postów : 4172
Data dołączenia : 23/05/2012

Marvel: Avengers Alliance - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Marvel: Avengers Alliance   Marvel: Avengers Alliance - Page 4 Icon_minitime1Pią Mar 15, 2013 1:29 am

I... Właśnie zdobyłem Pyma. Powalczymy, napakujemy iso i zobaczymy, a nuż będą z niego ludzie.
Powrót do góry Go down
https://theavengers.forumpolish.com
Spider-Man

Spider-Man


Liczba postów : 305
Data dołączenia : 20/07/2012

Marvel: Avengers Alliance - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Marvel: Avengers Alliance   Marvel: Avengers Alliance - Page 4 Icon_minitime1Pią Mar 15, 2013 7:08 am

Powrót do góry Go down
Cable

Cable


Liczba postów : 238
Data dołączenia : 22/10/2012

Marvel: Avengers Alliance - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Marvel: Avengers Alliance   Marvel: Avengers Alliance - Page 4 Icon_minitime1Pią Mar 15, 2013 7:42 am

Loki napisał:
Wiem, do tej pory nie mam pojęcia jakim cudem Mockingbird wtedy wygrała... Próbowano to jakoś tłumaczyć, ale już w sumie zapomniałem argumenty, bo do mnie nie przemawiały w ogóle. Ale ja bym zakupów nie robił, trzymałbym odłożone dwieście i nadwyżkę wydawał - tak bezpieczniej.

Po prostu Ghosta wszyscy mieli bo sobie go kupili w krajach rozwiniętych za $ (ewentualnie grali na playdomie więc każdy go dostał) jak była misja, a Mockinbird nie mieli okazji bo była w pierwszym Spec Ops i gimbusy jeszcze nie ogarnęły wtedy, że jest taka gra.

A co do przeciwników to ciągle czekam na Rhino, członków gangu Hood'a, Super Skrulla, i zwykłych skrull soldiersów jako wrogów.

Wcześniej porąbała mi się data Comic Conu w San Diego, nie będzie w marcu, tylko w maju, więc trochę jeszcze poczekamy, ale napewno dorzucą wtedy z 10 zapowiadanych postaci. Narazie na liście zostali nam już tylko: Black Knight, Doctor Voodoo, Moon Knight, Red Hulk, Son of Satan, Union Jack, Vision. Obstawiam, że jak jest Ant, Wasp i Vision to rzucą też Jocastę :D Mam też nadzieję, że dadzą Blade'a, Beta Ray Bill'a, Ice Man'a i Angel'a : )
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Marvel: Avengers Alliance - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Marvel: Avengers Alliance   Marvel: Avengers Alliance - Page 4 Icon_minitime1Pią Mar 15, 2013 11:43 am

Mogliby dodać jeszcze Danny'ego Ketcha a.k.a drugiego Ghosta. Chociaż byłoby to bez sensu... Po cichutku liczę też na symbionty ;D Jak już jest opcjonalny uniform Black Spidey'a to czemu by nie dać Venoma czy Toxina? O możliwościach nowego special ops nie wspomnę...Ale to tylko moje fantazje .
Powrót do góry Go down
Loki
Administrator
Loki


Liczba postów : 4172
Data dołączenia : 23/05/2012

Marvel: Avengers Alliance - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Marvel: Avengers Alliance   Marvel: Avengers Alliance - Page 4 Icon_minitime1Pią Mar 15, 2013 4:24 pm

Akurat Venom jest zapowiedziany... Jak Magneto - za pudełka.
Powrót do góry Go down
https://theavengers.forumpolish.com
Gość
Gość




Marvel: Avengers Alliance - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Marvel: Avengers Alliance   Marvel: Avengers Alliance - Page 4 Icon_minitime1Pią Mar 15, 2013 6:28 pm

Nie pozostaje powiedzieć nic innego niż...Splendid!
Powrót do góry Go down
Loki
Administrator
Loki


Liczba postów : 4172
Data dołączenia : 23/05/2012

Marvel: Avengers Alliance - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Marvel: Avengers Alliance   Marvel: Avengers Alliance - Page 4 Icon_minitime1Pią Mar 15, 2013 6:39 pm

Jaggernaut też ma być dostępny w ten sposób. Ciekawe czy dalej będę nowe pudełka co dwa SO.

A tu taki nowy link.
Powrót do góry Go down
https://theavengers.forumpolish.com
Cable

Cable


Liczba postów : 238
Data dołączenia : 22/10/2012

Marvel: Avengers Alliance - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Marvel: Avengers Alliance   Marvel: Avengers Alliance - Page 4 Icon_minitime1Sro Mar 20, 2013 7:13 am

Ta i jeszcze Gallactus. Masz link do obrazka z Venomem np? Mogą to być fałszywe plotki, albo czyjeś marzenia. Najlepiej nie dawać w nic wiary dopóki nie zobaczy się obrazka z oficjalną zapowiedzą. O ile Jugg jest możliwy bo już w grze istnieje to postaci Venoma jeszcze w grze chyba nigdy nie było.

Do oficjalnie zapowiedzianych postaci dołączył natomiast Fantomex z X-Force.
Powrót do góry Go down
Loki
Administrator
Loki


Liczba postów : 4172
Data dołączenia : 23/05/2012

Marvel: Avengers Alliance - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Marvel: Avengers Alliance   Marvel: Avengers Alliance - Page 4 Icon_minitime1Sro Mar 20, 2013 6:28 pm

To było podane oficjalnie przez jednego z twórców na jego twitterze - to o Venomie~
Powrót do góry Go down
https://theavengers.forumpolish.com
Cable

Cable


Liczba postów : 238
Data dołączenia : 22/10/2012

Marvel: Avengers Alliance - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Marvel: Avengers Alliance   Marvel: Avengers Alliance - Page 4 Icon_minitime1Czw Mar 21, 2013 9:12 am

Jeśli tak to mam nadzieję, że to będzie Brock, a nie Scorpion, czy Flash. Potem jako drugi strój mogliby mu Anti-Venom'a dać.

Nightcrawler dostał nowe bonusy i nowy kostium. Wszystkie ataki wywołują krwawienie od szabelki, ma jakieś kombosy i może ochraniać towarzyszy.
Powrót do góry Go down
Loki
Administrator
Loki


Liczba postów : 4172
Data dołączenia : 23/05/2012

Marvel: Avengers Alliance - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Marvel: Avengers Alliance   Marvel: Avengers Alliance - Page 4 Icon_minitime1Czw Mar 21, 2013 12:45 pm

Prawdę mówiąc i tak z Kurta za bardzo nie korzystam, ale jeśli będę mieć za dużo CP kiedyś, to pewnie zainwestuję~ Bo jako postać go lubię i szkoda by było tak go zostawić... A co do Venoma - właśnie tak zgadują, że prawdopodobnie Brock to będzie, ale to akurat tylko spekulacje.

Pozwolę sobie wrzucić potwierdzone na tę chwilę alty:
Thor
Cyclops
Rogue
Daredevil
Magik
War Machine
Iron Fist
Hulk
Powrót do góry Go down
https://theavengers.forumpolish.com
Carnage

Carnage


Liczba postów : 51
Data dołączenia : 05/10/2012

Marvel: Avengers Alliance - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Marvel: Avengers Alliance   Marvel: Avengers Alliance - Page 4 Icon_minitime1Sro Mar 27, 2013 4:11 pm

Grey Hulk! My love!


Hmmm....Skoro zapowiadany jest alt dla Magik, to chyba znów się GRa nie doczekam.
Powrót do góry Go down
Loki
Administrator
Loki


Liczba postów : 4172
Data dołączenia : 23/05/2012

Marvel: Avengers Alliance - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Marvel: Avengers Alliance   Marvel: Avengers Alliance - Page 4 Icon_minitime1Sro Mar 27, 2013 4:20 pm

Well, trwa właśnie wyprzedaż złota, więc jest szansa, że coś wypuszczą, może akurat GRa.

***

I oficjalnie - dwa dni do GR, a do tego Black Knight za 90 CP~
Powrót do góry Go down
https://theavengers.forumpolish.com
Cable

Cable


Liczba postów : 238
Data dołączenia : 22/10/2012

Marvel: Avengers Alliance - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Marvel: Avengers Alliance   Marvel: Avengers Alliance - Page 4 Icon_minitime1Czw Mar 28, 2013 8:41 am

Drogi. A GR się za 200 nie opyla.
Powrót do góry Go down
Loki
Administrator
Loki


Liczba postów : 4172
Data dołączenia : 23/05/2012

Marvel: Avengers Alliance - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Marvel: Avengers Alliance   Marvel: Avengers Alliance - Page 4 Icon_minitime1Czw Mar 28, 2013 9:44 am

Czy ja wiem, może, przy czym ja kolekcjonuję, więc tak czy siak będę musiał ich prędzej czy później kupić~
Powrót do góry Go down
https://theavengers.forumpolish.com
Sponsored content





Marvel: Avengers Alliance - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Marvel: Avengers Alliance   Marvel: Avengers Alliance - Page 4 Icon_minitime1

Powrót do góry Go down
 
Marvel: Avengers Alliance
Powrót do góry 
Strona 4 z 6Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
 Similar topics
-
» Ms Marvel
» Ms. Marvel
» Marvel Puzzle Quest
» Sprzęt Avengers
» To właśnie Avengers!

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Marvel Universe: The Avengers PBF :: Offtopic :: Archiwum-
Skocz do: