Marvel Universe: The Avengers PBF
 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 Marvel: Avengers Alliance

Go down 
+10
Fantomex
Jane Foster
Cable
Carnage
Thor
Spider-Man
Rocket Raccoon
Black Cat
Tony Stark
Loki
14 posters
Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
AutorWiadomość
Loki
Administrator
Loki


Liczba postów : 4172
Data dołączenia : 23/05/2012

Marvel: Avengers Alliance - Page 2 Empty
PisanieTemat: Marvel: Avengers Alliance   Marvel: Avengers Alliance - Page 2 Icon_minitime1Nie Sty 20, 2013 4:19 pm

First topic message reminder :

Zauważyłem, że sporo osób na naszym forum gra w MAA, a niektórzy może chcieliby dopiero zacząć - dlatego uznałem za stosowne założyć ten temat. Jedni bawią się na Facebooku, inni na Playdomie, jednakże nic nie stoi na przeszkodzie temu, abyśmy wymieniali się spostrzeżeniami, własnymi preferencjami, radami, ciekawostkami - i tak dalej i tym podobne~
Powrót do góry Go down
https://theavengers.forumpolish.com

AutorWiadomość
Loki
Administrator
Loki


Liczba postów : 4172
Data dołączenia : 23/05/2012

Marvel: Avengers Alliance - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Marvel: Avengers Alliance   Marvel: Avengers Alliance - Page 2 Icon_minitime1Sob Lut 09, 2013 9:04 pm

Jeśli chodzi o PvP, to o HT mówi się tak - widzisz go albo na bardzo niskich, albo na całkiem wysokich poziomach~
Powrót do góry Go down
https://theavengers.forumpolish.com
Gość
Gość




Marvel: Avengers Alliance - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Marvel: Avengers Alliance   Marvel: Avengers Alliance - Page 2 Icon_minitime1Sob Lut 09, 2013 11:05 pm

Good. Akurat mam IW i HT...Tylko ich podlevelować i może nie będę miał stosunku wygranych 1 do 5 :D

BTW, Da się zrekrutować postać z poprzednich SO?
Powrót do góry Go down
Loki
Administrator
Loki


Liczba postów : 4172
Data dołączenia : 23/05/2012

Marvel: Avengers Alliance - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Marvel: Avengers Alliance   Marvel: Avengers Alliance - Page 2 Icon_minitime1Sob Lut 09, 2013 11:46 pm

Tak, raz na jakiś czas. Wystawiają je po kolei za 200 CP sztuka. Udało mi się tak zdobyć Magik, niestety Mockingbird przegapiłem, a do Emmy mi zabrakło CP - choć ostro farmiłem. Teraz czas na GR, ale pewnie poczekają do końca obecnego SO. Poznasz po tym, że zrobią przecenę złota~
Powrót do góry Go down
https://theavengers.forumpolish.com
Gość
Gość




Marvel: Avengers Alliance - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Marvel: Avengers Alliance   Marvel: Avengers Alliance - Page 2 Icon_minitime1Nie Lut 10, 2013 2:55 pm

HOLY SH...Czyli farmujemy farmujemy ostro...Mam 15 dni na ustukanie 200CP. Życz mi szczęścia :D
Powrót do góry Go down
Loki
Administrator
Loki


Liczba postów : 4172
Data dołączenia : 23/05/2012

Marvel: Avengers Alliance - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Marvel: Avengers Alliance   Marvel: Avengers Alliance - Page 2 Icon_minitime1Nie Lut 10, 2013 3:07 pm

A Ty mnie, bo też zbieram~ Odłożę dwieście, a potem na Psylocke i Cable'a po sto trzydzieści pięć na łeb, może Herca dziewięćdziesiątkę. Tak dziubię po jednym CP póki co... Ech.
Powrót do góry Go down
https://theavengers.forumpolish.com
Gość
Gość




Marvel: Avengers Alliance - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Marvel: Avengers Alliance   Marvel: Avengers Alliance - Page 2 Icon_minitime1Nie Lut 10, 2013 4:27 pm

Nie wiem jeszcze, czy zdołam dofarmować 170 CP ale spróbuję...GRa chcem!
Powrót do góry Go down
Loki
Administrator
Loki


Liczba postów : 4172
Data dołączenia : 23/05/2012

Marvel: Avengers Alliance - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Marvel: Avengers Alliance   Marvel: Avengers Alliance - Page 2 Icon_minitime1Nie Lut 10, 2013 5:26 pm

GR i Magik to prawdopodobnie najlepsi Scrapperzy w grze, więc warto. Pojawiły się głosy, że na Walentynki ktoś wyjdzie, obstawiają póki co Wasp lub GR... Oby Wasp, bo na GR nie zdążę uzbierać, a będzie pewnie krótko dostępny...

***

Przed nami trzy doby wyprzedaży złota! Prawdopodobnie po tym wypuszczony zostanie GR.
Póki co natomiast - walentynki, warto je słać, bo drogo schodzą przy sprzedawaniu~
Powrót do góry Go down
https://theavengers.forumpolish.com
Rocket Raccoon

Rocket Raccoon


Liczba postów : 184
Data dołączenia : 12/11/2012

Marvel: Avengers Alliance - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Marvel: Avengers Alliance   Marvel: Avengers Alliance - Page 2 Icon_minitime1Nie Lut 17, 2013 12:03 pm

Myślę, że jak przegapiłeś Mockinbird to kiedyś znowu ją wystawią za 200. Muszą przecież umożliwić zdobycie jej komuś kto np dopiero dzisiaj zaczyna grać w tą grę. Wasp jest faktycznie, ale nie spodziewaliśmy się chyba, że będzie kosztować 90 CP.... Musi być silniejsza niż w komiksach. Jeśli chodzi o Wolverine'a to walczyłem z nim dzisiaj w PVP i naprawdę jest niezły skurczybyk. Kontruje prawie wszystkie ataki jakby był jakimś infiltratorem pomimo tego, że miał strój Scrappera, do tego kiedy kontruje to zawala atak pazurami na 4 hity, którego nie ma normalnie w atakach. Poza tym, po ulepszeniu niczym bruiser przejmuje na siebie część ataków skierowanych na inne postacie z drużyny i zaraz się wtedy leczy. Dodatkowo w czerwonym stroju ma jakiś nowy skill. Jednym słowem Wolverine dopiero teraz wydaje się być sobą...
Powrót do góry Go down
Loki
Administrator
Loki


Liczba postów : 4172
Data dołączenia : 23/05/2012

Marvel: Avengers Alliance - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Marvel: Avengers Alliance   Marvel: Avengers Alliance - Page 2 Icon_minitime1Nie Lut 17, 2013 12:58 pm

Hm, no to czekamy na nerfa Wolverine'a, bo teraz najprawdopodobniej nastąpi - niech tylko zaczną skarżyć się na niego na forum PD~ Well, właściwie to pewnie już to robią... Aż zerknę z ciekawości. Co do Wasp - moim zdaniem przeceniona, a w dodatku praktycznie na sto procent będzie niezbędna do następnego SO, co mnie osobiście boli, bo jakoś nie odczuwam wewnętrznej potrzeby posiadania jej... Trudno, jakoś to przeżyję. Póki co mnie i tak bardziej obchodzi wypuszczenie GR. Podobno początkowe założenie brzmiało: "jedna postać z SO na miesiąc", ale teraz z tego zrezygnowali, a jest ta wyprzedaż... Oby, oby. Brakuje mi tylko dwudziestu CP do niego.
Powrót do góry Go down
https://theavengers.forumpolish.com
Go??
Gość




Marvel: Avengers Alliance - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Marvel: Avengers Alliance   Marvel: Avengers Alliance - Page 2 Icon_minitime1Nie Lut 17, 2013 4:06 pm

Boze, tylko 6 CP brakuje do Sif...
Powrót do góry Go down
Loki
Administrator
Loki


Liczba postów : 4172
Data dołączenia : 23/05/2012

Marvel: Avengers Alliance - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Marvel: Avengers Alliance   Marvel: Avengers Alliance - Page 2 Icon_minitime1Nie Lut 17, 2013 5:07 pm

Jako bóg poczuwam się do odpowiedzi - farm dalej. Gdy będziesz miał Black Cat - na 2.3, a ze Storm - na 4.4. Nie rób w tych misjach pięciu gwiazdek, zatrzymuj się na czterech. Są w nich epic bossy, które pokazują się, gdy skończysz wszystkie walki i deploye.
Powrót do góry Go down
https://theavengers.forumpolish.com
Gość
Gość




Marvel: Avengers Alliance - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Marvel: Avengers Alliance   Marvel: Avengers Alliance - Page 2 Icon_minitime1Wto Lut 19, 2013 2:03 pm

Mi zostało 60CP...Licząc że po obecnej SO Ghosty zostanie wypuszczony, i będzie kosztował 200CP...To zdołam uzbierać przy tempie 10CP dziennie :P
Powrót do góry Go down
Loki
Administrator
Loki


Liczba postów : 4172
Data dołączenia : 23/05/2012

Marvel: Avengers Alliance - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Marvel: Avengers Alliance   Marvel: Avengers Alliance - Page 2 Icon_minitime1Wto Lut 19, 2013 2:23 pm

Trudno orzec kiedy dokładnie wyjdzie... Oby mniej więcej wtedy. Ja mam obecnie 217 - zaraz 218 dzięki tournamentowi - CP, a do tego 71 sztabek złota na wszelki wypadek, gdybym musiał na coś wymieniać. Jestem gotowy na GR. Chyba dziś się kończy ta wyprzedaż złota? Więc można się w każdej chwili go spodziewać...
Powrót do góry Go down
https://theavengers.forumpolish.com
Gość
Gość




Marvel: Avengers Alliance - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Marvel: Avengers Alliance   Marvel: Avengers Alliance - Page 2 Icon_minitime1Wto Lut 19, 2013 2:42 pm

Oby nie... I'm hyped up.
Powrót do góry Go down
Loki
Administrator
Loki


Liczba postów : 4172
Data dołączenia : 23/05/2012

Marvel: Avengers Alliance - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Marvel: Avengers Alliance   Marvel: Avengers Alliance - Page 2 Icon_minitime1Wto Lut 19, 2013 3:09 pm

W sumie nie wiem jak przy poprzednich postaciach, ale zanim wypuścili Magik - to było odliczanie widoczne przy niej w zakładce teamu...Przy GR jeszcze nic nie ma, a to daje pewnie co najmniej z dzień lub więcej do jego wydania.
Powrót do góry Go down
https://theavengers.forumpolish.com
Gość
Gość




Marvel: Avengers Alliance - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Marvel: Avengers Alliance   Marvel: Avengers Alliance - Page 2 Icon_minitime1Czw Lut 21, 2013 2:52 pm

KOCHAM ten moment kiedy przychodzi update akurat wtedy kiedy pobiję bossa...Oczywiście ruletki nie ma. I weź tu szału nie dostań po 4 razie z rzędu... I 20CP mi zostało...ZŁO.
Powrót do góry Go down
Loki
Administrator
Loki


Liczba postów : 4172
Data dołączenia : 23/05/2012

Marvel: Avengers Alliance - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Marvel: Avengers Alliance   Marvel: Avengers Alliance - Page 2 Icon_minitime1Czw Lut 21, 2013 3:22 pm

Ruletka jest predefiniowana, więc myślę, że w sumie tak czy siak mogłeś dostać to, co by wskazała. Na forum i chatboxach PD często padają na to skargi i właśnie tak to jest tłumaczone.
Powrót do góry Go down
https://theavengers.forumpolish.com
Gość
Gość




Marvel: Avengers Alliance - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Marvel: Avengers Alliance   Marvel: Avengers Alliance - Page 2 Icon_minitime1Czw Lut 21, 2013 5:31 pm

Poza tym wkurza mnie rewelacyjny system doboru przeciwników w pvp. Albo dostaniesz uber koksa albo leszcza. Fajnie by było, jakby była możliwość dobrania teamu do przeciwnika. ;)
Powrót do góry Go down
Loki
Administrator
Loki


Liczba postów : 4172
Data dołączenia : 23/05/2012

Marvel: Avengers Alliance - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Marvel: Avengers Alliance   Marvel: Avengers Alliance - Page 2 Icon_minitime1Czw Lut 21, 2013 9:07 pm

Fajnie by było, ale zbyt prosto~ Raczej nie ma szans, by to wprowadzili.

Hm... Okej, mam pięćdziesiąt trzy CP - oczywiście nie licząc tych dwustu odłożonych na GR... Kusi mnie uni Thora, bo chcę z niego zrobić mojego głównego Bruisera, ale przecież niedługo wyjdzie X-23 - też Bruiser, zapewne świetny... Poza tym tego Herca chciałem, a postaci z PvP same się nie kupią... Do tego jest jeszcze Wasp, która pewnie będzie do następnego SO potrzebna... Wybory, wybory. Może lepiej jednak zbierać i czekać na SO?
Powrót do góry Go down
https://theavengers.forumpolish.com
Gość
Gość




Marvel: Avengers Alliance - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Marvel: Avengers Alliance   Marvel: Avengers Alliance - Page 2 Icon_minitime1Czw Lut 21, 2013 9:46 pm

Hmmm... Cięzki wybór. Ja bym jeszcze poczekał do SO i pofarmował trochę by zrobić naprawdę solidne zakupy.

Jak nie wybór teamu to chociaż niech lepiej dobór oponentów wygląda. Bo na razie jest tak że często walka wygląda jak egzekucja.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Marvel: Avengers Alliance - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Marvel: Avengers Alliance   Marvel: Avengers Alliance - Page 2 Icon_minitime1Nie Lut 24, 2013 10:58 am

Przy okazji...Bodajże wczoraj wyszedł Captain Britain. Jak herbatkowa wersja Steve'a Rogersa się prezentuje w grze? Słyszałem że niby jest OP, ja mówię...Dr. Strange.
Powrót do góry Go down
Thor

Thor


Liczba postów : 174
Data dołączenia : 25/05/2012

Marvel: Avengers Alliance - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Marvel: Avengers Alliance   Marvel: Avengers Alliance - Page 2 Icon_minitime1Nie Lut 24, 2013 12:29 pm

Podobne jest bardzo dobry, zresztą sprawdzając jego ataki to widać. Jak uzbieram na Valkirie i Thora to sądzę, że się za niego wezmę.
Powrót do góry Go down
Loki
Administrator
Loki


Liczba postów : 4172
Data dołączenia : 23/05/2012

Marvel: Avengers Alliance - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Marvel: Avengers Alliance   Marvel: Avengers Alliance - Page 2 Icon_minitime1Nie Lut 24, 2013 1:22 pm

No, ja zbieram na niego teraz, zostało mi bodajże jeszcze czternaście CP. Przeczuwam nadchodzącego nerfa co prawda, ale i tak mam wrażenie, że będzie warto. Do Valkyrie jeszcze jakiś miesiąc, więc spokojnie zdąży się zgromadzić na nią CP... Well, w każdym razie - pewnie dziś go kupię, to dam Wam znać~
Powrót do góry Go down
https://theavengers.forumpolish.com
Gość
Gość




Marvel: Avengers Alliance - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Marvel: Avengers Alliance   Marvel: Avengers Alliance - Page 2 Icon_minitime1Nie Lut 24, 2013 2:41 pm

Jedyne czego nie rozumiem to płacz na temat jego siły. Jest Bruiserem, a Bruiser w pvp jest niemalże jak złota rybka w akwarium pełnym rekinów patrząc na to, że w każdym teamie jest co najmniej 1 blaster. Na razie farmię Cp więc może zamiast Thora przygarnę właśnie Cap'a B jak tylko pojawi się Ghost Rider.
Powrót do góry Go down
Loki
Administrator
Loki


Liczba postów : 4172
Data dołączenia : 23/05/2012

Marvel: Avengers Alliance - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Marvel: Avengers Alliance   Marvel: Avengers Alliance - Page 2 Icon_minitime1Nie Lut 24, 2013 2:46 pm

Właśnie też tego nie pojmuję. Wykorzystywany będzie tylko w PvE tak naprawdę... Choć w sumie Herca dość często spotykam w PvP, o dziwo - a CB podobno od niego lepszy, so... Może zacznie się pojawiać, kto wie. Dużo scrapperów w końcu, więc byłoby to nawet sensowne.
Powrót do góry Go down
https://theavengers.forumpolish.com
Sponsored content





Marvel: Avengers Alliance - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Marvel: Avengers Alliance   Marvel: Avengers Alliance - Page 2 Icon_minitime1

Powrót do góry Go down
 
Marvel: Avengers Alliance
Powrót do góry 
Strona 2 z 6Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
 Similar topics
-
» Ms Marvel
» Ms. Marvel
» Marvel Puzzle Quest
» Sprzęt Avengers
» To właśnie Avengers!

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Marvel Universe: The Avengers PBF :: Offtopic :: Archiwum-
Skocz do: