Marvel Universe: The Avengers PBF
 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 Proszę o sesję, proszę o sędziego

Go down 
+47
Fandral
Skydive
Bloody Mary
Deadpool
Pyro
Silas Søgaard
Eugene Mercer
Salomon King
Big Boy
Cyclops
Marrow
Monkey
Victor von Doom
Rook
B.J.
Elethiel
Peter Quill
Baal
Carnage
Gruandotrop
Wyklęty
Tommy Oliver
Mysterio
Sam Wilson
Herzog
Solviga
Aiden Shannon
Wolverine
The Phantom
Synters
Storm
Fantomex
Scott Washington
Beam
Black Cat
Beast
Ultron
Cable
Zoja Voron
Punisher
Berserker
Frejr
Summer
James Rhodes
Alex
Moon
Loki
51 posters
Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
AutorWiadomość
Loki
Administrator
Loki


Liczba postów : 4172
Data dołączenia : 23/05/2012

Proszę o sesję, proszę o sędziego - Page 3 Empty
PisanieTemat: Proszę o sesję, proszę o sędziego   Proszę o sesję, proszę o sędziego - Page 3 Icon_minitime1Wto Sie 21, 2012 1:04 pm

First topic message reminder :

Na forum organizowane są rzecz jasna misje i eventy, ale te często trwają długo i trudno dołączyć do nich w trakcie. W tym temacie mogą zgłaszać się wszyscy ci, którzy mają ochotę rozegrać sesję z udziałem MG. Któryś z prowadzących na pewno przygarnie zainteresowanych.


Ostatnio zmieniony przez Loki dnia Pią Mar 01, 2013 5:45 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
https://theavengers.forumpolish.com

AutorWiadomość
The Phantom

The Phantom


Liczba postów : 5
Data dołączenia : 29/10/2013

Proszę o sesję, proszę o sędziego - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Proszę o sesję, proszę o sędziego   Proszę o sesję, proszę o sędziego - Page 3 Icon_minitime1Pon Lis 04, 2013 8:56 pm

Nikt się nie zgłasza do fabuły, więc też chciałbym odbyć jakąś sesję z NPC'kiem.
Powrót do góry Go down
https://theavengers.forumpolish.com/t1014-the-phantom
Wolverine

Wolverine


Liczba postów : 207
Data dołączenia : 19/04/2013

Proszę o sesję, proszę o sędziego - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Proszę o sesję, proszę o sędziego   Proszę o sesję, proszę o sędziego - Page 3 Icon_minitime1Pon Lis 04, 2013 9:16 pm

Jakbyś Phantom nie mógł napisać do Syntersa...
Powrót do góry Go down
Loki
Administrator
Loki


Liczba postów : 4172
Data dołączenia : 23/05/2012

Proszę o sesję, proszę o sędziego - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Proszę o sesję, proszę o sędziego   Proszę o sesję, proszę o sędziego - Page 3 Icon_minitime1Pon Lis 04, 2013 11:09 pm

Słuszna uwaga, przy czym akurat do obu panów już kogoś skierowałem, a mianowicie Kleisera - dla jednego w roli MG, a dla drugiego - jako gracza. Phantom, napisz po prostu PM do Kleisera, jeżeli on jeszcze tego nie zrobił.
Powrót do góry Go down
https://theavengers.forumpolish.com
Beam




Liczba postów : 72
Data dołączenia : 12/07/2013

Proszę o sesję, proszę o sędziego - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Proszę o sesję, proszę o sędziego   Proszę o sesję, proszę o sędziego - Page 3 Icon_minitime1Sob Lis 09, 2013 8:48 pm

Za jakiś miesiąc chcę wywołać jakąś małą apokalipsę w Spring Valley w stanie Minnesota.
MG który chciałby wypróbować swoich sił w opisywaniu przebiegu takiego wydarzenia
(Nie wiem dokładnie jaka to będzie apokalipsa, mile widziane propozycje MG który by się czegoś takiego podjął np: Zombie, Roboty-Mordercy, Trzęsienia ziemi itp.

Chętni pisać PW(Mam nadzieje że ktoś się podejmie, Proszę...!)
Powrót do góry Go down
Storm

Storm


Liczba postów : 120
Data dołączenia : 02/12/2012

Proszę o sesję, proszę o sędziego - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Proszę o sesję, proszę o sędziego   Proszę o sesję, proszę o sędziego - Page 3 Icon_minitime1Sob Lis 09, 2013 8:54 pm

To jako, że Burzowa nie ma z kim pisać, to też wolałabym wypróbować swoje siły z tą postacią z jakimś MG...
Powrót do góry Go down
Aiden Shannon

Aiden Shannon


Liczba postów : 26
Data dołączenia : 10/12/2013

Proszę o sesję, proszę o sędziego - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Proszę o sesję, proszę o sędziego   Proszę o sesję, proszę o sędziego - Page 3 Icon_minitime1Sob Gru 14, 2013 5:56 pm

Proszę o o sesję, czyli jakieś zlecenie (morderstwo jakiegoś npc chociażby), które nie zabije mi postaci ani nic jej nie urwie.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Proszę o sesję, proszę o sędziego - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Proszę o sesję, proszę o sędziego   Proszę o sesję, proszę o sędziego - Page 3 Icon_minitime1Pią Cze 13, 2014 2:31 pm

Poproszę o sesję związaną z twórcami Sigmy oraz możliwością odblokowania nowej zdolności :>
Powrót do góry Go down
Solviga

Solviga


Liczba postów : 8
Data dołączenia : 15/08/2014

Proszę o sesję, proszę o sędziego - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Proszę o sesję, proszę o sędziego   Proszę o sesję, proszę o sędziego - Page 3 Icon_minitime1Pią Sie 15, 2014 10:22 pm

Nie zaszkodzi mi poszukać wątku i tu, więc proszę o jakieś zlecenie dla mojej postaci. Jeżeli jest potrzeba, to nie widzę problemu dorobienia tła do Solvigi w postaci NPC, których może już znać. Przyjemnie byłoby, gdyby dołączył inny gracz. Mogę też dołączyć do już istniejącego wątku.

Dam poturbować postać, jeżeli zajdzie taka okoliczność. Najlepiej od razu wrzucić na głęboką wodę, by nauczyła się pływać. Niech będzie trochę dreszczyku przy pisaniu postów.

edit:

To może być tak, ze wykorzystamy ten wątek co jest, a postaci później dowiedzą się o zleceniu, który może, lecz dla wygody MG, nie musi być powiązany z wydarzeniem wspomnianym w poście. Nie wiem czy pasuje naszemu X MG, jednak Herzog nie ma nic przeciwko.

https://theavengers.forumpolish.com/t1246-wielkie-polowanie << Link do tematu, który można wykorzystać. Jeżeli się nie przyda - usunąć, a jak tak - przenieść. :)


Ostatnio zmieniony przez Solviga dnia Sob Sie 16, 2014 2:06 pm, w całości zmieniany 1 raz (Reason for editing : Aktualizacja wpisu.)
Powrót do góry Go down
Herzog

Herzog


Liczba postów : 8
Data dołączenia : 15/08/2014

Proszę o sesję, proszę o sędziego - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Proszę o sesję, proszę o sędziego   Proszę o sesję, proszę o sędziego - Page 3 Icon_minitime1Sob Sie 16, 2014 1:30 pm

A ja proszę o wprowadzające do gry zlecenie od zamożnego klienta. Może być zabójstwo, porwanie, bądź sabotaż. Ważne, żeby akcję przeprowadzić profesjonalnie. Co do celu, to nie mam żadnych wymagań, może to być zabójstwo polityka, szefa mafii, albo porwanie córki prezydenta. Herzogowi zależy na tym, aby klient dobrze płacił, o resztę już nie dba.
Powrót do góry Go down
Loki
Administrator
Loki


Liczba postów : 4172
Data dołączenia : 23/05/2012

Proszę o sesję, proszę o sędziego - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Proszę o sesję, proszę o sędziego   Proszę o sesję, proszę o sędziego - Page 3 Icon_minitime1Sob Sie 16, 2014 1:34 pm

Jedno i drugie zabójcy na zlecenie, więc pewnie niezłą opcją byłoby napuszczenie Was na ten sam cel. Rywalizacja ze sobą, plus sama ochrona i tak dalej, hm?
Powrót do góry Go down
https://theavengers.forumpolish.com
Herzog

Herzog


Liczba postów : 8
Data dołączenia : 15/08/2014

Proszę o sesję, proszę o sędziego - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Proszę o sesję, proszę o sędziego   Proszę o sesję, proszę o sędziego - Page 3 Icon_minitime1Sob Sie 16, 2014 1:35 pm

Nie mam nic przeciwko. Wręcz przeciwnie, pewnie będzie ciekawie.
Powrót do góry Go down
Loki
Administrator
Loki


Liczba postów : 4172
Data dołączenia : 23/05/2012

Proszę o sesję, proszę o sędziego - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Proszę o sesję, proszę o sędziego   Proszę o sesję, proszę o sędziego - Page 3 Icon_minitime1Sob Sie 16, 2014 1:40 pm

To postaram się zorganizować prowadzącego i dam znać.
Powrót do góry Go down
https://theavengers.forumpolish.com
Sam Wilson

Sam Wilson


Liczba postów : 63
Data dołączenia : 15/08/2014

Proszę o sesję, proszę o sędziego - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Proszę o sesję, proszę o sędziego   Proszę o sesję, proszę o sędziego - Page 3 Icon_minitime1Sob Sie 16, 2014 8:33 pm

Widzę, że zapowiada się Hitman party, więc jeżeli reszta nie ma nic przeciwko to dorzuciłbym jeszcze Bullseye-a.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Proszę o sesję, proszę o sędziego - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Proszę o sesję, proszę o sędziego   Proszę o sesję, proszę o sędziego - Page 3 Icon_minitime1Sro Sie 27, 2014 4:03 pm

Jeśli komuś się mega nudzi, to bym prosiła o jakąś sesję. Dziękuję z góry.
Powrót do góry Go down
Mysterio

Mysterio


Liczba postów : 11
Data dołączenia : 16/12/2013

Proszę o sesję, proszę o sędziego - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Proszę o sesję, proszę o sędziego   Proszę o sesję, proszę o sędziego - Page 3 Icon_minitime1Sro Wrz 17, 2014 4:58 pm

Poszukuję ludzi i GMa (XD:P) do bardzo ciekawej sesji o halucynacjach zbiorowych! <3
Powrót do góry Go down
Tommy Oliver

Tommy Oliver


Liczba postów : 15
Data dołączenia : 09/04/2014

Proszę o sesję, proszę o sędziego - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Proszę o sesję, proszę o sędziego   Proszę o sesję, proszę o sędziego - Page 3 Icon_minitime1Sro Paź 01, 2014 11:12 am

Jeżeli MG ma chęci to poproszę o poprowadzenie dowolnej tematycznie sesji dla Tommyego.
Powrót do góry Go down
Wyklęty

Wyklęty


Liczba postów : 18
Data dołączenia : 02/12/2014

Proszę o sesję, proszę o sędziego - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Proszę o sesję, proszę o sędziego   Proszę o sesję, proszę o sędziego - Page 3 Icon_minitime1Sro Gru 03, 2014 7:03 pm

Poprosił bym o sesję, jeśli MG ma czas. W tematyce misji inwigilacyjnej od angielskiego Interpolu, oczywiście miejsce misji to Rosja.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Proszę o sesję, proszę o sędziego - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Proszę o sesję, proszę o sędziego   Proszę o sesję, proszę o sędziego - Page 3 Icon_minitime1Sro Sie 19, 2015 1:46 pm

Poszukuję MG chętnego do poprowadzenia szybkiej misji dla 4 graczy, dwójka już jest chętna. Jedna strona okrada bank, druga najprawdopodobniej nie chce do tego dopuścić. Opis misji już posiadam, potrzeba tylko kogoś aktywnego i strony przeciwnej.
Powrót do góry Go down
Gruandotrop

Gruandotrop


Liczba postów : 11
Data dołączenia : 27/10/2015

Proszę o sesję, proszę o sędziego - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Proszę o sesję, proszę o sędziego   Proszę o sesję, proszę o sędziego - Page 3 Icon_minitime1Pią Paź 30, 2015 9:00 am

Gruanndotrop z chęcią zinfiltrował by ten świat.
Powrót do góry Go down
Loki
Administrator
Loki


Liczba postów : 4172
Data dołączenia : 23/05/2012

Proszę o sesję, proszę o sędziego - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Proszę o sesję, proszę o sędziego   Proszę o sesję, proszę o sędziego - Page 3 Icon_minitime1Pią Paź 30, 2015 11:12 am

Gruandotrop napisał:
Gruanndotrop z chęcią zinfiltrował by ten świat.

Dur jest wolny i zgłaszał chęć poprowadzenia Ci czegoś, a nawet - o ile mi wiadomo - wysłał do Ciebie jakoś tak przedwczoraj PM w tej sprawie, więc... Dogadajcie się między sobą?
Powrót do góry Go down
https://theavengers.forumpolish.com
Gość
Gość




Proszę o sesję, proszę o sędziego - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Proszę o sesję, proszę o sędziego   Proszę o sesję, proszę o sędziego - Page 3 Icon_minitime1Pon Sty 18, 2016 9:54 pm

Jeśli można prosić, poszukuję MG, który wcieliłby się w oddział S.H.I.E.L.D mający za zadanie schwytać kosmitę. Oddział wezwano tutaj:https://theavengers.forumpolish.com/t52p195-central-park#18076
Powrót do góry Go down
Loki
Administrator
Loki


Liczba postów : 4172
Data dołączenia : 23/05/2012

Proszę o sesję, proszę o sędziego - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Proszę o sesję, proszę o sędziego   Proszę o sesję, proszę o sędziego - Page 3 Icon_minitime1Wto Sty 19, 2016 1:14 pm

Black napisał:
Jeśli można prosić, poszukuję MG, który wcieliłby się w oddział S.H.I.E.L.D mający za zadanie schwytać kosmitę. Oddział wezwano tutaj:https://theavengers.forumpolish.com/t52p195-central-park#18076

Ja nie dam rady, ale może napisz do Dura? Skoro i tak chcesz w przyszłości z nim pisać, to równie dobrze możesz spróbować już teraz. Jeżeli nie, to sugerowałbym Rhoshana albo Carol.
Powrót do góry Go down
https://theavengers.forumpolish.com
Carnage

Carnage


Liczba postów : 51
Data dołączenia : 05/10/2012

Proszę o sesję, proszę o sędziego - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Proszę o sesję, proszę o sędziego   Proszę o sesję, proszę o sędziego - Page 3 Icon_minitime1Sro Lut 10, 2016 9:45 am

Ja i Countess potrzebujemy kogoś kto odegra nam atak łowców wampirów na naszą wampirzycę. Da radę ?
Powrót do góry Go down
Baal

Baal


Liczba postów : 85
Data dołączenia : 21/10/2014

Proszę o sesję, proszę o sędziego - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Proszę o sesję, proszę o sędziego   Proszę o sesję, proszę o sędziego - Page 3 Icon_minitime1Sro Lut 10, 2016 10:31 am

Mogę Wam zrobić wjazd demonem, który bardzo nie lubi wampirów. Tylko sprawniej pisać będę mógł dopiero po weekendzie :/
Powrót do góry Go down
Carnage

Carnage


Liczba postów : 51
Data dołączenia : 05/10/2012

Proszę o sesję, proszę o sędziego - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Proszę o sesję, proszę o sędziego   Proszę o sesję, proszę o sędziego - Page 3 Icon_minitime1Sro Lut 10, 2016 8:21 pm

No to już najwyżej jak coś się rozkręci to wbijesz ;)
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Proszę o sesję, proszę o sędziego - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Proszę o sesję, proszę o sędziego   Proszę o sesję, proszę o sędziego - Page 3 Icon_minitime1

Powrót do góry Go down
 
Proszę o sesję, proszę o sędziego
Powrót do góry 
Strona 3 z 5Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
 Similar topics
-
» Sesje na CB?

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Marvel Universe: The Avengers PBF :: Sprawy organizacyjne :: Ogłoszenia-
Skocz do: